Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Пінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph Cleanser
MizonПінка для проблемної шкіри Good Bye Blemish Low Ph CleanserПіни
100 мл
20.04 €
20.04 € / 100 ml
8 відгуки
Cell Fusion C Очищувальний ензимний пілінг для обличчя Papaya Granule Peels Ultra
Cell Fusion CОчищувальний ензимний пілінг для обличчя Papaya Granule Peels UltraПілінги
50 г
25.72 €
19.29 €
38.58 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.22 €
10 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.56 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
Skin1004 Тканинна порозвужуюча маска з центеллою Madagascar Centella Poremizing Clarifying Mask
Skin1004Тканинна порозвужуюча маска з центеллою Madagascar Centella Poremizing Clarifying MaskТканинні Маски
23 мл * 5 шт+1 розміри
12.65 €
11.00 € / 100 ml
4 відгуки
KAINE Заспокійливий зволожуючий крем для обличяя Green Calm Aqua Cream
Pyunkang Yul Зволожуючий лосьйон ATO Lotion Blue Label
Pyunkang YulЗволожуючий лосьйон ATO Lotion Blue LabelЕмульсії
350 мл
22.38 €
6.39 € / 100 ml
4 відгуки
Farmstay Зволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing Mask
FarmstayЗволожуюча маска для обличчя з колагеном Collagen Water Full Moist Soothing MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
23.53 €
8.71 € / 100 ml
RETURNU Зміцнююча тканинна маска для обличчя Deep Comfort Facial Sheet Mask
RETURNUЗміцнююча тканинна маска для обличчя Deep Comfort Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.15 €
11.32 € / 100 g
RETURNU Вітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet Mask
RETURNUВітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.15 €
11.32 € / 100 g
RETURNU Бальзам для очищення шкіри обличчя Pore Shooter Gommage Cleansing Balm
Beplain Охолоджуюча маска для обличчя з бобами мунг Mung Bean Cooling & Slim Face Mask
BeplainОхолоджуюча маска для обличчя з бобами мунг Mung Bean Cooling & Slim Face MaskТканинні Маски
20 мл * 10 шт+1 розміри
25.70 €
12.85 € / 100 ml
Belif Мультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin Lipcerin
BelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ
15 мл+1 розміри
20.02 €
133.47 € / 100 ml
1 відгуки
Ma:nyo Міцелярна вода для обличчя Pure Cleansing Water Sensitive
Ma:nyoМіцелярна вода для обличчя Pure Cleansing Water SensitiveОчищувальна Вода
500 мл
25.20 €
5.04 € / 100 ml
Rawquest Тканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black Mask
RawquestТканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black MaskТканинні Маски
28 мл * 5 шт+1 розміри
12.08 €
7.85 €
5.61 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.85 €
6 відгуки
Rawquest Ампульна сироватка з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Ampoule
Sungboon Editor Маска для обличчя Active Marine Astaxanthin Mask
Sungboon EditorМаска для обличчя Active Marine Astaxanthin MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
38.45 €
30.76 €
13.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.66 €
1 відгуки
Belif Зволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye Bomb
BelifЗволожуючий крем для шкіри навколо очей Moisturizing Eye BombКреми для Очей
25 мл
38.48 €
153.92 € / 100 ml
3 відгуки
Belif Сироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating Serum
BelifСироватка із гіалуроновою кислотою Super Drops - Multi-7 Hyaluronic Hydrating SerumСироватки
30 мл
29.06 €
20.34 €
67.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.27 €
1 відгуки
Needly Пінка для вмивання обличчя Mild Cleansing Foam
Esfolio Пінка для обличчя на основі вугілля Pure Skin Charcoal Cleansing Foam
Lebelage Очищуюча пінка для вмивання з алое Aloe Soothing Cleansing Foam
A'pieu Ефективна пінка для глибокого очищення шкіри та демакіяжу Deep Clean Foam Cleanser
Belif Зволожуюча нічна маска для обличчя Aqua Bomb Sleeping Mask
BelifЗволожуюча нічна маска для обличчя Aqua Bomb Sleeping MaskНічні Маски
75 мл
31.57 €
23.68 €
31.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.67 €
1 відгуки
Celimax Тканинна ампульна маска з екстрактом плодів ноні The Real Noni Energy Ampoule Mask
CelimaxТканинна ампульна маска з екстрактом плодів ноні The Real Noni Energy Ampoule MaskТканинні Маски
29 мл * 10 шт+3 розміри
31.92 €
11.01 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Зволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water Cream
Dear, KlairsЗволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water CreamКреми
50 г+1 розміри
21.54 €
43.08 € / 100 g
4 відгуки
Lebelage Вітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask Pack
LebelageВітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
10.92 €
4.37 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Крем антивіковий для обличчя проти зморшок з ретинолом The Retinol 0.3 Cream
Sungboon Editor Бар'єрний серум-міст для обличчя з колагеном Deep Collagen Barrier Serum Mist
Dear, Klairs Лосьйон для обличчя і тіла Supple Preparation All-Over Lotion
Dear, KlairsЛосьйон для обличчя і тіла Supple Preparation All-Over LotionЕмульсії
250 мл
25.42 €
10.17 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Омолоджувальна сиворотка Collagen 100
MizonОмолоджувальна сиворотка Collagen 100Сироватки
30 мл
20.31 €
67.70 € / 100 ml
14 відгуки
Numbuzin Заспокійливий крем для обличчя з пантенолом No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Cream
APLB Сонцезахисний крем з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Sunscreen
APLB Крем для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами