Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic Acid
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic AcidТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.71 €
19.53 € / 100 ml
2 відгуки
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.35 €
24.70 € / 100 ml
254 відгуки
Skin1004 Сет для очищення шкіри з центеллою Madagascar Centella Double Cleansing Duo
Esfolio Тканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate Mask
EsfolioТканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.52 €
6.08 € / 100 ml
Torriden Зволожуюча есенція для губ Solid In Lip Essence
TorridenЗволожуюча есенція для губ Solid In Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.71 €
70.09 € / 100 ml
22 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Ceuracle Ензимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme Wash
Dr. CeuracleЕнзимна пудра для обличчя Pro-Balance Morning Enzyme WashПілінги
50 г
22.95 €
45.90 € / 100 g
8 відгуки
Torriden Есенція для губ Cellmazing Lip Essence
TorridenЕсенція для губ Cellmazing Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.48 €
68.00 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Точкові патчі для обличчя Micro Pin Spot Patch
Some By MiТочкові патчі для обличчя Micro Pin Spot PatchТочковий Догляд
9 шт / 1 шт
7.90 €
11 відгуки
The Saem Гель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%
The SaemГель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%Гелі
300 мл+1 розміри
6.69 €
2.23 € / 100 ml
33 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 300 2-Step Mask
Dear, Klairs Заспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming Cream
Dear, KlairsЗаспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming CreamКреми
60 г+1 розміри
34.78 €
23.71 €
39.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
8 відгуки
Frudia Зволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaЗволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip BalmДогляд для Губ
10 мл+1 розміри
5.61 €
56.10 € / 100 ml
100 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin TonerТонери
150 мл+1 розміри
20.50 €
13.67 € / 100 ml
24 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя Peach 70 Niacin Serum
ANUAСироватка для обличчя Peach 70 Niacin SerumСироватки
30 мл
18.98 €
63.27 € / 100 ml
50 відгуки
Medicube Експрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick Mask
MedicubeЕкспрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
29.29 €
20.50 €
5.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.27 €
1 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
Ariul Очищуючі серветки для обличчя Stress Relieving Purefull Cleansing Tissue
Dr. Althea Сироватка-бустер для обличчя з вітаміном С Vitamin C Boosting Serum
COSRX Сироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster Serum
COSRXСироватка для обличчя The 6 Peptide Skin Booster SerumСироватки
150 мл+1 розміри
18.19 €
12.13 € / 100 ml
46 відгуки
Eqqualberry Вітамінна сироватка для сяйва обличчя Vitamin Illuminating Serum
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen 2X Plumping SerumСироватки
30 мл
24.16 €
20.40 €
68.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.17 €
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
22.63 €
90.52 € / 100 ml
13 відгуки
Cu Skin Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і вітамінами CU: Vitamin U Collagen Hydro Gel Mask
Arencia Гідрофільна олія для очищення пор Pore Melt Mochi Cleansing Oil
UIQ Гідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing Oil
UIQГідрофільна олія з вітаміном С Biome Vita C Brightnening Cleansing OilОлії
200 мл
21.03 €
15.77 €
7.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.71 €
Haruharu Wonder Есенція з пробіотиком і екстрактом чорного рису Black Rice Probiotic Barrier Essence
Medicube Тонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad Mild
MedicubeТонізуючі педи для обличчя Zero Pore Pad MildПеди
155 г / 70 шт
30.45 €
17.42 €
11.24 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.78 €
9 відгуки
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Ceramide
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CeramideТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
2.34 €
12.32 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.34 €
Skinfood Тканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodТканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами