Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
COSRX Зволожувальна есенція для обличчя Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
COSRX Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою The Hyaluronic Acid 3 Serum
COSRX Універсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One Cream
COSRXУніверсальний крем для обличчя Advanced Snail 92 All In One CreamКреми
100 г (банка)+2 розміри
13.94 €
13.94 € / 100 g
272 відгуки
Elizavecca Зволожуючий крем для обличчя гіалуроновий Aqua Hyaluronic Acid Water Drop Cream
Skin&Lab Зволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin&LabЗволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun LotionСанскрін 🔆
50 мл
22.30 €
13.38 €
26.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.33 €
6 відгуки
Dr. Ceuracle Нічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleНічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night CreamКреми
60 г
28.36 €
47.27 € / 100 g
3 відгуки
Missha Тонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner Pads
Esfolio Есенція-тонер з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Houttuynia Essence Toner
Benton Сироватка для обличчя з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Serum
Ma:nyo Пінка для глибокого очищення пор Pure&Deep Cleansing Foam
Skin1004 Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick
Skin1004Сонцезахисний стік для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun StickСанскрін 🔆
20 г+1 розміри
11.34 €
56.70 € / 100 g
20 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Petitfee & Koelf Патчі для очей Gold Hydrogel Eye Patch
Petitfee & KoelfПатчі для очей Gold Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
10.11 €
12.04 € / 100 g
20 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening TonerТонери
210 мл+1 розміри
14.02 €
6.68 € / 100 ml
12 відгуки
Round Lab Зволожувальний тонер для обличчя Birch Juice Toner
Round LabЗволожувальний тонер для обличчя Birch Juice TonerТонери
300 мл
19.95 €
6.65 € / 100 ml
11 відгуки
Mizon Крем для обличчя Cicaluronic Moisturizer
MizonКрем для обличчя Cicaluronic MoisturizerКреми
50 мл
21.16 €
42.32 € / 100 ml
4 відгуки
Pyunkang Yul Крем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye Cream
Pyunkang YulКрем для шкіри навколо очей Black Tea Time Reverse Eye CreamКреми для Очей
25 мл+1 розміри
17.47 €
69.88 € / 100 ml
33 відгуки
Elizavecca Сироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%
ElizaveccaСироватка гіалуронова Hell-Pore Control Hyaluronic Acid 97%Сироватки
50 мл
10.21 €
20.42 € / 100 ml
71 відгуки
Skin1004 Заспокійлива ампула для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica First Ampoule
Skin1004Заспокійлива ампула для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica First AmpouleАмпули
100 мл+1 розміри
28.98 €
23.46 €
23.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.40 €
11 відгуки
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
29.84 €
14.21 €
6.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.20 €
3 відгуки
Ma:nyo Сироватка омолоджувальна з лізатами біфідобактерій Bifida Biome Complex Ampoule
Skin1004 Гелева нічна маска для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping Pack
Skin1004Гелева нічна маска для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Sleeping PackНічні Маски
100 мл+1 розміри
16.05 €
16.05 € / 100 ml
37 відгуки
Skin1004 Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue Serum
Skin1004Зволожуюча сироватка для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Blue SerumСироватки
50 мл+1 розміри
17.95 €
35.90 € / 100 ml
32 відгуки
Benton Тонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea Toner
BentonТонер для обличчя із зеленим чаєм Deep Green Tea TonerТонери
150 мл
13.51 €
9.01 € / 100 ml
37 відгуки
Skin1004 Відновлювальна ампульна сироватка Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Round Lab Зволожувальний лосьйон для обличчя 1025 Dokdo Lotion
Round LabЗволожувальний лосьйон для обличчя 1025 Dokdo LotionЕмульсії
200 мл
20.28 €
10.14 € / 100 ml
11 відгуки
Some By Mi Бальзам для губ V10 Hyal Lip Sun Protector
Some By MiБальзам для губ V10 Hyal Lip Sun ProtectorДогляд для Губ
7 мл, Berry+2 розміри
6.64 €
94.86 € / 100 ml
16 відгуки
Haruharu Wonder Гіалуронова сироватка з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum
Farmstay Педи для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner Pad
FarmstayПеди для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner PadПеди
140 мл
16.62 €
13.60 €
9.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
4 відгуки
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
3.32 €
2.55 €
10.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.34 €
5 відгуки
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою і екстрактом ячменю Barley Hyal-Some Hydromask
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою 2X TGG Care Hyaluronic Hydromask
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 5 шт+1 розміри
25.76 €
257.60 € / 100 ml
Centellian24 Зволожуюча гелева маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyal Waterfull Glow Gel Mask

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами