Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Jumiso Сироватка для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Serum
Jumiso Крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2 + Oil Control Cream
Jumiso Тонер для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
Jumiso Антиоксидантна есенція для обличчя Anti Oxidant Glow Facial Essence
Dr. Althea Освітлювальний крем для обличчя Melaclear Cream
Dr. AltheaОсвітлювальний крем для обличчя Melaclear CreamКреми
20 г
20.99 €
104.95 € / 100 g
2 відгуки
Dr. Althea Сироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped Serum
Dr. AltheaСироватка для сяйва обличчя ABC Glow Whipped SerumСироватки
100 мл
14.87 €
14.87 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Ампульна сироватка для обличчя з центеллою Madagascar Centella Teca Ampoule
Belif Зволожуюча сонцезахисна сироватка для обличчя Super Drops - Hydrating Sun Serum
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Nacific Тонер-крем для обличчя UYU Cream Toner
NacificТонер-крем для обличчя UYU Cream TonerТонери
150 мл
19.21 €
12.81 € / 100 ml
Nacific Нічна маска для обличчя з ніацинамідом і фітокомпонентами Phyto Niacin Brightening Sleeping Mask
Nacific Засіб для вмивання обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
NacificЗасіб для вмивання обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Gelato Pack CleanserГелі
150 г
17.58 €
15.81 €
10.54 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.00 €
Nacific Пілінг-маска  для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificПілінг-маска для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskЗмивні Маски
70 г
17.17 €
14.36 €
20.51 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
Nacific Крем для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificКрем для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamКреми
50 мл
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
Nacific Молочна сироватка для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificМолочна сироватка для обличчя з колагеном і пептидами Rice Pepta Collagen Glow Milky SerumСироватки
50 мл
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.46 €
Nacific Зволожуючий тонер із пелюстками календули Real Floral Toner Calendula
Nacific Тонер для обличчя Fresh Herb Origin Toner
NacificТонер для обличчя Fresh Herb Origin TonerТонери
150 мл
15.72 €
10.48 € / 100 ml
1 відгуки
By Wishtrend Очищуючі патчі з мигдалевою кислотою Mandelic Acid Spot Clearing Patch
Banila Co Нічна заспокійлива маска для обличчя Overnight Soothing Cica Sleeping Mask
Banila Co Заспокійлива пінка для вмивання обличчя Clean it Zero Calming Foam Cleanser
Banila CoЗаспокійлива пінка для вмивання обличчя Clean it Zero Calming Foam CleanserПіни
150 мл
14.35 €
12.92 €
8.61 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.92 €
Banila Co Заспокійливий гель для вмивання обличчя Clean it Zero Calming Gel Cleanser
Purito Seoul Відлущувальні педи для обличчя Peel Shot Exfoliating Pad
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Centellian24 Тонуючий пілінг-гель для обличчя з матчею Madeca Matcha Toning Peeling Gel
iUNIK Набір для обличчя з бета-глюканом Beta Glucan Edition Skin Care Set

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами