Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Зволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist Serum
FarmstayЗволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist SerumСироватки
250 мл
11.47 €
4.59 € / 100 ml
11 відгуки
Torriden Маска для обличчя Cellmazing Pore Perfecting Mask
TorridenМаска для обличчя Cellmazing Pore Perfecting MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
29.50 €
11.80 € / 100 ml
Arocell Гелева маска для обличчя Super Power Mask Ex
ArocellГелева маска для обличчя Super Power Mask ExТканинні Маски
42 г * 4 шт+1 розміри
19.02 €
11.32 € / 100 g
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
Milk Touch Бальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip Balm
Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ
15 г, Berry Tart+2 розміри
14.88 €
99.20 € / 100 g
Biodance Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Gel Toner Pads
Farmstay Скраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore Scrub
FarmstayСкраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore ScrubСкраби
7 г * 25 шт+1 розміри
14.95 €
8.54 € / 100 g
15 відгуки
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
8.94 €
5.42 € / 100 ml
1 відгуки
Differ & Deeper Омолоджуючий шот для обличчя B-Volume Daily Shot
Differ & DeeperОмолоджуючий шот для обличчя B-Volume Daily ShotАмпули
2.5 мл * 10 шт+1 розміри
65.19 €
260.76 € / 100 ml
1 відгуки
Needly Педи для обличчя Anti-Trouble Pad
NeedlyПеди для обличчя Anti-Trouble PadПеди
250 г / 60 шт+1 розміри
19.12 €
7.65 € / 100 g
2 відгуки
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл * 4 шт+1 розміри
22.23 €
11.58 € / 100 ml
3 відгуки
Torriden Зміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel Mask
TorridenЗміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel MaskТканинні Маски
45 г * 4 шт+1 розміри
29.30 €
16.28 € / 100 g
Medipeel Тонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro
MedipeelТонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner ProТонери
250 мл
21.32 €
8.53 € / 100 ml
6 відгуки
Farmstay Зволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing Mask
FarmstayЗволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
23.53 €
8.71 € / 100 ml
CKD Низькомолекулярна підтягуюча сироватка з колагеном і ретинолом та з роликом гуаша Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting Serum
CKDНизькомолекулярна підтягуюча сироватка з колагеном і ретинолом та з роликом гуаша Retino Collagen Small Molecule 300 Guasha Lifting SerumСироватки
40 мл+1 розміри
40.53 €
24.32 €
60.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.23 €
Sungboon Editor Бар'єрний серум-міст для обличчя з колагеном Deep Collagen Barrier Serum Mist
Mizon Омолоджувальна сиворотка Collagen 100
MizonОмолоджувальна сиворотка Collagen 100Сироватки
30 мл
20.31 €
67.70 € / 100 ml
14 відгуки
Medicube Крем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeКрем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0Креми
50 мл
23.02 €
46.04 € / 100 ml
12 відгуки
Coxir Антивікова нічна маска для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Cream Maskpack
The Saem Зволожувальний стік із льодовиковою водою для шкіри Iceland Hydrating Collagen Eye Stick
Fraijour Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Esfolio Нічна крем-маска Collagen Jelly Pack
EsfolioНічна крем-маска Collagen Jelly PackНічні Маски
100 г
5.23 €
5.23 € / 100 g
10 відгуки
Enough Тканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine Mask
EnoughТканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine MaskТканинні Маски
25 г * 10 шт+1 розміри
8.06 €
3.22 € / 100 g
9 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
32.57 €
65.14 € / 100 ml
7 відгуки
Fraijour Підтягуючий крем для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cream
Medipeel Ліфтинг-есенція для обличчя Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro
MedipeelЛіфтинг-есенція для обличчя Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence ProЕсенції
100 мл
40.58 €
28.05 €
28.05 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.79 €
8 відгуки
Esfolio Крем для обличчя від зморщок Peptide Facial Cream
EsfolioКрем для обличчя від зморщок Peptide Facial CreamКреми
50 мл
6.89 €
13.78 € / 100 ml
48 відгуки
Medicube Тонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0
MedicubeТонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0Тонери
140 мл
12.50 €
8.93 € / 100 ml
25 відгуки
Medicube Зволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly Cream
MedicubeЗволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly CreamКреми
110 мл+1 розміри
22.80 €
20.73 € / 100 ml
98 відгуки
Coxir Антивіковий крем для обличчя з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Cream
Medipeel Омолоджуючий нічний крем для обличчя з колагеном Collagen Super10 Sleeping Cream
MedipeelОмолоджуючий нічний крем для обличчя з колагеном Collagen Super10 Sleeping CreamКреми
70 мл
20.29 €
11.05 €
15.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.05 €
76 відгуки
Medipeel Зволожуючий тонер із комплексом 9 пептидів Peptide 9 Aqua Essence Toner
Medicube Сироватка для обличчя з колагеном Triple Collagen Serum 4.0
MedicubeСироватка для обличчя з колагеном Triple Collagen Serum 4.0Сироватки
55 мл
16.00 €
29.09 € / 100 ml
25 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами