Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Beauty of Joseon Гідрофільна олія для обличчя Ginseng Cleansing Oil
The Saem Сонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun Gel
The SaemСонцезахисний гель з алое Jeju Fresh Aloe Sun GelСанскрін 🔆
50 г
14.46 €
11.57 €
23.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.45 €
23 відгуки
Banila Co Бальм для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Original
Banila CoБальм для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm OriginalБальми
180 мл+4 розміри
23.83 €
13.24 € / 100 ml
256 відгуки
Haruharu Wonder Олія для глибокого очищення Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
Haruharu Wonder Гіалуронова сироватка з екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Anti-Wrinkle Serum
Elizavecca Пілінг-тонер Hell Pore Clean Up Aha Fruit Toner
ElizaveccaПілінг-тонер Hell Pore Clean Up Aha Fruit TonerТонери
200 мл+1 розміри
11.61 €
8.92 €
4.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.54 €
26 відгуки
Benton Гель для обличчя з алое та прополісом Aloe Propolis Soothing Gel
BentonГель для обличчя з алое та прополісом Aloe Propolis Soothing GelГелі
100 мл
21.05 €
12.75 €
12.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.62 €
16 відгуки
Farmstay Педи для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner Pad
FarmstayПеди для обличчя Tea Tree Biome Calming Toner PadПеди
140 мл
16.62 €
13.60 €
9.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.55 €
4 відгуки
Purito Seoul Освіжаючий легкий крем Oat-In Calming Gel Cream
Purito SeoulОсвіжаючий легкий крем Oat-In Calming Gel CreamКреми
100 мл
13.95 €
13.95 € / 100 ml
87 відгуки
Some By Mi Сироватка з вітаміном С та галактомісісом Galactomyces Pure Vitamin C Glow Serum
Benton Зволожуючий крем на основі кераміду Ceramide Cream 10000 PPM
BentonЗволожуючий крем на основі кераміду Ceramide Cream 10000 PPMКреми
80 мл
26.43 €
13.17 €
16.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.01 €
20 відгуки
Pyunkang Yul М'яка очищуюча пінка Low Ph Pore Deep Cleansing Foam
Pyunkang YulМ'яка очищуюча пінка Low Ph Pore Deep Cleansing FoamПіни
100 мл+1 розміри
14.00 €
7.81 €
7.81 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.81 €
158 відгуки
Elizavecca Бульбашкова глиняна маска Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
ElizaveccaБульбашкова глиняна маска Milky Piggy Carbonated Bubble Clay MaskЗмивні Маски
100 мл
12.32 €
12.32 € / 100 ml
28 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfМаска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт
14.15 €
16.85 € / 100 g
14 відгуки
Differ & Deeper Заспокійлива бустер-ампула для обличчя S-Cure Daily Shot
Differ & DeeperЗаспокійлива бустер-ампула для обличчя S-Cure Daily ShotАмпули
2.5 мл * 2 шт+1 розміри
12.21 €
244.20 € / 100 ml
I'm from Тонер для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Toner
I'm from Есенція з екстрактом полину Mugwort Essence
I'm fromЕсенція з екстрактом полину Mugwort EssenceЕсенції
150 мл+1 розміри
30.31 €
20.21 € / 100 ml
4 відгуки
Sungboon Editor Маска для обличчя з колагеном і ретинолом Deep Collagen Retinol Boost Up Mask
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
3.32 €
2.55 €
10.20 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.34 €
5 відгуки
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.62 €
4.78 €
12.92 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.76 €
2 відгуки
Arencia Гелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello Mask
ArenciaГелева маска для обличчя з колагеном Red Collagen Jello MaskКолагенові Маски
25 г * 1 шт
3.95 €
15.80 € / 100 g
APLB Тканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.46 €
5.84 € / 100 ml
APLB Тканинна маска для обличчя з транексамовою кислотою і ніацинамідом Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.80 €
14.12 € / 100 g
21 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя The Alpha-Arbutin Discoloration Care Hydrogel Mask
PO:DL Гідрогелева маска з керамідами Oat Ceramide Hydromask
PO:DLГідрогелева маска з керамідами Oat Ceramide HydromaskКолагенові Маски
42 г / 1 шт
4.46 €
10.62 € / 100 g
2 відгуки
PO:DL Гідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione Hydromask
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою і екстрактом ячменю Barley Hyal-Some Hydromask
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою 2X TGG Care Hyaluronic Hydromask
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 5 шт+1 розміри
25.76 €
257.60 € / 100 ml
Centellian24 Зволожуюча гелева маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyal Waterfull Glow Gel Mask

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами