Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
The Saem Тонер для обличчя Urban Eco Harakeke Toner
The SaemТонер для обличчя Urban Eco Harakeke TonerТонери
150 мл
15.88 €
10.59 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Антиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex Serum
Mary & MayАнтиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
10.55 €
35.17 € / 100 ml
8 відгуки
Mary & May Водоподібна мульти-низькомолекулярна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronics Serum
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
2.43 €
9.72 € / 100 g
4 відгуки
Frudia Тканинна маска з кокосом My Orchard Squeeze Mask Coconut
FrudiaТканинна маска з кокосом My Orchard Squeeze Mask CoconutТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.81 €
1.54 €
7.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.34 €
7 відгуки
The Saem Крем для обличчя Urban Eco Harakeke Cream
The SaemКрем для обличчя Urban Eco Harakeke CreamКреми
50 мл
22.68 €
45.36 € / 100 ml
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
2.21 €
11.05 € / 100 g
4 відгуки
Frudia Тканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaТканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry WineТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.70 €
8.50 € / 100 ml
14 відгуки
Frudia Себорегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control Mask
FrudiaСеборегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.20 €
1.70 €
8.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.64 €
7 відгуки
Missha Емульсія для зрілої та сухої шкіри Chogongjin Youngan Jin Emulsion
Some By Mi Інтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating Serum
Some By MiІнтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating SerumСироватки
30 мл+1 розміри
20.00 €
66.67 € / 100 ml
34 відгуки
Frudia РН-балансова маска Air Mask 24 Watery
FrudiaРН-балансова маска Air Mask 24 WateryТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.70 €
6.80 € / 100 ml
Frudia Зволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating Mask
FrudiaЗволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.17 €
1.70 €
8.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.64 €
5 відгуки
Skin1004 Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.30 €
9.20 € / 100 ml
27 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.91 €
3.13 €
10.43 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.13 €
3 відгуки
Dr. Ceuracle Сонцезахисний крем Hyal Reyouth Moist Sun
Dr. CeuracleСонцезахисний крем Hyal Reyouth Moist SunСанскрін 🔆
50 мл
15.86 €
31.72 € / 100 ml
57 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Bifida Biome Ampoule Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Bifida Biome Ampoule MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.01 €
10.03 € / 100 g
7 відгуки
Frudia Антивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Mask
FrudiaАнтивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.17 €
1.70 €
8.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.31 €
6 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
CKD Низькомолекулярна маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity Mask
Cell Fusion C Охолоджуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Cooling Mask
Немає в наявності
Jumiso Набір для зменшення видимості чорних цяток на шкірі Blackhead Melting Softner + Cotton Pad Set
Немає в наявності
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Немає в наявності
Dear, Klairs Живильний крем для повік Fundamental Nourishing Eye Butter
Немає в наявності
Medicube Колагенова гелева маска з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Gel Mask
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Neogen Концентрована сироватка з вітаміном С Dermalogy Real Vitamin C Serum
Немає в наявності
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
Немає в наявності
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch PlayТканинні Маски
12 г / 6 шт
2 відгуки
Немає в наявності
ANUA Заспокійливі педи з азелаїновою та гіалуроновою кислотою Azelaic 10 Hyaluron Redness Soothing Pad
Немає в наявності
B : Lab Сонцезахисний крем для обличчя Bamboo 365 Super Aqua Sunscreen
Немає в наявності
B : Lab Очищуючий бальзам для обличчя з центеллою CICA Soft Meltaway Cleansing Balm
Немає в наявності
B : Lab Очищуюча пінка для обличчя з матчею Matcha Hydrating Foam Cleanser
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами