Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Tony Moly Тонер для обличчя Wonder Tea Tree Pore Fresh Toner
Tony MolyТонер для обличчя Wonder Tea Tree Pore Fresh TonerТонери
500 мл
17.40 €
3.48 € / 100 ml
4 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Toner
FarmstayТонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing TonerТонери
280 мл
9.49 €
6.17 €
2.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.15 €
1 відгуки
Haruharu Wonder Легкий сонцезахисний крем для обличчя Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
The Skin House Емульсія для обличчя Wrinkle Supreme Emulsion
The Skin HouseЕмульсія для обличчя Wrinkle Supreme EmulsionЕмульсії
130 мл
22.49 €
17.30 € / 100 ml
2 відгуки
Skin1004 Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Mummy Pack & Activator Kit
Skin1004Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Mummy Pack & Activator KitНабори
2 г * 8 шт / 3.5 мл * 8 шт
21.49 €
48.84 € / 100 ml
5 відгуки
Skin1004 Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitНабори
3.5 мл * 8 шт
19.95 €
71.25 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Сироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing Ampoule
FarmstayСироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing AmpouleАмпули
100 мл
19.26 €
19.26 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica Farm Regenerating Solution Toner
Farmstay Емульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Emulsion
FarmstayЕмульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing EmulsionЕмульсії
280 мл
9.01 €
3.22 € / 100 ml
4 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Collagen Daily Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Collagen Daily Eye CreamКреми для Очей
60 мл
7.62 €
12.70 € / 100 ml
The Skin House Живильний тонік з женьшенем Wrinkle Supreme Toner
The Skin HouseЖивильний тонік з женьшенем Wrinkle Supreme TonerТонери
130 мл
21.59 €
16.19 €
12.45 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.19 €
6 відгуки
A'pieu Очищувальна олія для обличчя Pore King Minji Cleansing Oil
Farmstay Заспокійливий крем з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Water Cream
Cell Fusion C Зволожуючий гель-мазь для обличчя Moisture Gel Oint
Village 11 Factory Відлущувальний тонер для обличчя B Skin Formula Toner
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Active Clean Sheet Mask Tea Tree
Village 11 Factory Сироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth SerumСироватки
50 мл
21.62 €
43.24 € / 100 ml
11 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Artemisia Ampoule Mask
MisshaТканинна маска для обличчя Artemisia Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
2.72 €
10.88 € / 100 g
2 відгуки
Missha Гідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence Mask
MisshaГідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
5.97 €
19.90 € / 100 g
3 відгуки
Missha Есенція для обличчя Time Revolution Immortal Youth Essence 2X
MisshaЕсенція для обличчя Time Revolution Immortal Youth Essence 2XЕсенції
50 мл
48.57 €
29.14 €
58.28 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.14 €
Missha Крем для обличчя Time Revolution Immortal Youth Cream 2X
MisshaКрем для обличчя Time Revolution Immortal Youth Cream 2XКреми
50 мл
32.66 €
65.32 € / 100 ml
5 відгуки
The Skin House Сироватка для обличчя Dr. Clear Magic Serum
The Skin HouseСироватка для обличчя Dr. Clear Magic SerumСироватки
50 мл
21.41 €
13.92 €
27.84 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.86 €
2 відгуки
Farmstay Зволожувальний крем з 5 видами гіалуронової кислоти Hyaluronic 5 Water Drop Cream
Farmstay Емульсія для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Emulsion
Farmstay Тонер для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Toner
FarmstayТонер для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial TonerТонери
130 мл
13.45 €
10.09 €
7.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.05 €
2 відгуки
Farmstay Есенція для обличчя з керамідами Ceramide Firming Facial Essence
Medipeel Антивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours Toner
MedipeelАнтивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours TonerТонери
250 мл
19.46 €
7.78 € / 100 ml
7 відгуки
Mizon Сироватка для обличчя Retinol Youth Serum 0,1%
MizonСироватка для обличчя Retinol Youth Serum 0,1%Сироватки
28 г
32.58 €
116.36 € / 100 g
Cell Fusion C Сироватка для пружності шкіри Laser Rejuvenation Ampoule
Cell Fusion C Педи для обличчя Pore Tox Pad
Cell Fusion CПеди для обличчя Pore Tox PadПеди
150 мл / 60 шт
20.80 €
13.87 € / 100 ml
5 відгуки
Esfolio Ампульна гіалуронова сироватка для обличчя Hyaluronic Acid Collagen Ampoule
Dr. Ceuracle Ензимна пудра для вмивання Pro-Balance Night Enzyme Wash
Dr. CeuracleЕнзимна пудра для вмивання Pro-Balance Night Enzyme WashПілінги
50 г
17.48 €
34.96 € / 100 g
7 відгуки
Abib Очищувальна пінка для обличчя Acne Foam Cleanser Heartleaf Foam
A'pieu Цика-гель для обличчя Madecassoside Cica Gel 2X
Skin79 Ампула для обличчя Water Biome Hydra Ampoule
Skin79Ампула для обличчя Water Biome Hydra AmpouleАмпули
50 мл
31.78 €
15.89 €
31.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.35 €
1 відгуки
The Saem Пінка для чутливої шкіри обличчя Natural Condition Cleansing Foam Double Whip
The SaemПінка для чутливої шкіри обличчя Natural Condition Cleansing Foam Double WhipПіни
150 мл
7.63 €
6.49 €
4.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.46 €
3 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами