Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Some By Mi Сироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiСироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish SerumСироватки
50 мл
18.49 €
36.98 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Освітлювальна пінка для обличчя Yuja Niacin Brightening All-In-One Cleanser
Some By Mi Тонер для обличчя Beta Panthenol Repair Toner
Some By MiТонер для обличчя Beta Panthenol Repair TonerТонери
150 мл
13.52 €
9.01 € / 100 ml
16 відгуки
Some By Mi Тонер для звуження пор з чаєм матча Super Matcha Pore Tightening Toner
Purito Seoul Сиворотка з центелою Wonder Releaf Centella Serum
Purito SeoulСиворотка з центелою Wonder Releaf Centella SerumСироватки
60 мл
18.56 €
30.93 € / 100 ml
19 відгуки
Farmstay Патчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
FarmstayПатчі для очей Collagen Water Full Hydrogel Eye PatchПатчі
90 г / 60 шт
19.65 €
12.66 €
14.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
Pyunkang Yul Зволожуючий крем для обличчя Moisture Cream
Pyunkang YulЗволожуючий крем для обличчя Moisture CreamКреми
100 мл
22.52 €
22.52 € / 100 ml
54 відгуки
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Hydra Capsule SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
21.44 €
15.72 €
39.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
5 відгуки
Some By Mi Освітлювальний крем для обличчя Yuja Niacin Brightening Moisture Gel Cream
Some By Mi Сонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant Sunscreen
Some By MiСонцезахисний крем для обличчя V10 Hyal Antioxidant SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
17.93 €
44.82 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Освітлювальний тонер для обличчя Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Toner
Farmstay Зволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day Toner
FarmstayЗволожуючий тонер з колагеном Collagen Water Full Moist All Day TonerТонери
500 мл
13.25 €
10.96 €
2.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.01 €
11 відгуки
Purito Seoul Крем із центелою для чутливої шкіри Wonder Releaf Centella Cream Unscented
The Saem Тканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail
The SaemТканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet SnailТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Hyaluronic Acid
Petitfee & Koelf Пілінг-педи для обличчя Comforting Cica Pad
Petitfee & KoelfПілінг-педи для обличчя Comforting Cica PadПеди
250 мл / 80 шт
18.72 €
7.49 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Тканинна маска Joyful Time Essence Mask Vitamin
MizonТканинна маска Joyful Time Essence Mask VitaminТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
Mizon Тканинна маска для обличчя, що освітлює, з екстрактом граната Joyful Time Essence Mask Pomegranate
MizonТканинна маска для обличчя, що освітлює, з екстрактом граната Joyful Time Essence Mask PomegranateТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.27 €
5.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.02 €
1 відгуки
Benton Сироватка з бакучіолом Bakuchiol Serum
BentonСироватка з бакучіолом Bakuchiol SerumСироватки
35 мл
29.95 €
85.57 € / 100 ml
8 відгуки
Benton Концентрована сироватка з муцином равлика Snail Bee Ultimate Serum Plus
Needly Міцелярна вода для очищення шкіри Mild Micellar Cleansing Water
NeedlyМіцелярна вода для очищення шкіри Mild Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
390 мл
9.77 €
2.51 € / 100 ml
9 відгуки
Missha Маска для обличчя Vita C Plus Ampoule Mask
MisshaМаска для обличчя Vita C Plus Ampoule MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
3.91 €
2.55 €
9.44 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.92 €
Purito Seoul Тонер з центелою для гіперчутливої шкіри обличчя Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito Seoul Заспокійливий тонер з азіатською центеллою Wonder Releaf Centella Toner
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Hydra Solution Sheet Mask Hyaluron Acid
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Hydra Solution Sheet Mask Hyaluron AcidТканинні Маски
28 мл / 1 шт
2.37 €
8.46 € / 100 ml
2 відгуки
By Wishtrend Тканинна маска для обличчя Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask
By WishtrendТканинна маска для обличчя Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
2.26 €
9.83 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.20 €
6.00 € / 100 g
3 відгуки
Mizon Точковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink Spot
MizonТочковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink SpotТочковий Догляд
19 мл
15.00 €
78.95 € / 100 ml
28 відгуки
Pyunkang Yul Балансуючий гель для обличчя Balancing Gel
Pyunkang YulБалансуючий гель для обличчя Balancing GelГелі
60 мл
20.66 €
34.43 € / 100 ml
12 відгуки
Round Lab Заспокійливий тонер для обличчя Mugwort Toner
Round LabЗаспокійливий тонер для обличчя Mugwort TonerТонери
300 мл
22.56 €
14.87 €
4.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.63 €
25 відгуки
Some By Mi Гель для вмивання з чаєм матча Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel
Mizon Прозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear Patch
MizonПрозорі патчі від прищів Good Bye Blemish Clear PatchТочковий Догляд
44 шт
4.95 €
27 відгуки
Beauty of Joseon Освіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming Mask
Beauty of JoseonОсвіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.92 €
7.68 € / 100 ml
38 відгуки
Purito Seoul Зволожуюча сиворотка для відновлення шкіри Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Volume Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Volume Lip OilДогляд для Губ
3 г
8.93 €
297.67 € / 100 g
18 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами