Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Ariul Освітлююча сироватка для обличчя 7 Days Glow Brightening Serum
Ariul Гідрогелева маска для обличчя з пептидами і колагеном Expert Peptide Collagen Gel Mask
Ariul Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом 7 Days Advanced Anti-Aging Serum
Ariul Гідрогелева маска для обличчя з колагеном і Expert Green Cera Collagen Hydrogel Mask
Ariul Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю 7 Days Mask Green Tea S
Ariul Маска для обличчя з екстрактом лотоса 7 Days Mask Lotus N
AriulМаска для обличчя з екстрактом лотоса 7 Days Mask Lotus NТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.35 €
5.87 € / 100 ml
Dr. Althea Гель для вмивання з амінокислотами Green Relief Amino Gel Cleanser
Ariul Гідрофільна олія з яблучним сидром Apple Cider Deep Cleansing Oil
I'm from Живильна маска з полином Mugwort Mask
I'm fromЖивильна маска з полином Mugwort MaskЗмивні Маски
70 г
16.86 €
24.09 € / 100 g
11 відгуки
VT Cosmetics Маска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Mask
VT CosmeticsМаска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
21.99 €
16.57 €
5.18 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Capsule Cream
VT CosmeticsКапсульний крем для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Capsule CreamКреми
50 мл
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.37 €
TOCOBO Пінка для обличчя Coconut Clay Cleansing Foam
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою і транексамовою кислотою Madagascar Centella Tea-Trica Travel Kit
Skin1004Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою і транексамовою кислотою Madagascar Centella Tea-Trica Travel KitНабори
20 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
29.41 €
20.40 €
18.55 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.40 €
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою та гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Travel Kit
Skin1004Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою та гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Travel KitНабори
30 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
34.28 €
24.48 €
20.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.61 €
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Centella Even Tone Kit
iUNIK Молочна есенція для обличчя з бета-глюканом Beta Glucan Lacto Barrier Milk Essence
iUNIKМолочна есенція для обличчя з бета-глюканом Beta Glucan Lacto Barrier Milk EssenceЕсенції
200 мл
24.60 €
17.85 €
8.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.57 €
Dr. Ceuracle Набір для двоетапного очищення шкіри обличчя Pro-Balance Cleansing Duo Set
Eqqualberry Тонер-бустер для обличчя з пептидами NAD+ Peptide Boosting Toner

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами