Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Вітамін С

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Sungboon Editor Висвітлюючі педи для обличчя Meoru Podo Vita C Turn-Over Dark Spot Pad
Sungboon EditorВисвітлюючі педи для обличчя Meoru Podo Vita C Turn-Over Dark Spot PadПеди
140 мл / 60 шт
25.51 €
17.86 €
12.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.79 €
Sungboon Editor Висвітлююча ампула для обличчя Meoru Podo Vita C Dark Spot Ampoule
APLB Ампульна сироватка з феруловою кислотою і вітаміном С Ferulic Acid Vitamin C Ampoule Serum
Dr. Ceuracle Бустерна есенція для обличчя Pure VC Mellight Boosting Essence
Commonlabs Освітлюючий гель-крем з вітаміном С Vitamin C Brightening Gel Cream
CommonlabsОсвітлюючий гель-крем з вітаміном С Vitamin C Brightening Gel CreamКреми
50 г
18.43 €
11.98 €
23.96 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.94 €
1 відгуки
Cell Fusion C Освітлюючий вітамінний крем Radiance Vita Gel Cream
Cell Fusion CОсвітлюючий вітамінний крем Radiance Vita Gel CreamКреми
55 мл
32.09 €
28.88 €
52.51 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 28.78 €
1 відгуки
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Cream
Esfolio Вітамінна ампульна сироватка Vitamin Brightening Ampoule
EsfolioВітамінна ампульна сироватка Vitamin Brightening AmpouleАмпули
30 мл
5.60 €
18.67 € / 100 ml
3 відгуки
CKD Патчі потрійної дії зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Triple Blemish Patch
Esfolio Освітлюючий крем для обличчя з вітаміном С Vitamin Facial Cream
RETURNU Крем для обличчя з комплексом вітамінів Vitatone Cream
TIAM Сироватка для обличчя Vitamin C24 Surprise Serum
TIAMСироватка для обличчя Vitamin C24 Surprise SerumСироватки
30 мл
15.62 €
52.07 € / 100 ml
Tirtir Освітлююча сироватка для обличчя з вітаміном Pure Vitamin C24 Serum
Needly Зволожувальні тонер-педи для обличчя Vita C Glow Jelly Pad
NeedlyЗволожувальні тонер-педи для обличчя Vita C Glow Jelly PadПеди
210 г / 60 шт
21.87 €
11.88 €
5.66 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.87 €
4 відгуки
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і вітамінним комплексом Reedle Shot Ex Vitamin Modeling Pack
Numbuzin Відновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Toner
NumbuzinВідновлюючий тонер-есенція з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated TonerТонери
200 мл
20.02 €
12.32 €
6.16 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.57 €
2 відгуки
Numbuzin Сироватка для усунення недоліків на шкірі обличчя No.5 Goodbye Blemish Serum
APLB Крем для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Genabelle Освітлюючий шот для для обличчя з глутатіоном і спікулами Glutathione Vita Glow Spicule Shot
GenabelleОсвітлюючий шот для для обличчя з глутатіоном і спікулами Glutathione Vita Glow Spicule ShotСироватки
30 мл
28.84 €
24.51 €
81.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.51 €
Missha Ампульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
31.90 €
106.33 € / 100 ml
5 відгуки
VT Cosmetics Висвітлююча маска для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask
Needly Тонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning Ampoule
NeedlyТонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning AmpouleАмпули
30 мл
16.39 €
54.63 € / 100 ml
4 відгуки
Medicube Антивікова сироватка для обличчя Age-R Vita C Pro Ampoule
MedicubeАнтивікова сироватка для обличчя Age-R Vita C Pro AmpouleАмпули
20 мл
17.54 €
87.70 € / 100 ml
13 відгуки
Farmstay Тканинна маска Real Calamansi Essence Mask
FarmstayТканинна маска Real Calamansi Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.04 €
9.27 € / 100 g
1 відгуки
Mary & May Лосьйон для обличчя Vitamin C+Bifida Lotion
Mary & MayЛосьйон для обличчя Vitamin C+Bifida LotionТонери
120 мл
12.37 €
10.31 € / 100 ml
5 відгуки
Commonlabs Сонцезахисна сироватка для обличчя Vitamin C Brightening Sun Serum
CommonlabsСонцезахисна сироватка для обличчя Vitamin C Brightening Sun SerumСанскрін 🔆
51 мл
24.49 €
15.92 €
31.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.86 €
Farmstay Тонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Toner
FarmstayТонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing TonerТонери
280 мл
9.49 €
6.17 €
2.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.15 €
1 відгуки
Farmstay Емульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Emulsion
FarmstayЕмульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing EmulsionЕмульсії
280 мл
9.01 €
3.22 € / 100 ml
4 відгуки
Frudia Пінка для обличчя з цитрусовими Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
Needly Крем для обличчя Vita C Glow Toning Cream
NeedlyКрем для обличчя Vita C Glow Toning CreamКреми
50 мл
11.81 €
23.62 € / 100 ml
7 відгуки
Missha Тонізуючий крем для обличчя Vita C Plus Eraser Toning Cream
MisshaТонізуючий крем для обличчя Vita C Plus Eraser Toning CreamКреми
30 мл
30.15 €
24.12 €
80.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.12 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами