Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Вітамінний пілінг-гель із екстрактом лимону Vita Lemon Sparkling Peeling Gel
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя Aqua Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя Aqua Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.56 €
6.21 €
2.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.19 €
10 відгуки
Farmstay Нічна маска, що відновлює, з керамідами Ceramide Every Night Sleeping Pack
Needly Очищуючі педи для обличчя Mild Cleansing Pad
NeedlyОчищуючі педи для обличчя Mild Cleansing PadПеди
160 г / 60 шт
16.43 €
10.27 € / 100 g
1 відгуки
Dear, Klairs Сироватка для обличчя Rich Moist Soothing Serum
Dear, KlairsСироватка для обличчя Rich Moist Soothing SerumСироватки
80 мл
19.12 €
23.90 € / 100 ml
Rawquest Заспокійлива зволожуюча ампула з ехінацеєю Echinacea Calming Moisture Ampoule
Medipeel Набір засобів для обличчя з освітлювальним ефектом Glutathione Multi Care Kit
MedipeelНабір засобів для обличчя з освітлювальним ефектом Glutathione Multi Care KitНабори
30 мл, 30 мл, 30 мл, 50 г
47.86 €
35.90 €
21.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 35.77 €
3 відгуки
Missha Антивіковий тонік для зволоження шкіри Chogongjin Youngan Jin Toner
Fraijour Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
Celimax Зволожуючий тонер з екстрактом плодів ноні The Real Noni Moisture Balancing Toner
Dear, Klairs Пінка для очищення обличчя Gentle Black Facial Cleanser
LALARECIPE Освітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C Cream
LALARECIPEОсвітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C CreamКреми
50 мл
38.00 €
30.40 €
60.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.39 €
5 відгуки
Mizon Охолоджуюча сироватка Cicaluronic Serum
MizonОхолоджуюча сироватка Cicaluronic SerumСироватки
30 мл
23.31 €
77.70 € / 100 ml
5 відгуки
Mizon Яблучний пілінг-гель Apple Smoothie Peeling Gel
MizonЯблучний пілінг-гель Apple Smoothie Peeling GelПілінги
120 мл
17.58 €
10.11 €
8.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
6 відгуки
Medicube Заспокійливі педи з екзосомами центелли Exosome Cica Calming Pad
MedicubeЗаспокійливі педи з екзосомами центелли Exosome Cica Calming PadПеди
150 мл / 100 шт
28.71 €
22.52 €
15.01 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.56 €
2 відгуки
VT Cosmetics Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Cica Daily Soothing Mask
VT CosmeticsЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Cica Daily Soothing MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
24.11 €
15.72 €
4.49 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.01 €
5 відгуки
Haruharu Wonder Крем для обличчя Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream
Haruharu WonderКрем для обличчя Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate CreamКреми
30 мл+1 розміри
18.61 €
62.03 € / 100 ml
6 відгуки
Skin1004 Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule Kit
Skin1004Набір сироваток для обличчя Madagascar Centella Ampoule KitНабори
30 мл * 4 шт
29.57 €
24.64 € / 100 ml
19 відгуки
Mary & May Заспокійлива маска для догляду Cica Houttuynia Tea Tree Calming Mask
Mary & MayЗаспокійлива маска для догляду Cica Houttuynia Tea Tree Calming MaskТканинні Маски
30 шт / 400 г
16.16 €
4.04 € / 100 g
40 відгуки
Cell Fusion C Пінка для вмивання для проблемної шкіри Daily Trouble Care Foam Cleanser
Cell Fusion C Педи для обличчя Cooling Pad
Cell Fusion CПеди для обличчя Cooling PadПеди
180 мл / 70 шт
17.95 €
9.97 € / 100 ml
4 відгуки
TIAM Тонер для обличчя В5 Vita B5 Toner
TIAMТонер для обличчя В5 Vita B5 TonerТонери
180 мл
14.90 €
8.28 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Пінка для вмивання з центеллою Cica Farm Nature Solution Foam Cleanser
Coxir Антивікова сироватка з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Serum
Medicube Пінка для вмивання обличчя Red Foam Cleanser
MedicubeПінка для вмивання обличчя Red Foam CleanserПіни
230 мл+1 розміри
20.50 €
8.91 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Бальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip Balm
EsfolioБальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip BalmДогляд для Губ
10 г
3.87 €
38.70 € / 100 g
1 відгуки
Mary & May Глиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
20.52 €
16.42 € / 100 g
34 відгуки
Medipeel Заспокійлива пілінг-маска з ефектом детоксу Herbal Peel Tox Pro
Numbuzin Заспокійливий тонер для обличчя з рослинними екстрактами No.1 Pure-Full Calming Herb Toner
NumbuzinЗаспокійливий тонер для обличчя з рослинними екстрактами No.1 Pure-Full Calming Herb TonerТонери
300 мл
21.70 €
12.66 €
4.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.23 €
7 відгуки
Mary & May Глиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
16.95 €
13.56 € / 100 g
18 відгуки
Farmstay Заспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Mask
FarmstayЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
16.38 €
6.55 € / 100 ml
2 відгуки
Tirtir Ензимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirЕнзимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing BalmБальми
120 мл+1 розміри
28.99 €
21.16 €
17.63 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
1 відгуки
Eqqualberry Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Swimming Pool Ampoule
Fraijour Очищуюча ензимна пудра для обличчя Pro Moisture Enzyme Powder Wash
FraijourОчищуюча ензимна пудра для обличчя Pro Moisture Enzyme Powder WashПілінги
1 г * 30 in+1 розміри
14.64 €
48.80 € / 100 g
9 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами