Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Фільтрат Секреції Равлика

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Elizavecca Пінка для вмивання з муцином равлика та золотом 24K Gold Snail Cleansing Foam
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
Benton Тонер з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Skin Toner
BentonТонер з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Skin TonerТонери
150 мл
21.88 €
11.81 €
7.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.81 €
22 відгуки
Coxir Антивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye Cream
CoxirАнтивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.96 €
39.87 € / 100 ml
18 відгуки
Some By Mi Гель для вмивання Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel Cleanser
Some By MiГель для вмивання Snail Truecica Miracle Repair Low Ph Gel CleanserГелі
100 мл
17.46 €
12.66 €
12.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.71 €
5 відгуки
COSRX Гель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel Cleanser
COSRXГель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel CleanserГелі
150 мл+1 розміри
14.87 €
9.91 € / 100 ml
4 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfГідрогелеві патчі для очей Gold & Snail Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.84 €
12.90 € / 100 g
13 відгуки
Beauty of Joseon Відновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail Mucin
Beauty of JoseonВідновлюючий серум Revive Serum Ginseng + Snail MucinСироватки
30 мл
12.07 €
40.23 € / 100 ml
82 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
Esfolio Гідрогелеві патчі Gold Snail Hydrogel Eye Patch
Немає в наявності
Missha Крем для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cream
Знято з виробництва
Benton Антивіковий крем для обличчя Snail Bee Ultimate Cream
Немає в наявності
Benton Пінка для вмивання з муцином равлика Snail Bee Ultimate PH-Balanced Cleansing
Немає в наявності
Missha Маска для обличчя з муцином равлика Snail 3D Sheet Mask
Немає в наявності
COSRX Гідрогелеві патчі з муцином равлика Advanced Snail Hydrogel Eye Patch
Немає в наявності
Mizon Крем для обличчя на основі муцину равликів Snail Repair Perfect Cream
Немає в наявності
Tony Moly Гідрогелева маска для обличчя Intense Care Gold 24K Snail Hydromask
Немає в наявності
Skin79 Маска для обличчя з медом та муцином равлика Honeyful Snail Mask
Знято з виробництва
Dewytree Маска для обличчя Help Mask Snail Vitalizing
DewytreeМаска для обличчя Help Mask Snail VitalizingТканинні Маски
25 г * 10 шт+1 розміри
Немає в наявності
Esfolio Колагенова сироватка для обличчя Peptide Collagen Ampoule
Немає в наявності
Farmstay Крем для обличчя Gold Snail Premium Cream
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами