Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Гіалуронова Кислота

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Abib Сонцезахисний крем з гіалуроновою кислотою Sedum Hyaluron Sunscreen Watery Tube
Mizon Сонцезахисний стік для обличчя Inout Smooth Mineral Sun Stick SPF 50
MizonСонцезахисний стік для обличчя Inout Smooth Mineral Sun Stick SPF 50Санскрін 🔆
26 г
22.58 €
16.91 €
65.04 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.31 €
2 відгуки
Farmstay Крем для обличчя DR-V8 Solution Hyaluronic Acid Cream
LALARECIPE Гідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture Mask
LALARECIPEГідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
COSRX Зволожувальна ампула для обличчя Hydrium Triple Hyaluronic Moisture Ampoule
A'pieu Тонер для обличчя The Pure Tea Tree Toner
A'pieuТонер для обличчя The Pure Tea Tree TonerТонери
210 мл
10.22 €
4.87 € / 100 ml
7 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot Serum
A'pieuСироватка для обличчя The Pure Tea Tree Spot SerumСироватки
8 мл
6.36 €
79.50 € / 100 ml
3 відгуки
Abib Заспокійливий тонік для обличчя Heartleaf Calming Toner Skin Booster
AbibЗаспокійливий тонік для обличчя Heartleaf Calming Toner Skin BoosterТонери
200 мл
18.59 €
14.87 €
7.43 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.86 €
2 відгуки
Abib Заспокійливий крем для обличчя Heartleaf Crème Calming Tube
Skin&Lab Зволожувальна есенція для обличчя Hybarrier Hyaluronic Essence
Skin&LabЗволожувальна есенція для обличчя Hybarrier Hyaluronic EssenceЕсенції
50 мл
29.11 €
20.38 €
40.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.31 €
Skin&Lab Зволожувальний гель для вмивання Hybarrier Hyaluronic Capsule Cleanser
Haruharu Wonder Антивікова ампула для обличчя Black Rice Hyaluronic Botanical 2GF wonderful Ampoule
Dr. Ceuracle Гідрогелеві патчі для зони навколо очей Hyal Reyouth Hydrogel Eye Mask
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Hyal Reyouth Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Hyal Reyouth AmpouleАмпули
50 мл
36.12 €
21.67 €
43.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.04 €
1 відгуки
Neogen Відлущувальні педи для обличчя Dermalogy Lemon Bright PHA Gauze Peeling
Village 11 Factory Відлущувальний тонер для обличчя B Skin Formula Toner
Missha Гідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence Mask
MisshaГідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
5.97 €
19.90 € / 100 g
3 відгуки
Farmstay Зволожувальний крем з 5 видами гіалуронової кислоти Hyaluronic 5 Water Drop Cream
Cell Fusion C Сироватка для пружності шкіри Laser Rejuvenation Ampoule
Esfolio Ампульна гіалуронова сироватка для обличчя Hyaluronic Acid Collagen Ampoule
Neogen Пінка для вмивання Dermalogy Calming Cica Tree Micellar Cleansing Foam
Missha Крем для пружності шкіри обличчя Atelocollagen500 Power Plumping Cream
Missha Зволожуючий гель Super Aqua Ultra Hyalron Gel Cream
MisshaЗволожуючий гель Super Aqua Ultra Hyalron Gel CreamКреми
70 мл
19.11 €
27.30 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Houttuynia Ampoule
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Haruharu Wonder Гіалуронова есенція з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Essence
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Hyaluron Hydra Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Hyaluron Hydra Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.44 €
7.20 € / 100 g
2 відгуки
Neogen Емульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair Emulsion
NeogenЕмульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair EmulsionЕмульсії
100 мл
19.12 €
19.12 € / 100 ml
10 відгуки
Elizavecca Зволожуючий крем Milky Piggy Aqua Rising Argan Gelato Steam Cream
ElizaveccaЗволожуючий крем Milky Piggy Aqua Rising Argan Gelato Steam CreamКреми
100 мл
12.88 €
12.88 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Серветки очищающі Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Oil Wipes
MisshaСерветки очищающі Super Aqua Ultra Hyalron Cleansing Oil WipesПеди
30 шт
6.43 €
4.25 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.25 €
3 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.76 €
8.80 € / 100 g
4 відгуки
Frudia Сонцезахисний крем-праймер для обличчя Velvet Fit Blurring Sun Primer
Needly Крем для обличчя Vita C Glow Toning Cream
NeedlyКрем для обличчя Vita C Glow Toning CreamКреми
50 мл
11.81 €
23.62 € / 100 ml
7 відгуки
Cu Skin Ліфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm Ampoule
Cu SkinЛіфтинг-концентрат для обличчя Clean-Up Ex-C Re N Calm AmpouleАмпули
30 мл
54.12 €
43.30 €
144.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 43.14 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами