Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mary & May Пінка для вмивання обличчя Houttuynia Cordata+Tea Tree Cleansing Foam
Mary & MayПінка для вмивання обличчя Houttuynia Cordata+Tea Tree Cleansing FoamПіни
150 мл+1 розміри
9.43 €
6.29 € / 100 ml
3 відгуки
Cell Fusion C Заспокійливий та зволожуючий крем Aquaporin Cream
House of HUR Педи для обличчя Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURПеди для обличчя Brightening Skin Prep Essence PadЕсенції
140 мл / 70 шт
17.50 €
12.50 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Пінка для обличчя Red Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0
MedipeelПінка для обличчя Red Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0Піни
300 мл+1 розміри
24.89 €
15.21 €
5.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
11 відгуки
Needly Тонер для обличчя Daily Toner
NeedlyТонер для обличчя Daily TonerТонери
250 мл
20.12 €
8.05 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Пінка для обличчя Clear Code Superfruit Cleanser
Purito SeoulПінка для обличчя Clear Code Superfruit CleanserПіни
150 мл
17.49 €
11.66 € / 100 ml
2 відгуки
Cu Skin Патчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Cu SkinПатчі для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Hydro Gel Eye PatchПатчі
110 г / 60 шт
47.14 €
42.85 € / 100 g
3 відгуки
Cu Skin Пінка для вмивання чутливої шкіри обличчя Clean-Up Hydro Foam Cleanser
House of HUR Педи для обличчя Clearing Skin Prep Essence Pad
House of HURПеди для обличчя Clearing Skin Prep Essence PadПеди
140 мл / 70 шт+1 розміри
25.69 €
16.15 €
11.54 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.40 €
4 відгуки
Skin&Lab Зволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun Lotion
Skin&LabЗволожувальний сонцезахисний лосьйон для обличчя Hybarrier Fresh Sun LotionСанскрін 🔆
50 мл
22.30 €
13.38 €
26.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.33 €
6 відгуки
Round Lab Поживний крем для обличчя Soybean Cream
Round LabПоживний крем для обличчя Soybean CreamКреми
80 мл
24.44 €
30.55 € / 100 ml
15 відгуки
Round Lab Заспокійливий крем для обличчя Mugwort Cream
Round LabЗаспокійливий крем для обличчя Mugwort CreamКреми
80 мл
16.98 €
21.22 € / 100 ml
14 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant MaskТканинні Маски
30 мл * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Нічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night Cream
Dr. CeuracleНічний крем для обличчя Hyal Reyouth Night CreamКреми
60 г
28.36 €
47.27 € / 100 g
3 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight AmpouleАмпули
8 мл * 4 шт
47.68 €
149.00 € / 100 ml
4 відгуки
KAINE Гель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel Cleanser
KAINEГель для вмивання обличчя Rosemary Relief Gel CleanserГелі
150 мл
12.83 €
8.55 € / 100 ml
9 відгуки
AXIS-Y Локальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish Treatment
AXIS-YЛокальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish TreatmentТочковий Догляд
15 мл
15.65 €
104.33 € / 100 ml
10 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Cream
Dr. CeuracleКрем для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 CreamКреми
50 г
40.37 €
21.23 €
42.46 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.09 €
10 відгуки
Dr. Ceuracle Сироватка для обличчя з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Ampoule
Farmstay Сироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Serum
FarmstayСироватка для обличчя Citrus Yuja Vitalizing SerumСироватки
100 мл
10.62 €
10.62 € / 100 ml
5 відгуки
Cell Fusion C Зволожуюча сироватка для обличчя First Cure Serum
Cell Fusion CЗволожуюча сироватка для обличчя First Cure SerumСироватки
50 мл
42.36 €
33.89 €
67.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 33.77 €
Mary & May Маска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
Mary & MayМаска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
14.36 €
11.49 € / 100 g
6 відгуки
Esfolio Есенція-тонер з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Houttuynia Essence Toner
Pyunkang Yul Заспокійливі тонер-педи Calming Toner Pad
Pyunkang YulЗаспокійливі тонер-педи Calming Toner PadПеди
230 мл / 70 шт
13.28 €
5.77 € / 100 ml
18 відгуки
Missha Освітлююча есенція Time Revolution The First Essence 5X
MisshaОсвітлююча есенція Time Revolution The First Essence 5XЕсенції
150 мл
34.95 €
23.30 € / 100 ml
2 відгуки
Purito Seoul Багатофункціональний крем на основі морської води Hydro Wave Deep Sea Cream
Elizavecca Пінка для вмивання з муцином равлика та золотом 24K Gold Snail Cleansing Foam
iUNIK Зволожуюча та заспокійлива сироватка для обличчя Beta Glucan Power Moisture Serum
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
18.76 €
11.73 € / 100 g
2 відгуки
Petitfee & Koelf Смужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing Strips
Petitfee & KoelfСмужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing StripsТканинні Маски
0.67 г * 10 шт
6.83 €
6.15 €
87.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.15 €
3 відгуки
Banila Co Очищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm Nourishing
Banila CoОчищуючий бальзам для обличчя Clean It Zero Cleansing Balm NourishingБальми
100 мл
24.96 €
16.22 €
16.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
14 відгуки
Ma:nyo Тонер для захисту та відновлення біому шкіри Bifida Biome Ampoule Toner
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamКреми
75 мл
31.06 €
18.36 €
24.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.63 €
11 відгуки
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
30.81 €
23.11 €
20.10 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.09 €
9 відгуки
Elizavecca Сироватка з епідермальним фактором росту Witch Piggy Hell-Pore EGF Special Ample
ElizaveccaСироватка з епідермальним фактором росту Witch Piggy Hell-Pore EGF Special AmpleАмпули
50 мл
12.92 €
7.75 €
15.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.69 €
5 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами