Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Центелла Азіатська

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
AXIS-Y Відновлювальна тканинна маска для обличчя Green Vital Energy Complex Mask
AXIS-YВідновлювальна тканинна маска для обличчя Green Vital Energy Complex MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
1.87 €
6.93 € / 100 ml
2 відгуки
AXIS-Y Заспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YЗаспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel MaskЗмивні Маски
100 мл
14.27 €
14.27 € / 100 ml
7 відгуки
Neogen Міцелярна вода для обличчя Dermalogy Calming Cica Tree Micellar Cleansing Water
Skin&Lab Заспокійливий крем з центеллою для обличчя Tricicabarrier Relief Cream
Dr. Ceuracle Гелевий крем для обличчя 5α Control Clearing Cream
Tony Moly Тонер для обличчя Wonder Tea Tree Pore Fresh Toner
Tony MolyТонер для обличчя Wonder Tea Tree Pore Fresh TonerТонери
500 мл
17.40 €
3.48 € / 100 ml
4 відгуки
Skin1004 Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitНабори
3.5 мл * 8 шт
19.95 €
71.25 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica Farm Regenerating Solution Toner
Farmstay Пінка для вмивання обличчя Citrus Yuja Vitalizing Foam Cleanser
Farmstay Емульсія для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Emulsion
Farmstay Тонер для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Toner
FarmstayТонер для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial TonerТонери
130 мл
13.45 €
10.09 €
7.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.05 €
2 відгуки
Cell Fusion C Сироватка для пружності шкіри Laser Rejuvenation Ampoule
Abib Очищувальна пінка для обличчя Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
A'pieu Цика-гель для обличчя Madecassoside Cica Gel 2X
Neogen Пінка для вмивання Dermalogy Calming Cica Tree Micellar Cleansing Foam
Farmstay Крем для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Cream
Esfolio Крем для базового зволоження Hyaluronic Acid Houttuynia Cream
Esfolio Пінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing Foam
EsfolioПінка для вмивання обличчя 3HA Clear Cleansing FoamПіни
100 мл
7.28 €
7.28 € / 100 ml
5 відгуки
The Saem Сонцезахисний крем Eco Earth Cica Sun Cream SPF 50
The SaemСонцезахисний крем Eco Earth Cica Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
15.25 €
30.50 € / 100 g
9 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий бар'єрний крем Calming Moisture Barrier Cream
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Tea Tree Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 Cream
Skin1004Крем для обличчя Madagascar Centella Tea-Trica B5 CreamКреми
75 мл
18.36 €
24.48 € / 100 ml
19 відгуки
The Saem Крем-бальзам для чутливої шкіри обличчя Plan Ultra Balm Cream
Missha Очищуюча пінка для обличчя Cicadin Ph Blemish Bubble Foam Cleanser
MisshaОчищуюча пінка для обличчя Cicadin Ph Blemish Bubble Foam CleanserПіни
250 мл
25.36 €
20.29 €
8.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.29 €
Benton Сонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50
BentonСонцезахисний крем Skin Fit Mineral Sun Cream SPF 50Санскрін 🔆
50 г
10.76 €
21.52 € / 100 g
12 відгуки
Mizon Очищуючий бальзам з центелою та гіалуроновою кислотою Cicaluronic Cleansing Balm
Farmstay Емульсія для обличчя Cica Farm Regenerating Solution Emulsion
FarmstayЕмульсія для обличчя Cica Farm Regenerating Solution EmulsionЕмульсії
200 мл
18.00 €
9.00 € / 100 ml
4 відгуки
COSRX Заспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming Pad
COSRXЗаспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming PadПеди
135 мл / 70 шт
16.50 €
12.22 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Набір косметичних засобів для проблемної шкіри Snail Truecica Miracle Repair Starter Kit
Benton Крем для точкового застосування з азіатською центеллою Goodbye Redness Centella Spot Cream
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
Mizon Сиворотка для обличчя Peptide 500
MizonСиворотка для обличчя Peptide 500Ампули
30 мл
25.95 €
86.50 € / 100 ml
10 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Eye Cream
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.61 €
25.37 € / 100 ml
19 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами