Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Ніацинамід

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Celimax Заспокійливий крем з центеллою The Real Cica Soothing Cream
Esfolio Тканинна маска з вітаміном В Vitamin B Ampoule Mask Sheet
EsfolioТканинна маска з вітаміном В Vitamin B Ampoule Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.52 €
2.08 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Освітлювальна есенція для обличчя Peptide 9 Volume White Cica Essence Pro
Medicube Сироватка для обличчя Red Serum 2.0
MedicubeСироватка для обличчя Red Serum 2.0Сироватки
30 мл
27.45 €
14.87 €
49.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.68 €
2 відгуки
Numbuzin Сироватка для усунення недоліків на шкірі обличчя No.5 Goodbye Blemish Serum
APLB Крем для обличчя з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Facial Cream
Medipeel Омолоджувальна сироватка для повік з пептидами Mezzo Filla Eye Serum
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
APLB Гідрофільна олія з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing Oil
NINE LESS Тонер з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid Toner
NINE LESSТонер з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid TonerТонери
150 мл
12.78 €
8.52 € / 100 ml
3 відгуки
APLB Ампульна сироватка з цинком та ніацинамідом Zinc Niacinamide Ampoule Serum
Farmstay Сироватка-ролер для шкіри навколо очей Black Snail Premium Rolling Eye Serum
Needly Тонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning Ampoule
NeedlyТонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning AmpouleАмпули
30 мл
16.39 €
54.63 € / 100 ml
4 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-сироватка для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Serum
Esfolio Заспокійливий крем для обличчя Cica Centella Facial Cream
APLB Тонер для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Toner
Numbuzin Тонер-сироватка для супер-сяйва обличчя No.3 Super Glowing Essence Toner
Celimax Сироватка з екстрактами плодів ноні та ніацинамідом The Real Cica Niacinamide Ac Calming Serum
NINE LESS Сироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide Serum
NINE LESSСироватка з 10% ніацинамідом B-Boost 10% Niacinamide SerumСироватки
30 мл
13.16 €
43.87 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Тканинна маска для обличчя з глутатіоном Mild Acidic pH Sheet Mask Glutathiosome Fit
AbibТканинна маска для обличчя з глутатіоном Mild Acidic pH Sheet Mask Glutathiosome FitТканинні Маски
30 мл / 1 шт
3.93 €
3.40 €
11.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.95 €
P.CALM Тонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner Pad
P.CALMТонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner PadПеди
160 мл / 60 шт
28.71 €
17.23 €
10.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.17 €
P.CALM Сироватка для обличчя Light Active Ampoule
P.CALMСироватка для обличчя Light Active AmpouleАмпули
15 мл
38.88 €
19.44 €
129.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.37 €
LALARECIPE Сироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye Serum
LALARECIPEСироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye SerumСироватки
35 мл
25.71 €
20.57 €
58.77 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.50 €
2 відгуки
LALARECIPE Гідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening Mask
LALARECIPEГідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.75 €
3.19 €
45.57 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.17 €
1 відгуки
Mary & May Пінка для вмивання обличчя White Collagen Cleansing Foam
Cu Skin Зволожуюча нічна маска для обличчя CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Cu Skin Концентрований крем для шкіри навколо очей CU Dr. Solution Capsule Tone-Up Eye Cream
Cu Skin Антивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule Toner
Cu SkinАнтивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule TonerТонери
130 мл
42.83 €
32.95 € / 100 ml
2 відгуки
Beauty of Joseon Сонцезахисна сироватка для обличчя Ginseng Moist Sun Serum
Beauty of JoseonСонцезахисна сироватка для обличчя Ginseng Moist Sun SerumСанскрін 🔆
50 мл
15.63 €
31.26 € / 100 ml
18 відгуки
AXIS-Y Заспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YЗаспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel MaskЗмивні Маски
100 мл
14.27 €
14.27 € / 100 ml
7 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Hyal Reyouth Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Hyal Reyouth AmpouleАмпули
50 мл
36.12 €
21.67 €
43.34 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.04 €
1 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier Ampoule
Cu SkinСироватка для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier AmpouleАмпули
50 мл
32.26 €
64.52 € / 100 ml
6 відгуки
Haruharu Wonder Легкий сонцезахисний крем для обличчя Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
Farmstay Сироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing Ampoule
FarmstayСироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing AmpouleАмпули
100 мл
19.26 €
19.26 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica Farm Regenerating Solution Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами