Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Purito Seoul Відновлювальний крем з пантенолом Mighty Bamboo Panthenol Cream
Skin&Lab Інтенсивний бар'єрний крем для обличчя Barrierderm Intensive Cream
Skin&LabІнтенсивний бар'єрний крем для обличчя Barrierderm Intensive CreamКреми
100 мл+1 розміри
21.71 €
21.71 € / 100 ml
11 відгуки
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя Cushion Veil Calming MaskТканинні Маски
35 г * 4 шт+1 розміри
8.37 €
5.98 € / 100 g
1 відгуки
Dr. Althea Очищуючий бальзам для обличчя Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
iUNIK Крем-сорбет для обличчя з центеллою Centella Relief Sorbet Cream
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл * 4 шт+1 розміри
22.23 €
11.58 € / 100 ml
3 відгуки
Sungboon Editor Ліфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule Mask
Sungboon EditorЛіфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule MaskТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
27.83 €
12.10 € / 100 g
1 відгуки
Lebelage Крем для шкіри навколо очей Vitamin C Pure Eye Cream
LebelageКрем для шкіри навколо очей Vitamin C Pure Eye CreamКреми для Очей
40 мл
10.40 €
26.00 € / 100 ml
2 відгуки
Lebelage Тонер для обличчя Super Aqua Moisture Skin
LebelageТонер для обличчя Super Aqua Moisture SkinТонери
150 мл+1 розміри
11.27 €
7.51 € / 100 ml
1 відгуки
Medipeel Есенція для обличчя Peptide 9 Volume All In One Essence Pro
MedipeelЕсенція для обличчя Peptide 9 Volume All In One Essence ProЕсенції
100 мл
41.87 €
30.17 €
30.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.11 €
25 відгуки
Demar3 Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2
Demar3Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2Ампули
170 мл+2 розміри
32.96 €
19.39 € / 100 ml
1 відгуки
KAINE Відновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINEВідновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing TonerТонери
300 мл
24.11 €
19.97 €
6.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
2 відгуки
VT Cosmetics Ліфтинг-крем для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Cream
Farmstay Тканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing Mask
FarmstayТканинна маска з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Super Aqua Soothing MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
14.77 €
5.91 € / 100 ml
ANUA Освітлюючі педи для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 TXA Brightening Pad
ANUAОсвітлюючі педи для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 5 TXA Brightening PadПеди
210 мл / 60 шт+1 розміри
21.83 €
18.27 €
8.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.40 €
6 відгуки
Ma:nyo Пілінг-гель для обличчя Galactomy Enzyme Peeling Gel
Ma:nyoПілінг-гель для обличчя Galactomy Enzyme Peeling GelПілінги
75 мл
12.00 €
16.00 € / 100 ml
21 відгуки
Ma:nyo Гель для вмивання обличчя Bifida Complex Ampoule Gel Cleanser
Lebelage Тканинна маска з центеллою Cica Solution Mask Pack
LebelageТканинна маска з центеллою Cica Solution Mask PackТканинні Маски
25 г * 10 шт+1 розміри
9.56 €
3.82 € / 100 g
4 відгуки
Cu Skin Крем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier Cream
Cu SkinКрем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier CreamКреми
50 мл
41.48 €
82.96 € / 100 ml
17 відгуки
Medipeel Ліфтинг крем для обличчя з пептидами Peptide 9 Volume And Tension Tox Cream Pro
Mary & May Вітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening Mask
Mary & MayВітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening MaskТканинні Маски
30 шт / 400 г
18.32 €
13.17 €
3.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.17 €
4 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
16.00 €
12.80 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Зміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel Mask
TorridenЗміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel MaskТканинні Маски
45 г * 4 шт+1 розміри
29.30 €
16.28 € / 100 g
Medipeel Крем проти зморшок з пептидами Premium Golden Camellia Wrinkle Cream
Pyunkang Yul Заспокійливий набір для обличчя Calming Line Gift Set
Pyunkang YulЗаспокійливий набір для обличчя Calming Line Gift SetНабори
150 мл, 30 мл, 50 мл
34.24 €
14.89 € / 100 ml
20 відгуки
Cu Skin Регенеруючий крем з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя із зеленим чаєм Green Tea Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя із зеленим чаєм Green Tea Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.56 €
4.16 € / 100 ml
30 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam
Skin1004 Зволожуюча маска для обличчя з гіалуроновою кислотою та центеллою Madagascar Centella Hyalu-Cica Hydrating Mask
Medipeel Тонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner Pro
MedipeelТонер для обличчя Peptide 9 Volume Bio Tox Toner ProТонери
250 мл
21.32 €
8.53 € / 100 ml
6 відгуки
Farmstay Зволожуюча нічна маска для обличчя Hyaluronic Acid Every Night Sleeping Pack
Farmstay Тканинна заспокілива маска з центеллою Cica Farm Regenerating Calming Mask
FarmstayТканинна заспокілива маска з центеллою Cica Farm Regenerating Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
14.77 €
5.91 € / 100 ml
2 відгуки
Dr. Althea Зволожуючий крем для обличчя Aqua Marine Watery Cream
Dr. AltheaЗволожуючий крем для обличчя Aqua Marine Watery CreamКреми
50 мл
12.47 €
24.94 € / 100 ml
43 відгуки
Torriden Тонер-бустер для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Skin Booster

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами