Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLB Ампульна сироватка з мигдальною кислотою і ретинолом Mandelic Acid Retinol Ampoule Serum
APLB Крем для обличчя з гліколевою кислотою та ніацинамідом Glycolic Acid Niacinamide Facial Cream
APLBКрем для обличчя з гліколевою кислотою та ніацинамідом Glycolic Acid Niacinamide Facial CreamКреми
55 мл
13.49 €
11.47 €
20.85 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.43 €
APLB Крем для обличчя з бакучіолом і прополісом Bakuchiol Propolis Facial Cream
APLB Ампульна сироватка з бакучіолом і прополісом Bakuchiol Propolis Ampoule Serum
APLB Ампульна сироватка з женьшенем і муцином равлика Snail Mucin Ginseng Ampoule Serum
APLB Міст-есенція з саліциловою кислотою і арбутином Salicylic Acid BHA Arbutin Mist Essence
APLBМіст-есенція з саліциловою кислотою і арбутином Salicylic Acid BHA Arbutin Mist EssenceЕсенції
105 мл
13.49 €
11.47 €
10.92 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.43 €
APLB Тонер для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Toner
APLB Тонер-педи з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Toner Pad
APLB Очищуючий бальзам з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing Balm
Medipeel Освіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh Mask
MedipeelОсвіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh MaskЗмивні Маски
230 г
72.09 €
57.67 €
25.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.11 €
1 відгуки
Kwailnara Очищуюча пінка з екстрактом банану Banana Milk Cleansing Foam
KwailnaraОчищуюча пінка з екстрактом банану Banana Milk Cleansing FoamПіни
120 г
6.71 €
4.70 €
3.92 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.68 €
1 відгуки
Cell Fusion C Сонцезахисна база під макіяж Clear Tone-Up Sun Base
Esfolio Живильний крем для обличчя з прополісом Propolis Facial Cream
The Saem Бульбашкова маска для обличчя Gem Miracle Pink Pearl Bubble Mask
Dear, Klairs Олія для обличчя Fundamental Watery Oil Drop
Dear, KlairsОлія для обличчя Fundamental Watery Oil DropСироватки
50 мл
34.78 €
24.35 €
48.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.32 €
Dear, Klairs Гідрофільна олія для обличчя Gentle Black Deep Cleansing Oil
Dear, Klairs Маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E Mask
Dear, KlairsМаска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E MaskНічні Маски
90 г
24.56 €
27.29 € / 100 g
1 відгуки
By Wishtrend Есенція для обличчя Propolis Energy Boosting Essence
Rated Green Есенція для обличчя Invigorating Essence Upcycled Peach
Medipeel Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Layer Mooltox Wrapping Mask
Rated Green Сироватка для обличчя Invigorating Serum Upcycled Peach
Missha Есенційний лосьйон для обличчя Time Revolution The First Essence Lotion 5X
Cell Fusion C Зволожуючий крем з м’якою кислотністю Low pH pHarrier Cream
Tony Moly Пінка для вмивання з ацеролом Clean Dew Acerola Foam Cleanser
The Saem Ампульна сироватка для обличчя Urban Eco Harakeke Ampoule
The SaemАмпульна сироватка для обличчя Urban Eco Harakeke AmpouleАмпули
45 мл
23.35 €
18.68 €
41.51 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.61 €
1 відгуки
The Saem Міст для обличчя Skinny Balance Soothing Mist
The SaemМіст для обличчя Skinny Balance Soothing MistМісти
75 мл
12.10 €
16.13 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Гідрофільна олія для обличчя Natural Condition Cleansing Oil Deep Clean
The Saem Тонер для обличчя Jeju Fresh Aloe Toner
The SaemТонер для обличчя Jeju Fresh Aloe TonerТонери
155 мл
14.53 €
9.37 € / 100 ml
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами