Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Віддушок

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Village 11 Factory Крем для обличчя Miracle Youth Cream
Village 11 FactoryКрем для обличчя Miracle Youth CreamКреми
50 мл
24.18 €
48.36 € / 100 ml
1 відгуки
Celimax Ніжний гель для вмивання Dual Barrier Mild Gel Cleanser
CelimaxНіжний гель для вмивання Dual Barrier Mild Gel CleanserГелі
200 мл
15.95 €
7.98 € / 100 ml
12 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий бар'єрний крем Calming Moisture Barrier Cream
Heimish Зволожуючий гель-крем із екстрактом кавуна Watermelon Moisture Soothing Gel Cream
Dr. Ceuracle Набір для догляду за обличчям Vegan Kombucha Special Set
Village 11 Factory Сонцезахисний стік для обличчя Daily Fresh Sun Stick
Village 11 Factory Сонцезахисний кушон для обличчя Perfect Airy Sun Cushion
The Saem Крем-бальзам для чутливої шкіри обличчя Plan Ultra Balm Cream
The Saem Заспокійливий тонер для обличчя Derma Plan Soothing Toner
The SaemЗаспокійливий тонер для обличчя Derma Plan Soothing TonerТонери
155 мл
19.23 €
17.31 €
11.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.24 €
Mizon Колагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen Serum
MizonКолагенова сироватка для обличчя Phyto Plump Collagen SerumСироватки
30 мл
20.82 €
69.40 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Очищаюча вода Low pH pHarrier Cleansing Water
Cell Fusion CОчищаюча вода Low pH pHarrier Cleansing WaterОчищувальна Вода
500 мл
30.86 €
6.17 € / 100 ml
4 відгуки
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Сироватка для обличчя Hyalugen Le Lift Serum
MizonСироватка для обличчя Hyalugen Le Lift SerumСироватки
30 мл
28.41 €
17.04 €
56.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.03 €
Benton Заспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea Lotion
BentonЗаспокійливий зволожуючий лосьйон Deep Green Tea LotionТонери
120 мл
9.37 €
7.81 € / 100 ml
10 відгуки
Dr. Ceuracle Заспокійливий тонер для обличчя Cica Regen 92 Toner
Dr. CeuracleЗаспокійливий тонер для обличчя Cica Regen 92 TonerТонери
120 мл
17.36 €
14.47 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Тонер для обличчя Hyalugen Water Toner
MizonТонер для обличчя Hyalugen Water TonerТонери
130 мл
16.91 €
13.01 € / 100 ml
Benton Тонер-педи Guava 70 Skin Toner Face Mask Pad
BentonТонер-педи Guava 70 Skin Toner Face Mask PadПеди
210 мл / 70 шт
26.95 €
12.83 € / 100 ml
Missha Пінка для вмивання обличчя Artemisia Pack Foam Cleanser
MisshaПінка для вмивання обличчя Artemisia Pack Foam CleanserПіни
150 мл
21.84 €
13.10 €
8.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.10 €
Neogen Інтенсивно відновлююча ферментована сироватка Dermalogy Real Ferment Micro Serum
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter KitНабори
30 мл, 30 мл, 10 мл, 20 мл
17.95 €
19.94 € / 100 ml
6 відгуки
Purito Seoul Поновлююча активна есенція з ніацинамідом Galacto Niacin 97 Power Essence
Benton Cонцезахисний крем  Mineral Sun Stick SPF 50
BentonCонцезахисний крем  Mineral Sun Stick SPF 50Санскрін 🔆
15 г
16.95 €
113.00 € / 100 g
9 відгуки
Benton Крем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye Cream
BentonКрем для шкіри навколо очей з муцином равлика й бджолиною отрутою Snail Bee Ultimate Eye CreamКреми для Очей
30 г
26.08 €
12.74 €
42.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.55 €
3 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем для обличчя Cica Regen Waterproof Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем для обличчя Cica Regen Waterproof SunСанскрін 🔆
100 мл
22.01 €
22.01 € / 100 ml
4 відгуки
Mizon Крем для обличчя Hyalugen Le Lift Cream
MizonКрем для обличчя Hyalugen Le Lift CreamКреми
50 мл
19.97 €
39.94 € / 100 ml
2 відгуки
Pyunkang Yul Сироватка з ферментованим чорним чаєм Black Tea Boosting Serum
Mizon Сиворотка для обличчя Peptide 500
MizonСиворотка для обличчя Peptide 500Ампули
30 мл
25.95 €
86.50 € / 100 ml
10 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.61 €
25.37 € / 100 ml
19 відгуки
COSRX Есенція для обличчя Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
COSRXЕсенція для обличчя Galactomyces 95 Tone Balancing EssenceЕсенції
100 мл
18.99 €
18.99 € / 100 ml
7 відгуки
Mizon Колагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen Toner
MizonКолагеновий тонер для обличчя Phyto Plump Collagen TonerТонери
150 мл
35.09 €
24.56 €
16.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.48 €
1 відгуки
Missha Зволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron Ampoule
MisshaЗволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron AmpouleАмпули
47 мл
18.67 €
39.72 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 SerumСироватки
20 мл
17.30 €
86.50 € / 100 ml
12 відгуки
Dear, Klairs Сонцезахисний крем для обличчя All-day Airy Sunscreen
Dear, KlairsСонцезахисний крем для обличчя All-day Airy SunscreenСанскрін 🔆
50 г
16.58 €
33.16 € / 100 g
9 відгуки
Mary & May Освітлююча сироватка Niacinamide + Chaenomeles Sinensis Serum
Mary & MayОсвітлююча сироватка Niacinamide + Chaenomeles Sinensis SerumСироватки
30 мл
12.50 €
41.67 € / 100 ml
18 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами