Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Пантенол

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Neogen Очищуючі гідрофільні педи Dermalogy Carrot Deep Clear Remover Oil Pad Shuya
Village 11 Factory Заспокійливий тонер для обличчя C Skin Formula Toner
Medipeel Тонер для обличчя Peptide-Tox Bor Toner
MedipeelТонер для обличчя Peptide-Tox Bor TonerТонери
180 мл
16.06 €
8.92 € / 100 ml
23 відгуки
Numbuzin Заспокійлива сироватка для обличчя з пантенолом No.1 Pantothenic B5 Active Soothing Serum
NumbuzinЗаспокійлива сироватка для обличчя з пантенолом No.1 Pantothenic B5 Active Soothing SerumСироватки
50 мл
25.03 €
16.57 €
33.14 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.32 €
2 відгуки
Abib Заспокійлива есенція для обличчя Heartleaf Essence Calming Pump
AbibЗаспокійлива есенція для обличчя Heartleaf Essence Calming PumpЕсенції
50 мл
19.90 €
15.92 €
31.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.91 €
8 відгуки
COSRX Зволожувальна ампула для обличчя Hydrium Centella Aqua Soothing Ampoule
Needly Інтенсивний зволожуючий крем для обличчя pH Balancing Rich Cream
KAINE Cонцезахисний крем для обличчя Green Fit Pro Sun
KAINECонцезахисний крем для обличчя Green Fit Pro SunСанскрін 🔆
55 мл
19.65 €
16.06 €
29.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
3 відгуки
RETURNU Ампульна сироватка для обличчя Deep Comfort Ampoule
RETURNUАмпульна сироватка для обличчя Deep Comfort AmpouleАмпули
30 мл
24.24 €
20.60 €
68.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.54 €
1 відгуки
APLB Крем для обличчя з пантенолом і ретинолом Panthenol Retinol Facial Cream
APLBКрем для обличчя з пантенолом і ретинолом Panthenol Retinol Facial CreamКреми
55 мл
13.49 €
12.14 €
22.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.11 €
1 відгуки
APLB Ампульна сироватка з пантенолом і ретинолом Panthenol Retinol Ampoule Serum
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя S4 Moisture Ampoule
Needly Зволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier Mask
NeedlyЗволожуюча маска для обличчя з керамідами Crossbarrier MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
14.50 €
4.14 € / 100 g
1 відгуки
Pyunkang Yul Крем для обличчя з пантенолом і керамідами ATO Panthenol Ceramide Balm Cream
Dr. Belmeur Сироватка для точкового миттєвого заспокоєння Spot Calming Ampoule
Dr. BelmeurСироватка для точкового миттєвого заспокоєння Spot Calming AmpouleАмпули
22 мл
22.68 €
9.07 €
41.23 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.04 €
TIAM Зволожуючий крем для обличчя з пантенолом Panthenol Moist Cream
Skin79 Сироватка для обличчя Beblesh Red Repair Serum
Skin79Сироватка для обличчя Beblesh Red Repair SerumСироватки
50 мл
21.37 €
16.03 €
32.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.60 €
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive AmpouleАмпули
30 мл
16.91 €
56.37 € / 100 ml
5 відгуки
Rawquest Відновлюючий бар'єрний гель для вмивання Barrier Enhancing Cleanser
RawquestВідновлюючий бар'єрний гель для вмивання Barrier Enhancing CleanserГелі
190 мл
13.54 €
10.83 €
5.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.82 €
3 відгуки
Petitfee & Koelf Пом'якшуючий б'юті-тонер для обличчя Beautifying Toner
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Rice Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Rice Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 відгуки
Celimax Зволожуюча сироватка для обличчя Dual Barrier Boosting Serum
CelimaxЗволожуюча сироватка для обличчя Dual Barrier Boosting SerumСироватки
30 мл
26.23 €
20.57 €
68.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.63 €
4 відгуки
Round Lab Очищуюча гідрофільна олія для обличчя 1025 Dokdo Cleansing Oil
AXIS-Y Відновлюючий крем для обличчя з пантенолом Panthenol 10 Skin Smoothing Shield Cream
Belif Мультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping Mask
BelifМультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
75 мл
32.55 €
24.41 €
32.55 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.33 €
6 відгуки
COSRX Крем для обличчя з ретинолом The Retinol 0.1 Cream
COSRXКрем для обличчя з ретинолом The Retinol 0.1 CreamКреми
20 мл
22.01 €
110.05 € / 100 ml
9 відгуки
Some By Mi Відновлююча тканинна маска для обличчя з пантенолом Beta Panthenol Repair Daily Mask
Esfolio Зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Moisturizing Ampoule
Some By Mi Крем для обличчя Beta Panthenol Repair Cream
Some By MiКрем для обличчя Beta Panthenol Repair CreamКреми
50 мл
19.12 €
38.24 € / 100 ml
56 відгуки
NINE LESS Крем для обличчя з азелаїновою кислотою A-Control Azelaic Acid Cream
Mary & May Тонер для обличчя Vitamin B5+Bifida Toner
Mary & MayТонер для обличчя Vitamin B5+Bifida TonerТонери
120 мл
14.64 €
12.20 € / 100 ml
5 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами