Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Mizon

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Крем для обличчя Retinol Youth Cream 0,3%
MizonКрем для обличчя Retinol Youth Cream 0,3%Креми
26 г
48.20 €
185.38 € / 100 g
Mizon Зволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonЗволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai BerryТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
Mizon Колагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen Serum
MizonКолагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen SerumСироватки
30 мл
20.82 €
69.40 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Сироватка для обличчя Hyalugen Le Lift Serum
MizonСироватка для обличчя Hyalugen Le Lift SerumСироватки
30 мл
28.41 €
17.04 €
56.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.03 €
Mizon Пілінг-тонер AHA&BHA Daily Clean Toner
MizonПілінг-тонер AHA&BHA Daily Clean TonerТонери
150 мл
15.95 €
10.63 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Тонер для обличчя Hyalugen Water Toner
MizonТонер для обличчя Hyalugen Water TonerТонери
130 мл
16.91 €
13.01 € / 100 ml
Mizon Очищуючий бальзам з центелою та гіалуроновою кислотою Cicaluronic Cleansing Balm
Mizon Крем для обличчя Hyalugen Le Lift Cream
MizonКрем для обличчя Hyalugen Le Lift CreamКреми
50 мл
19.97 €
39.94 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Сиворотка для обличчя Peptide 500
MizonСиворотка для обличчя Peptide 500Ампули
30 мл
25.95 €
86.50 € / 100 ml
10 відгуки
Mizon Колагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen Toner
MizonКолагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen TonerТонери
150 мл
35.09 €
24.56 €
16.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.48 €
1 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask Rose
MizonЗволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask RoseТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.62 €
7.04 € / 100 g
3 відгуки
Mizon Гідрогелеві патчі з екстрактом равлики та золотом Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
Mizon Пінка для вмивання Cicaluronic Low Ph Cleanser
MizonПінка для вмивання Cicaluronic Low Ph CleanserПіни
120 мл
13.51 €
11.26 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Сиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100
MizonСиворотка для обличчя Hyaluronic Acid 100Сироватки
30 мл
16.91 €
56.37 € / 100 ml
11 відгуки
Mizon Есенція для обличчя з екстрактом равлика Snail Repair Intensive Essence
Mizon Гідрогелеві патчі з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Eye Gel Patch
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з бамбуком Joyful Time Essence Mask Bamboo
MizonЗволожуюча маска для обличчя з бамбуком Joyful Time Essence Mask BambooТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.27 €
5.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.27 €
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Joyful Time Essence Mask Green Tea
MizonЗволожуюча маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Joyful Time Essence Mask Green TeaТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
2 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid
Mizon Тканинна маска Joyful Time Essence Mask Vitamin
MizonТканинна маска Joyful Time Essence Mask VitaminТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
Mizon Тканинна маска для обличчя, що освітлює, з екстрактом граната Joyful Time Essence Mask Pomegranate
MizonТканинна маска для обличчя, що освітлює, з екстрактом граната Joyful Time Essence Mask PomegranateТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.27 €
5.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.02 €
1 відгуки
Mizon Точковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink Spot
MizonТочковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink SpotТочковий Догляд
19 мл
15.00 €
78.95 € / 100 ml
28 відгуки
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Mizon Тканинна маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Snail
MizonТканинна маска для обличчя Joyful Time Essence Mask SnailТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.61 €
7.00 € / 100 g
10 відгуки
Mizon Зволожуюча та  заспокійлива маска Cicaluronic Water Fit Mask
MizonЗволожуюча та  заспокійлива маска Cicaluronic Water Fit MaskТканинні Маски
24 г * 10 шт+1 розміри
18.14 €
7.56 € / 100 g
4 відгуки
Mizon Пінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph Cleanser
MizonПінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph CleanserПіни
100 мл
20.04 €
20.04 € / 100 ml
8 відгуки
Mizon Крем для обличчя Black Snail All In One Cream
MizonКрем для обличчя Black Snail All In One CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.95 €
27.93 € / 100 ml
17 відгуки
Mizon Омолоджувальна сиворотка Collagen 100
MizonОмолоджувальна сиворотка Collagen 100Сироватки
30 мл
20.31 €
67.70 € / 100 ml
14 відгуки
Mizon Набір для обличчя з муцином равлики для комплексного зволоження Snail Miniature Set Of Four
Mizon Вітамінний пілінг-гель із екстрактом лимону Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
Mizon Охолоджуюча сироватка Cicaluronic Serum
MizonОхолоджуюча сироватка Cicaluronic SerumСироватки
30 мл
26.28 €
87.60 € / 100 ml
5 відгуки
Mizon Яблучний пілінг-гель Apple Smoothie Peeling Gel
MizonЯблучний пілінг-гель Apple Smoothie Peeling GelПілінги
120 мл
17.58 €
10.62 €
8.85 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
6 відгуки
Mizon Тонер для обличчя Cicaluronic Toner
MizonТонер для обличчя Cicaluronic TonerТонери
150 мл
36.45 €
27.34 €
18.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.27 €
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами