Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
UIQ Гідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing Oil
UIQГідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing OilОлії
200 мл
21.03 €
15.77 €
7.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.71 €
Haruharu Wonder Есенція з пробіотиком і екстрактом чорного рису Black Rice Probiotic Barrier Essence
Medicube Тонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad Mild
MedicubeТонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad MildПеди
155 г / 70 шт
30.45 €
17.42 €
11.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.78 €
9 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Ceramide
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CeramideТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
2.34 €
12.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.34 €
Skinfood Тканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodТканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream
Medicube Гелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel Mask
MedicubeГелева маска для обличчя з койєвою кислотою Kojic Acid Turmeric Brightening Gel MaskКолагенові Маски
28 г / 1 шт
4.93 €
17.61 € / 100 g
3 відгуки
VT Cosmetics Гідрофільна олія для обличчя AZ Care Cleansing Oil
VT CosmeticsГідрофільна олія для обличчя AZ Care Cleansing OilОлії
200 мл
14.96 €
7.48 € / 100 ml
1 відгуки
Beplain Очищуюча збалансовуюча пінка з бобами мунг Mung Bean Ph-Balanced Cleansing Foam
CARE:NEL Нічна абрикосова маска для губ Apricot Lip Night Mask
CARE:NELНічна абрикосова маска для губ Apricot Lip Night MaskДогляд для Губ
5 г+2 розміри
3.87 €
77.40 € / 100 g
5 відгуки
CARE:NEL Нічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з гранатом Pomegranate Lip Night MaskДогляд для Губ
5 г+2 розміри
3.87 €
77.40 € / 100 g
5 відгуки
CARE:NEL Нічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night Mask
CARE:NELНічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night MaskДогляд для Губ
5 г+2 розміри
3.87 €
77.40 € / 100 g
NINE LESS Тонер з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Toner
Frudia Освітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening Toner
FrudiaОсвітлюючий тонер для обличчя з 86% екстрактом цедри мандарину Citrus Brightening TonerТонери
195 мл
18.75 €
13.17 €
6.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
5 відгуки
Some By Mi Заспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming Suncream
Some By MiЗаспокійливий сонцезахисний крем Truecica Aqua Calming SuncreamСанскрін 🔆
50 мл
21.33 €
12.80 €
25.60 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.48 €
35 відгуки
Numbuzin Патчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
NumbuzinПатчі під очі з колагеном No.9 NAD+ Collagen Under Eye PatchesПатчі
40 г / 10 шт
12.33 €
30.83 € / 100 g
2 відгуки
Some By Mi Очищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear Foam
Some By MiОчищувальна пінка Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Acne Clear FoamПіни
100 мл
13.17 €
13.17 € / 100 ml
72 відгуки
Abib Роликовий крем для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal Eye Serum Lifting Roller
Medipeel Гідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
MedipeelГідрогелеві патчі від темних кіл з пептидами Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
21.05 €
13.51 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
18 відгуки
Mary & May Гіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
16.46 €
8.92 €
29.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.08 €
25 відгуки
Mary & May Комплексна сироватка 6 Peptide Complex Serum
Mary & MayКомплексна сироватка 6 Peptide Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
9.61 €
32.03 € / 100 ml
20 відгуки
Frudia Крем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaКрем-міст зволожуючий з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing CreamКреми
10 г+1 розміри
6.66 €
3.82 €
38.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.25 €
12 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Purito Seoul Патчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot Patch
Purito SeoulПатчі від запалень заспокійливі Wonder Releaf Centella Spot PatchТочковий Догляд
51 шт / 3 шт
8.31 €
70 відгуки
Dr. Althea Сироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C Serum
Dr. AltheaСироватка для обличчя з вітаміном С Gentle Vitamin C SerumСироватки
30 мл
13.86 €
46.20 € / 100 ml
5 відгуки
Beauty of Joseon Антивікова сироватка для шкіри навколо очей Revive Eye Serum Ginseng + Retinal
Dr. Ceuracle Веганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleВеганська есенція для обличчя Vegan Kombucha Tea EssenceЕсенції
150 мл
21.50 €
14.33 € / 100 ml
54 відгуки
Frudia Зволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight Mask
FrudiaЗволожуюча маска для сну Blueberry Honey Overnight MaskЗмивні Маски
5 мл+1 розміри
0.60 €
12.00 € / 100 ml
25 відгуки
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
2.30 €
10.45 € / 100 g
14 відгуки
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT CosmeticsОчищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask CleanserЗмивні Маски
120 мл
26.57 €
19.12 €
15.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.22 €
1 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green Tea
MisshaМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Airy Fit Sheet Mask Green TeaТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.60 €
8.42 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Відновлювальна сироватка для обличчя Snail Truecica Miracle Repair Serum
Eqqualberry Сироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping Serum
EqqualberryСироватка для обличчя з бакучіолом Bakuchiol Plumping SerumСироватки
30 мл
15.50 €
51.67 € / 100 ml
24 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами