Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Заспокійливий крем для обличчя CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Coxir Крем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye Cream
CoxirКрем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.85 €
42.83 € / 100 ml
6 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Creamy Latte Green Tea Cleansing Foam
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Honey
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask HoneyТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
6 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask RiceТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.54 €
8.11 € / 100 g
25 відгуки
Mizon Нічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
VT Cosmetics Сет розгладжуючих масок-педів для обличчя Skin Pack Smooth
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
39.52 €
131.73 € / 100 ml
4 відгуки
APLB Ампульна сироватка з пептидами і азелаїновою кислотою Azelaic Acid Peptide Ampoule Serum
Esfolio Заспокійливий крем для обличчя Cica Centella Facial Cream
Tony Moly Бальзам для обличчя Egg Pore Blackhead Steam Balm
Tony MolyБальзам для обличчя Egg Pore Blackhead Steam BalmБальми
30 г
14.89 €
49.63 € / 100 g
9 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700 2 Step Mask
VT CosmeticsДвоетапна зволожувальна маска для обличчя зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700 2 Step MaskТканинні Маски
1.5 г, 27 г / 1 шт
6.49 €
3.06 €
10.93 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.07 €
4 відгуки
Esfolio Крем для обличчя з екстрактом кокосу Super-Rich Coconut Perfecting Cream
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
APLB Тонер для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Toner
Fraijour Крем для шкіри навколо очей з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Eye Cream
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
72 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом фільтрата равлика Relaxation Station Snail Sheet Mask
kkul Очищуюча пінка для обличчя з алое AM-PM Aloe Cleansing Foam
Medipeel Маска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping MaskЗмивні Маски
70 мл
37.66 €
24.56 €
35.09 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.69 €
27 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Mango Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Mango Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.21 €
1.03 €
4.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.61 €
13 відгуки
Medipeel Омолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial Set
MedipeelОмолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial SetНабори
100 мл, 50 г, 10 г, 30 мл, 30 мл
52.61 €
23.91 € / 100 ml
4 відгуки
Tony Moly Тонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi Toner
Tony MolyТонер для обличчя з керамідами Wonder Ceramide Mochi TonerТонери
500 мл
18.28 €
3.66 € / 100 ml
283 відгуки
A'pieu Маска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask Nutrition
A'pieuМаска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask NutritionНічні Маски
50 мл
5.60 €
11.20 € / 100 ml
28 відгуки
Numbuzin Тонер-сироватка для супер-сяйва обличчя No.3 Super Glowing Essence Toner
Medicube Сироватка для обличчя Zero Pore One Day Serum
MedicubeСироватка для обличчя Zero Pore One Day SerumСироватки
30 мл
16.50 €
55.00 € / 100 ml
11 відгуки
SEOUL 1988 Сонцезахисний крем з екстрактом соснових голок та керамідами Sun : Pine Tree + Ceramide
Skin1004 Глиняна маска-стік для обличчя Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask
Medipeel Ліфтинг-крем для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Cream
Farmstay Тканинна маска Real Calamansi Essence Mask
FarmstayТканинна маска Real Calamansi Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
3 відгуки
Needly Сет для догляду за обличчям Christmas Edition - Moistmas Ornament
NeedlyСет для догляду за обличчям Christmas Edition - Moistmas OrnamentНабори
10 мл, 10 мл, 15 мл
9.87 €
28.20 € / 100 ml
13 відгуки
Fraijour Зволожуючий кремовий тонер для обличчя Pro Moisture Creamy Toner
Esfolio Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Moisture Collagen Essence Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами