Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Farmstay

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid 100 Ampoule
Farmstay Сироватка на основі чорного равлика та пептидів Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampoule
Farmstay Крем для обличчя Calendula Relief Cream
FarmstayКрем для обличчя Calendula Relief CreamКреми
80 мл
14.36 €
17.95 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Eye Cream
Farmstay Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye Patch
FarmstayГідрогелеві патчі для зони навколо очей Cica Farm Nature Solution Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.61 €
12.66 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Farmstay Заспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Ampoule
FarmstayЗаспокійлива ампульна сироватка з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming AmpouleАмпули
50 мл
17.90 €
11.81 €
23.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
1 відгуки
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Collagen Super Aqua Cream
Farmstay Патчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.65 €
12.66 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
Farmstay Зволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day Toner
FarmstayЗволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day TonerТонери
500 мл
13.25 €
10.96 €
2.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.01 €
11 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Collagen Water Full Moist Cream
FarmstayКрем для обличчя Collagen Water Full Moist CreamКреми
100 г
13.17 €
13.17 € / 100 g
1 відгуки
Farmstay Зволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist Serum
FarmstayЗволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist SerumСироватки
250 мл
11.47 €
4.59 € / 100 ml
11 відгуки
Farmstay Висококонцентрований крем для очей Ceramide Firming Facial Eye Cream
FarmstayВисококонцентрований крем для очей Ceramide Firming Facial Eye CreamКреми для Очей
50 мл
11.47 €
22.94 € / 100 ml
11 відгуки
Farmstay Скраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore Scrub
FarmstayСкраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore ScrubСкраби
7 г * 25 шт+1 розміри
14.95 €
8.54 € / 100 g
15 відгуки
Farmstay Скраб для обличчя з содою та гіалуроновою кислотою Baking Powder Hyaluronic Acid Pore Scrub
Farmstay Тканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing Mask
FarmstayТканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
14.77 €
5.91 € / 100 ml
Farmstay Зволожуюча нічна маска для обличчя Hyaluronic Acid Every Night Sleeping Pack
Farmstay Тканинна заспокілива маска з центеллою Cica Farm Regenerating Calming Mask
FarmstayТканинна заспокілива маска з центеллою Cica Farm Regenerating Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
14.77 €
5.91 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Зволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing Mask
FarmstayЗволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
23.53 €
8.71 € / 100 ml
Farmstay Нічна маска, що відновлює, з керамідами Ceramide Every Night Sleeping Pack
Farmstay Пінка для вмивання з центеллою Cica Farm Nature Solution Foam Cleanser
Farmstay Заспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Mask
FarmstayЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
16.38 €
6.55 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Крем для обличчя 24K Gold & Peptide Perfect Ampoule Cream
FarmstayКрем для обличчя 24K Gold & Peptide Perfect Ampoule CreamКреми
80 мл
21.78 €
14.02 €
17.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.70 €
47 відгуки
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Collagen Cream
Farmstay Есенція для обличчя Vegan Kombucha Creamy Essence
FarmstayЕсенція для обличчя Vegan Kombucha Creamy EssenceЕсенції
140 мл
16.74 €
11.96 € / 100 ml
6 відгуки
Farmstay Сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Serum
FarmstayСироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing SerumСироватки
100 мл
10.62 €
10.62 € / 100 ml
5 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye CreamКреми для Очей
45 мл
6.36 €
14.13 € / 100 ml
9 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Calendula Relief Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Calendula Relief Eye CreamКреми для Очей
50 мл
10.52 €
21.04 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Педи для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner Pad
FarmstayПеди для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner PadПеди
140 мл
16.62 €
13.60 €
9.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
4 відгуки
Farmstay Сет масок для обличчя Trip To Korea Mask 12 Combo Pack
FarmstayСет масок для обличчя Trip To Korea Mask 12 Combo PackТканинні Маски
23 мл * 12 шт
2 відгуки
Немає в наявності
Farmstay Бальзам для губ з центеллою Cica Farm Nature Solution Lip Balm
Немає в наявності
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
8 відгуки
Немає в наявності
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Lychee Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Lychee Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
17 відгуки
Немає в наявності
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Aloe Vera Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Aloe Vera Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
12 відгуки
Немає в наявності
Farmstay Тонер для обличчя Vegan Tea Tree Cica Relaxing Toner
Немає в наявності
Farmstay Крем для обличчя Cica Farm Revitalizing Cream Ampoule
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами