Подарунок при замовленні понад 50 €
Формат SPF:

Креми

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Сонцезахисний лосьйон для обличчя 5α Control No-Sebum Sun Lotion
Missha Сонцезахисне молоко All Around Safe Block Essence Sun Milk SPF 50+
MisshaСонцезахисне молоко All Around Safe Block Essence Sun Milk SPF 50+Санскрін 🔆
70 мл
14.42 €
20.60 € / 100 ml
1 відгуки
A'pieu Сонцезахисний крем Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+
A'pieuСонцезахисний крем Pure Block Aqua Sun Gel SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
11.80 €
23.60 € / 100 ml
5 відгуки
Benton Сонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.76 €
21.52 € / 100 g
12 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя Cica Regen Waterproof Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем для обличчя Cica Regen Waterproof SunСанскрін 🔆
100 мл
22.01 €
22.01 € / 100 ml
4 відгуки
Missha Сонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+
MisshaСонцезахисне молочко All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF 50+Санскрін 🔆
70 мл
16.96 €
24.23 € / 100 ml
18 відгуки
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Airfit Sun Screen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Airfit Sun ScreenСанскрін 🔆
50 мл
15.95 €
31.90 € / 100 ml
44 відгуки
Dear, Klairs Сонцезахисний крем для обличчя All-day Airy Sunscreen
Dear, KlairsСонцезахисний крем для обличчя All-day Airy SunscreenСанскрін 🔆
50 г
16.58 €
33.16 € / 100 g
9 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем для обличчя Tea Tree Purifine Green Up SunСанскрін 🔆
50 мл
15.25 €
30.50 € / 100 ml
32 відгуки
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
21.44 €
15.72 €
39.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
5 відгуки
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
17.93 €
44.82 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Охолоджуючий сонцезахисний крем Aquatica Cooling Sunscreen
Cell Fusion CОхолоджуючий сонцезахисний крем Aquatica Cooling SunscreenСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
34.94 €
69.88 € / 100 ml
8 відгуки
kkul Сонцезахисний крем Your BFF Aloe Sun Cream SPF 50+
kkulСонцезахисний крем Your BFF Aloe Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл+1 розміри
8.96 €
17.92 € / 100 ml
20 відгуки
Dr. Althea Сонцезахисний зволожуючий крем Aqua Glowing Sunscreen
Dr. AltheaСонцезахисний зволожуючий крем Aqua Glowing SunscreenСанскрін 🔆
45 мл
20.23 €
14.36 €
31.91 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
3 відгуки
Cell Fusion C Тонуючий сонцезахисний крем Dark Spot Toning Sunscreen
Cell Fusion CТонуючий сонцезахисний крем Dark Spot Toning SunscreenСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
34.94 €
69.88 € / 100 ml
5 відгуки
Lebelage Сонцезахисний крем з тонувальним ефектом Perfect Care Natural Tone Up Sun
LebelageСонцезахисний крем з тонувальним ефектом Perfect Care Natural Tone Up SunСанскрін 🔆
50 г
12.63 €
8.21 €
16.42 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.18 €
APLB Сонцезахисний крем з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Sunscreen
Celimax Себорегулюючий сонцезахисний крем Oil Control Light Sunscreen
CelimaxСеборегулюючий сонцезахисний крем Oil Control Light SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
15.60 €
39.00 € / 100 ml
14 відгуки
Rom&nd Сонцезахисний крем для обличчя Zero Sun Clean
Rom&ndСонцезахисний крем для обличчя Zero Sun CleanСанскрін 🔆
50 мл, No.01 Fresh+1 розміри
13.95 €
27.90 € / 100 ml
2 відгуки
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
12.77 €
25.54 € / 100 ml
106 відгуки
Missha Cонцезахисний крем All Around Safe Block Aqua Sun SPF 50+
MisshaCонцезахисний крем All Around Safe Block Aqua Sun SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
14.33 €
28.66 € / 100 ml
41 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем з рисовою водою Relief Sun Aqua-Fresh Rice + B5
Enough Сонцезахисний крем для обличчя Collagen Moisture Sun Cream
EnoughСонцезахисний крем для обличчя Collagen Moisture Sun CreamСанскрін 🔆
50 г
8.09 €
16.18 € / 100 g
28 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin&LabЗволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun LotionСанскрін 🔆
50 мл
22.30 €
13.38 €
26.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.33 €
6 відгуки
Lebelage Стійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun Cream
LebelageСтійкий сонцезахисний крем із високим фактором захисту High Protection Long Lasting Sun CreamСанскрін 🔆
30 мл
5.39 €
3.77 €
12.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.76 €
4 відгуки
Needly Зволожувальний сонцезахисний крем для обличчя Vegan Sun Moisture
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream LightСанскрін 🔆
50 мл
12.23 €
24.46 € / 100 ml
15 відгуки
Purito Seoul Сонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch Sunscreen
Purito SeoulСонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch SunscreenСанскрін 🔆
60 мл
19.40 €
32.33 € / 100 ml
24 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusСанскрін 🔆
50 мл
15.50 €
31.00 € / 100 ml
12 відгуки
Mary & May Соцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+
Mary & MayСоцезахисний крем Cica Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
10.53 €
21.06 € / 100 ml
33 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя з центеллою Cica Regen Vegan Sun
Benton Сонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.40 €
20.80 € / 100 g
95 відгуки
Cell Fusion C Сонцезахисний крем Laser UV Sunscreen SPF 50+
Cell Fusion CСонцезахисний крем Laser UV Sunscreen SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл+1 розміри
22.00 €
44.00 € / 100 ml
32 відгуки
Frudia Сонцезахисний гель для обличчя Green Grape Sebum Control Cooling Sun Gel
The Saem Сонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun Gel
The SaemСонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun GelСанскрін 🔆
50 г
14.46 €
11.57 €
23.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.45 €
23 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами