Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

COSRX

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Лікувальні патчі від висипань Master Patch Intensive
COSRXЛікувальні патчі від висипань Master Patch IntensiveТочковий Догляд
90 шт
17.86 €
15 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя Pure Fit Cica Serum
COSRXСироватка для обличчя Pure Fit Cica SerumСироватки
30 мл
24.30 €
81.00 € / 100 ml
3 відгуки
COSRX Зволожувальний крем для обличчя Hydrium Moisture Power Enriched Cream
COSRX Гель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel Cleanser
COSRXГель для вмивання обличчя Advanced Snail Mucin Power Gel CleanserГелі
150 мл+1 розміри
14.87 €
9.91 € / 100 ml
4 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 Serum
COSRXСироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 SerumСироватки
20 мл
19.24 €
96.20 € / 100 ml
19 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
Немає в наявності
COSRX Пілінг для обличчя з кислотами і вітамінами The AHA BHA PHA LHA 35 Peel
Немає в наявності
COSRX Освітлювальна есенція для обличчя AHA 7 Whitehead Power Liquid
Немає в наявності
COSRX Набір для догляду за обличчям Pure Fit Trial Kit
COSRXНабір для догляду за обличчям Pure Fit Trial KitНабори
30 мл, 10 мл, 15 мл
1 відгуки
Знято з виробництва
COSRX Точковий крем проти висипань AC Collection Ultimate Spot Cream
Немає в наявності
COSRX Гідрогелеві патчі з муцином равлика Advanced Snail Hydrogel Eye Patch
Немає в наявності
COSRX Тонер для обличчя Refresh AHA BHA Vitamin C Daily Toner
Немає в наявності
COSRX Лікувальні патчі від висипань Master Patch Basic
Немає в наявності
COSRX Маска для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами