Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Віддушок

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLB Тканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.46 €
5.84 € / 100 ml
APLB Тканинна маска для обличчя з транексамовою кислотою і ніацинамідом Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.80 €
14.12 € / 100 g
21 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum
Pyunkang Yul Сонцезахисний крем Moisture Soothing Sun Cream
Pyunkang YulСонцезахисний крем Moisture Soothing Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
15.71 €
31.42 € / 100 ml
17 відгуки
Sungboon Editor Ліфтинг-ампула для обличчя Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Sedum JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
2.95 €
8.43 € / 100 g
1 відгуки
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
2.97 €
8.49 € / 100 g
2 відгуки
Cell Fusion C Бар’єрна зволожуюча маска Low pH pHarrier Mask
Cell Fusion CБар’єрна зволожуюча маска Low pH pHarrier MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
26.26 €
10.50 € / 100 ml
2 відгуки
I'm from Живильна тканинна маска з полином Mugwort Sheet Mask
I'm fromЖивильна тканинна маска з полином Mugwort Sheet MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт+1 розміри
2.95 €
12.83 € / 100 ml
Mary & May Заспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica Serum
Mary & MayЗаспокійлива сироватка з центеллою Centella Asiatica SerumСироватки
30 мл+1 розміри
11.72 €
39.07 € / 100 ml
7 відгуки
Biodance Зволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep Mask
BiodanceЗволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.82 €
4.84 €
14.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.59 €
47 відгуки
Mary & May Антиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex Serum
Mary & MayАнтиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
10.55 €
35.17 € / 100 ml
8 відгуки
Mary & May Водоподібна мульти-низькомолекулярна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronics Serum
The Saem Крем для обличчя Urban Eco Harakeke Cream
The SaemКрем для обличчя Urban Eco Harakeke CreamКреми
50 мл
22.68 €
45.36 € / 100 ml
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
2.21 €
11.05 € / 100 g
4 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
Cell Fusion C Охолоджуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Cooling Mask
Немає в наявності
Dear, Klairs Живильний крем для повік Fundamental Nourishing Eye Butter
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Neogen Концентрована сироватка з вітаміном С Dermalogy Real Vitamin C Serum
Немає в наявності
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
Немає в наявності
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Немає в наявності
B : Lab Сонцезахисний крем для обличчя Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
Немає в наявності
B : Lab Очищуючий бальзам для обличчя з центеллою CICA Soft Meltaway Cleansing Balm
Немає в наявності
B : Lab Очищуюча пінка для обличчя з матчею Matcha Hydrating Foam Cleanser
Немає в наявності
Cell Fusion C Охолоджуюча ампула для обличчя з пептидами Cooling Peptide Ampoule
Немає в наявності
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для губ з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Lip Serum
Немає в наявності
Jumiso Нічний крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 + Overnight Cream
Немає в наявності
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink One Day Serum
Немає в наявності
Arocell Набір ампул для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ex Kit
Немає в наявності
Arocell Очищуючий засіб для обличчя з полином Mugwort Whipped Cleanser
Немає в наявності
Tirtir Зволожуюча тканинна маска для обличчя NMF Hydro Ampoule Mask
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами