Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ретиноїди

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLB Ампульна сироватка з мигдальною кислотою і ретинолом Mandelic Acid Retinol Ampoule Serum
APLB Крем для обличчя з бакучіолом і прополісом Bakuchiol Propolis Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з бакучіолом і прополісом Bakuchiol Propolis Ampoule Serum
APLB Тонер для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Toner
By Wishtrend Сироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol Serum
By WishtrendСироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
26.26 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
2 відгуки
CKD Низькомолекулярна сироватка з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Pumping Ampoule
CKDНизькомолекулярна сироватка з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Pumping AmpouleАмпули
30 мл
30.61 €
26.02 €
86.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 25.93 €
CKD Низькомолекулярна есенція з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 First Essence
CKDНизькомолекулярна есенція з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 First EssenceЕсенції
150 мл
34.22 €
23.95 €
15.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.87 €
Missha Маска для обличчя з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Wrapping Mask
TIAM Крем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye Cream
TIAMКрем для зони навколо очей з бакучіолом Vita A Bakuchiol Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
17.24 €
57.47 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Крем для обличчя з ретинолом Retinol Vital Facial Cream
Eqqualberry Капсульний крем для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Capsule Cream
LALARECIPE Есенція для обличчя Bakuchinol First Essence
LALARECIPEЕсенція для обличчя Bakuchinol First EssenceЕсенції
155 мл
34.08 €
21.99 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Крем для обличчя з екстрактом центелли та ретинолом Cica Reti-A Cream 0.05%
Fraijour Тонер для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Toner
Esfolio Ампульна сироватка з ретинолом Retinol Vital Ampoule
EsfolioАмпульна сироватка з ретинолом Retinol Vital AmpouleАмпули
30 мл
6.02 €
20.07 € / 100 ml
5 відгуки
COSRX Крем для обличчя з ретинолом The Retinol 0.1 Cream
COSRXКрем для обличчя з ретинолом The Retinol 0.1 CreamКреми
20 мл
22.01 €
110.05 € / 100 ml
9 відгуки
TIAM Зволожуюча антивікова емульсія для обличчя Vita A Anti-Wrinkle Moisturizer
APLB Крем для обличчя з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Facial Cream
APLBКрем для обличчя з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Facial CreamКреми
55 мл
13.49 €
12.14 €
22.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
2 відгуки
APLB Крем для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Cream
VVBETTER Підтягуючий крем для повік Firming Eye Cream
VVBETTERПідтягуючий крем для повік Firming Eye CreamКреми для Очей
30 мл
30.94 €
24.75 €
82.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.66 €
1 відгуки
Fraijour Маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Radiance Mask
Medipeel Ліфтинг-ампула для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Ampoule
Fraijour Міст для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Ampoule Mist
APLB Ампульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.49 €
12.14 €
30.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
Esfolio Антивікова ампула з екстрактом бакучіолу Bakuchiol Wrinkle Ampoule
VT Cosmetics Сет розгладжуючих масок-педів для обличчя Skin Pack Smooth

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами