Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

BHA / Саліцилова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Esfolio Крем для обличчя 3HA Clear Cream
EsfolioКрем для обличчя 3HA Clear CreamКреми
50 г
12.08 €
24.16 € / 100 g
2 відгуки
Medicube Пілінг-педи для обличчя Red Succinic Peeling Pad
MedicubeПілінг-педи для обличчя Red Succinic Peeling PadПеди
155 г / 70 шт
16.95 €
10.94 € / 100 g
5 відгуки
Missha Лікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch Set
MisshaЛікувальні патчі для обличчя Speedy Solution Anti Trouble Patch SetТочковий Догляд
0.5 г * 8 шт
5.55 €
138.75 € / 100 g
3 відгуки
Cell Fusion C Сироватка для обличчя Glass Skin Serum
Cell Fusion CСироватка для обличчя Glass Skin SerumСироватки
30 мл
35.41 €
118.03 € / 100 ml
A'pieu Гель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing Foam
A'pieuГель-пінка для обличчя The Pure Tea Tree Cleansing FoamПіни
200 мл
10.22 €
5.11 € / 100 ml
2 відгуки
Esfolio Очищуючий тонер з кислотами 3HA Clear Toner
EsfolioОчищуючий тонер з кислотами 3HA Clear TonerТонери
150 мл
9.11 €
6.07 € / 100 ml
1 відгуки
A'pieu Багатофункціональний зволожуючий крем Glycolic Acid Cream
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.44 €
7.20 € / 100 g
A'pieu Пластир для очищення шкіри Goblin Blackhead 3-Step Nose Sheet
A'pieuПластир для очищення шкіри Goblin Blackhead 3-Step Nose SheetТканинні Маски
3 г, 0.2 г, 3 г / 3 шт
2.18 €
36.33 € / 100 g
14 відгуки
Medicube Відновлююча сироватка з мікроголками One Day Exosome Shot Pore Ampoule 2000
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
72 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя Zero Pore One Day Serum
MedicubeСироватка для обличчя Zero Pore One Day SerumСироватки
30 мл
16.50 €
55.00 € / 100 ml
11 відгуки
Fraijour Порозвужуючі педи з екстрактом полину Original Herb Wormwood Pore Pad
LALARECIPE Очищувальна пінка для обличчя Yuzu Self Foaming 3in1 Peel Cleanser
Abib Очищувальна пінка для обличчя Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
Banila Co Очищувальна пінка для вмивання обличчя Clean It Zero Foam Cleanser Pore Clarifying
Mizon Заспокійливий гель-крем для проблемної шкіри Good Bye Blemish Soothing Gel Cream
Neogen Нічна заспокійлива маска Dermalogy A-Clear Soothing Overnight Mask
NeogenНічна заспокійлива маска Dermalogy A-Clear Soothing Overnight MaskНічні Маски
100 мл
19.97 €
19.97 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Пілінг-тонер AHA&BHA Daily Clean Toner
MizonПілінг-тонер AHA&BHA Daily Clean TonerТонери
150 мл
15.95 €
10.63 € / 100 ml
1 відгуки
iUNIK Очищаюча пінка Centella Mild Cleasing Foam
iUNIKОчищаюча пінка Centella Mild Cleasing FoamПіни
120 мл
11.05 €
9.21 € / 100 ml
14 відгуки
Needly Очищаючий гель для обличчя Mild Cleansing Gel
NeedlyОчищаючий гель для обличчя Mild Cleansing GelГелі
235 мл
15.50 €
6.60 € / 100 ml
37 відгуки
Benton Гель-пінка з саліциловою кислотою AC BHA Foam Cleansing
Mizon Пінка для вмивання Cicaluronic Low Ph Cleanser
MizonПінка для вмивання Cicaluronic Low Ph CleanserПіни
120 мл
13.51 €
11.26 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner
Some By Mi Маска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiМаска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.75 €
1.53 €
7.65 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.38 €
11 відгуки
Some By Mi Набір мініатюр кислотних засобів для проблемної шкіри Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Ac S.O.S Kit
Needly Пілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner Pad
NeedlyПілінг-пади з кислотами для обличчя Daily Toner PadПеди
310 г / 80 шт+1 розміри
24.92 €
14.36 €
4.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.16 €
46 відгуки
Nacific Маска для обличчя з кислотами AHA BHA Balancing Mask Pack
NacificМаска для обличчя з кислотами AHA BHA Balancing Mask PackТканинні Маски
30 г * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 g
Needly Педи для обличчя Anti-Trouble Pad
NeedlyПеди для обличчя Anti-Trouble PadПеди
250 г / 60 шт+1 розміри
19.12 €
7.65 € / 100 g
2 відгуки
VT Cosmetics Тонер-педи для обличчя AZ Care Toner Pad
VT CosmeticsТонер-педи для обличчя AZ Care Toner PadПеди
180 мл / 60 шт+1 розміри
19.93 €
14.87 €
8.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
Mizon Пінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph Cleanser
MizonПінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph CleanserПіни
100 мл
19.97 €
19.97 € / 100 ml
8 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами