Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
I'm from Тонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner Pad
I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди
140 мл
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.97 €
I'm from Маска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromМаска для обличчя з екстрактом рису Rice Glow Peel Off MaskЗмивні Маски
70 г
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.08 €
I'm from Живильна маска для обличчя з екстрактом буряка Beet Purifying Mask
House of HUR Зволожуючий крем-бустер 3X Capsule Hydro Booster Cream
House of HURЗволожуючий крем-бустер 3X Capsule Hydro Booster CreamКреми
50 мл
19.70 €
39.40 € / 100 ml
1 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Крем для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Cream
Daeng Gi Meo Ri Сироватка для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Serum
I'm from Ампула для обличчя від пігментних плям Apricot Dark Spot Drop Ampoule
House of HUR Гель-крем для обличчя з екстратом матчі Phyto Brew Matcha Dual Cream And Gel
Missha Сет кремів для шкіри навколо очей з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Eye Cream Duo Set
KAINE Очищуючий бальзам для обличчя з яблучним оцтом Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing Balm
KAINEОчищуючий бальзам для обличчя з яблучним оцтом Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing BalmБальми
50 мл
23.68 €
15.38 €
30.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.38 €
Arencia Патчі для шкіри навколо очей з ретинолом Retinal Boosting Eye Mask
Arencia Колагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip Mask
Cell Fusion C Сонцезахисний спрей Aquatica Sun Spray
Cell Fusion CСонцезахисний спрей Aquatica Sun SprayСанскрін 🔆
100 мл
39.08 €
39.08 € / 100 ml
1 відгуки
House of HUR Сонцезахисний крем Tropical Dew Sun Cream
House of HURСонцезахисний крем Tropical Dew Sun CreamСанскрін 🔆
50 мл
23.48 €
15.21 €
30.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.63 €
Skin1004 Заспокійливий набір для обличчя Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day Signature
Skin1004 Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule Pad
Skin1004Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule PadПеди
60 шт / 140 мл
27.00 €
20.82 €
14.87 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.96 €
By Juccy Очищуючий засіб для обличчя з аґрусом Gooseberry AHA Jelly Cleanser
Dr. Ceuracle Ампула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN Ampoule
Dr. CeuracleАмпула для обличчя з глутатіоном Glutathione & NMN AmpouleАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Dr. Althea Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Aqua Marine Deep Serum
Orjena Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя Airy Fit Tone Up Sun Cream SPF 50+
Ksis Try Sets kkul Relaxation Station Mask Set
Ksis Try Setskkul Relaxation Station Mask SetНабори
Набір
25.20 €
20.95 €
3.49 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.95 €
Orjena Зміцнюючий крем для обличчя Rejuvenate Synergy Firming Cream
Orjena Бар'єрний крем для обличчя Response Synergy Barrier Cream
Orjena Захисна ампула для обличчя Response Synergy Barrier Ampoule
Orjena Сонцезахисний крем для обличчя Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaСонцезахисний крем для обличчя Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
14.03 €
28.06 € / 100 ml
1 відгуки
Orjena Ампула для сяйва обличчя Refine Synergy Glowing Ampoule
Orjena Зміцнююча ампула для обличчя Rejuvenate Synergy Firming Ampoule
Orjena Ампула для обличчя Reverse Synergy Trouble Ampoule
Orjena Тонер для обличчя Reverse Synergy Trouble Toner
OrjenaТонер для обличчя Reverse Synergy Trouble TonerТонери
150 мл
15.14 €
10.09 € / 100 ml
Orjena Гідрофільна олія для обличчя Real Deep Cleansing Oil
OrjenaГідрофільна олія для обличчя Real Deep Cleansing OilОлії
150 мл
17.17 €
11.45 € / 100 ml
2 відгуки
Orjena Очищуюча пінка для обличчя з рисом Smile Day Cleansing Foam Rice
Orjena Крем для сяйва обличчя Refine Synergy Glowing Cream

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами