Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Екстракт Рису

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Kwailnara Висвітлюючий тонер з екстрактом рису Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraВисвітлюючий тонер з екстрактом рису Brightening Milk Rice Essence TonerТонери
200 мл
15.32 €
11.49 €
5.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.45 €
3 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Rice Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Rice Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 відгуки
I'm from Сироватка для обличчя Rice Serum
I'm fromСироватка для обличчя Rice SerumСироватки
30 мл
20.54 €
68.47 € / 100 ml
3 відгуки
Eqqualberry Заспокійлива гідрофільна олія для обличчя Purple Rice Pore Smoothing Cleansing Oil
Eqqualberry Очищуюча маска для обличчя Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
Coxir Маска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying Mask
CoxirМаска для обличчя Black Rice TXA Pore Purifying MaskЗмивні Маски
50 мл
13.12 €
26.24 € / 100 ml
NINE LESS Тонер з рисом і транексамовою кислотою Mela-Pro Rice & TXA Toner
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask RiceТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.80 €
9.47 € / 100 g
25 відгуки
SEOUL 1988 Крем з ретинолом і ферментами рису Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
Haruharu Wonder Легкий сонцезахисний крем для обличчя Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
Missha Преміум-есенція проти зморшок Chogongjin Sosaeng Jin Boosting Essence
Haruharu Wonder Гіалуронова есенція з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Essence
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule Pack
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом рису Ganghwa Rice Granule PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
16.15 €
14.04 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.51 €
1 відгуки
Neogen Інтенсивно відновлююча ферментована сироватка Dermalogy Real Ferment Micro Serum
Neogen Есенція зволожуюча з біфідобактеріями Dermalogy Real Ferment Micro Essence
Esfolio Пінка для обличчя на основі вугілля Pure Skin Charcoal Cleansing Foam
Haruharu Wonder Гіалуроновий крем з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Coxir Антивікова сироватка з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Serum
Tirtir Ензимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirЕнзимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing BalmБальми
120 мл+1 розміри
28.99 €
21.16 €
17.63 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
1 відгуки
SEOUL 1988 Крем з муцином равлика 93% і екстрактом рису Cream : Snail Mucin 93% + Rice
Beauty of Joseon Очищуючий бальзам для сяйва шкіри Radiance Cleansing Balm
Haruharu Wonder Тонер з гіалуроном з чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Beauty of Joseon Зволожуючий крем для обличчя Dynasty Cream
Beauty of JoseonЗволожуючий крем для обличчя Dynasty CreamКреми
100 мл+1 розміри
23.73 €
23.73 € / 100 ml
165 відгуки
COSRX Нічна живильна маска для обличчя Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
SEOUL 1988 Есенція з муцином равлика і рисом Essence : Snail Mucin 97% + Rice
House of HUR Педи для обличчя Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURПеди для обличчя Brightening Skin Prep Essence PadЕсенції
140 мл / 70 шт
17.50 €
12.50 € / 100 ml
1 відгуки
I'm from Тонер для обличчя Rice Toner
I'm fromТонер для обличчя Rice TonerТонери
150 мл
20.82 €
13.88 € / 100 ml
33 відгуки
Haruharu Wonder Олія для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Facial Oil
Beauty of Joseon Сироватка для рівного тону та сяйва Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Haruharu Wonder Олія для глибокого очищення Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
I'm from Тонер для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Toner
I'm from Маска-скраб для обличчя Rice Mask
I'm fromМаска-скраб для обличчя Rice MaskЗмивні Маски
70 г
26.97 €
38.53 € / 100 g
1 відгуки
PO:DL Гідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione Hydromask
ANUA Колагенова маска для обличчя з екстрактом рису Rice 70 Glow Collagen Mask
ANUAКолагенова маска для обличчя з екстрактом рису Rice 70 Glow Collagen MaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
3.46 €
9.11 € / 100 g
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами