Подарунок при замовленні понад 50 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
Mary & May Комплексна сироватка 6 Peptide Complex Serum
Mary & MayКомплексна сироватка 6 Peptide Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
9.61 €
32.03 € / 100 ml
20 відгуки
Frudia Крем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaКрем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing CreamКреми
10 г+1 розміри
6.66 €
3.82 €
38.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.25 €
12 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
13.86 €
46.20 € / 100 ml
5 відгуки
Purito Seoul Патчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulПатчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot PatchТочковий Догляд
51 шт / 3 шт
8.31 €
71 відгуки
Dr. Ceuracle Веганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleВеганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea EssenceЕсенції
150 мл
21.50 €
14.33 € / 100 ml
54 відгуки
Frudia Зволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight Mask
FrudiaЗволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight MaskЗмивні Маски
5 мл+1 розміри
0.60 €
12.00 € / 100 ml
25 відгуки
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsОчищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask CleanserЗмивні Маски
120 мл
26.57 €
19.12 €
15.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
1 відгуки
Some By Mi Відновлювальна сироватка для обличчя Snail Truecica Miracle Repair Serum
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
16.68 €
22.24 € / 100 ml
85 відгуки
Skin1004 Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule
Skin1004Сироватка для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
13.84 €
13.84 € / 100 ml
165 відгуки
Esfolio Маска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask Sheet
EsfolioМаска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.93 €
3.72 € / 100 ml
8 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonСонцезахисний крем для обличчя Relief Sun Rice + ProbioticsСанскрін 🔆
50 мл
13.17 €
26.34 € / 100 ml
717 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Some By Mi Пластирі від прищів 30 Days Miracle Clear Spot Patch
Some By MiПластирі від прищів 30 Days Miracle Clear Spot PatchТочковий Догляд
18 шт / 1 шт
3.75 €
20.83 € / 100 g
134 відгуки
Esfolio Тканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask Sheet
EsfolioТканинна маска з вітаміном С Vitamin C Ampoule Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.81 €
3.24 € / 100 ml
1 відгуки
Beauty of Joseon Ензимна пілінг-скатка з абрикосом Apricot Blossom Peeling Gel
Frudia Тканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask Cactus
FrudiaТканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask CactusТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
0.80 €
4.00 € / 100 ml
29 відгуки
Eqqualberry Сироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Serum
EqqualberryСироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping SerumСироватки
30 мл
15.50 €
51.67 € / 100 ml
24 відгуки
By Wishtrend Ензимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder Wash
By WishtrendЕнзимна пудра для обличчя Green Tea & Enzyme Powder WashПілінги
110 г
14.05 €
12.77 € / 100 g
27 відгуки
Dr. Ceuracle Кремова пінка для обличчя Pro-Balance Creamy Deep Cleansing Foam
KAINE Нічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night Serum
KAINEНічна сироватка для обличчя Rosemary AHA Night SerumСироватки
30 мл
22.94 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.97 €
5 відгуки
House of HUR Сонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun Fluid
House of HURСонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun FluidСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
23.11 €
11.89 €
23.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.88 €
10 відгуки
Differ & Deeper Балансуючий крем для обличчя S-Cure Mix&Max Cream
Differ & Deeper Крем для зрілої шкіри обличчя B-Volume Mix&Max Cream
Differ & Deeper Бар'єрний крем для обличчя Skin Barrier Cream
Differ & Deeper Підтягуючий крем для обличчя PLLT-RA Firming Band Cream
Purito Seoul Патчі для точкового інтенсивного догляду Intensive Care Patch
Purito SeoulПатчі для точкового інтенсивного догляду Intensive Care PatchТочковий Догляд
12 шт / 0.62 г
17.64 €
1764.00 € / 100 g
KAINE Святковий набір для догляду за обличчям Holiday Edition Let It Glow
KAINEСвятковий набір для догляду за обличчям Holiday Edition Let It GlowНабори
150 мл, 30 мл * 2 шт, 8.5 мл * 4 шт, 1 шт
167.93 €
109.15 €
44.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 109.15 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами