Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Celimax Кремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Celimax Заспокійлива маска для обличчя з центеллою The Real Cica Calming Serum Mask
CelimaxЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою The Real Cica Calming Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Milk Touch Бальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip Balm
Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ
15 г, Berry Tart+2 розміри
14.88 €
99.20 € / 100 g
Arencia Нічна зволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum 30
Dr. Althea Зволожуючий міст-желе для обличчя Aqua Marine Jelly Mist
Biodance Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Gel Toner Pads
Molvany Заспокійливі тонер-педи з артишоком Artichoke Soothing Acne Pore Toner Pad
Farmstay Скраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore Scrub
FarmstayСкраб для обличчя з содою та колагеном Baking Powder Collagen Pore ScrubСкраби
7 г * 25 шт+1 розміри
14.95 €
8.54 € / 100 g
15 відгуки
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.39 €
Dr.Pepti Антивікова маска для обличчя Exo Biome Mask
Dr.PeptiАнтивікова маска для обличчя Exo Biome MaskТканинні Маски
28 мл * 5 шт+1 розміри
19.81 €
14.15 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Зволожуюча та  заспокійлива маска Cicaluronic Water Fit Mask
MizonЗволожуюча та  заспокійлива маска Cicaluronic Water Fit MaskТканинні Маски
24 г * 10 шт+1 розміри
18.14 €
7.56 € / 100 g
4 відгуки
Numbuzin Тканинна маска для обличчя No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear Mask
NumbuzinТканинна маска для обличчя No.1 Pantothenic B5 Hyaluronic Active Clear MaskТканинні Маски
26 мл * 5 шт+1 розміри
12.08 €
9.29 € / 100 ml
Differ & Deeper Ампула-бустер з екзосомами Red Exosome Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер з екзосомами Red Exosome Skin BoosterАмпули
2 мл * 14 шт+1 розміри
65.19 €
232.82 € / 100 ml
1 відгуки
PO:DL Гідрофільна олія для обличчя 2X Fresh Bam Balm To Foam
Centellian24 Антивіковий крем для обличчя з мадекассосидом Madeca Cream Time Reverse Zero
Round Lab Заспокійливий засіб для вмивання обличчя Pine Calming Cica Cleanser
Farmstay Скраб для обличчя з содою та гіалуроновою кислотою Baking Powder Hyaluronic Acid Pore Scrub
Skin1004 Поживна маска для обличчя з екстрактом центелли та пробіотиками Madagascar Centella Probio-Cica Nourishing Mask
Needly Педи для обличчя Anti-Trouble Pad
NeedlyПеди для обличчя Anti-Trouble PadПеди
250 г / 60 шт+1 розміри
19.12 €
7.65 € / 100 g
2 відгуки
VT Cosmetics Тонер-педи для обличчя AZ Care Toner Pad
VT CosmeticsТонер-педи для обличчя AZ Care Toner PadПеди
180 мл / 60 шт+1 розміри
19.93 €
14.87 €
8.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.87 €
Medicube Гель для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Gel
Purito Seoul Відновлювальний крем з пантенолом Mighty Bamboo Panthenol Cream
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming MaskТканинні Маски
35 г * 4 шт+1 розміри
8.37 €
5.98 € / 100 g
1 відгуки
Dr. Althea Очищуючий бальзам для обличчя Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
iUNIK Крем-сорбет для обличчя з центеллою Centella Relief Sorbet Cream
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл * 4 шт+1 розміри
22.23 €
11.58 € / 100 ml
3 відгуки
Lebelage Тонер для обличчя Super Aqua Moisture Skin
LebelageТонер для обличчя Super Aqua Moisture SkinТонери
150 мл+1 розміри
11.27 €
7.51 € / 100 ml
1 відгуки
Demar3 Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2
Demar3Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2Ампули
170 мл+2 розміри
32.96 €
19.39 € / 100 ml
1 відгуки
KAINE Відновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINEВідновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing TonerТонери
300 мл
24.11 €
19.97 €
6.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
2 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Cream
Farmstay Тканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing Mask
FarmstayТканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
14.77 €
5.91 € / 100 ml
ANUA Освітлюючі педи для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 TXA Brightening Pad
ANUAОсвітлюючі педи для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 TXA Brightening PadПеди
210 мл / 60 шт+1 розміри
21.83 €
18.27 €
8.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.40 €
6 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами