Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Центелла Азіатська

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Skin1004 Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming Pad
Skin1004Заспокійливі пади для зони навколо очей Madagascar Centella Quick Calming PadПеди
130 мл / 70 шт
29.23 €
18.36 €
14.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.25 €
25 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
23.57 €
15.21 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.21 €
3 відгуки
Skin1004 Заспокійлива ампула для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule
Skin1004Заспокійлива ампула для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica First AmpouleАмпули
100 мл+1 розміри
28.98 €
23.46 €
23.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.40 €
11 відгуки
Purito Seoul Підтягуючий крем для повік з пептидами та центелою Wonder Releaf Centella Eye Cream
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
29.84 €
14.21 €
6.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.20 €
3 відгуки
Benton Сонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем з центелою Air Fit UV Defense Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.40 €
20.80 € / 100 g
95 відгуки
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.14 €
26.28 € / 100 ml
52 відгуки
Skin1004 Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing Cream
Skin1004Заспокійливий крем для обличчя Madagascar Centella Soothing CreamКреми
75 мл+1 розміри
13.36 €
17.81 € / 100 ml
141 відгуки
iUNIK Заспокійливий крем-гель із центелою Centella Calming Gel Cream
Skin1004 Гелева нічна маска для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack
Skin1004Гелева нічна маска для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping PackНічні Маски
100 мл+1 розміри
16.05 €
16.05 € / 100 ml
37 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica Purifying TonerТонери
210 мл
17.19 €
8.19 € / 100 ml
9 відгуки
Skin1004 Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum
Skin1004Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue SerumСироватки
50 мл+1 розміри
17.95 €
35.90 € / 100 ml
32 відгуки
Beauty of Joseon Освітлююча сироватка для обличчя Light On Serum: Centella + Vita C
Benton Тонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea Toner
BentonТонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea TonerТонери
150 мл
13.51 €
9.01 € / 100 ml
37 відгуки
Skin1004 Відновлювальна ампульна сироватка Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Boosting Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Boosting TonerТонери
210 мл
13.20 €
6.29 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Cream
Skin1004Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella CreamКреми
75 мл+1 розміри
18.82 €
25.09 € / 100 ml
89 відгуки
Skin1004 Пінка для вмивання обличчя Madagascar Centella Poremizing Deep Cleansing Foam
Needly Заспокійливий крем для обличчя Cicachid Relief Cream
NeedlyЗаспокійливий крем для обличчя Cicachid Relief CreamКреми
48 мл
28.09 €
58.52 € / 100 ml
16 відгуки
Skin1004 Тонер-есенція з пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Essense Toner
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
3.32 €
2.55 €
10.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.34 €
5 відгуки
Centellian24 Зволожуюча гелева маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyal Waterfull Glow Gel Mask
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum
Pyunkang Yul Сонцезахисний крем Moisture Soothing Sun Cream
Pyunkang YulСонцезахисний крем Moisture Soothing Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
15.71 €
31.42 € / 100 ml
17 відгуки
Torriden Маска для обличчя з центеллою Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenМаска для обличчя з центеллою Balanceful Centella Asiatic Extract MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.92 €
11.68 € / 100 ml
LUVUM Заспокійлива гель-маска для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Gel Mask
LUVUMЗаспокійлива гель-маска для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Gel MaskКолагенові Маски
33 г / 1 шт
4.88 €
14.79 € / 100 g
2 відгуки
Mary & May Заспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica Serum
Mary & MayЗаспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica SerumСироватки
30 мл+1 розміри
11.72 €
39.07 € / 100 ml
7 відгуки
Skin1004 Релакс-маска для обличчя з екстрактом центелли та чайного дерева Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
2.43 €
9.72 € / 100 g
4 відгуки
Some By Mi Інтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating Serum
Some By MiІнтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating SerumСироватки
30 мл+1 розміри
20.00 €
66.67 € / 100 ml
34 відгуки
Skin1004 Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.30 €
9.20 € / 100 ml
27 відгуки
Cell Fusion C Охолоджуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Cooling Mask
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
B : Lab Очищуючий бальзам для обличчя з центеллою CICA Soft Meltaway Cleansing Balm
Немає в наявності
B : Lab Очищуюча пінка для обличчя з матчею Matcha Hydrating Foam Cleanser
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами