Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
VT Cosmetics Маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Daily Mask
VT CosmeticsМаска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Daily MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
24.40 €
16.57 €
4.73 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.57 €
Daeng Gi Meo Ri Крем для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Cream
Daeng Gi Meo Ri Сироватка для обличчя з яєчним жовтком Egg Planet Hydrating Face Serum
Dr. Ceuracle Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Dr. CeuracleСироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol ShotАмпули
30 мл
21.23 €
12.75 €
42.50 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.75 €
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
Numbuzin Тонер-бустер для обличчя з полінукреотидами No.9+ NAD+ PDRN Glow Boosting Toner
Dear, Klairs Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsЕсенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence TonerТонери
180 мл
22.87 €
14.53 €
8.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.02 €
kkul Маска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з PDRN Relaxation Station PDRN Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
14 відгуки
VT Cosmetics Ампула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow Ampoule
VT CosmeticsАмпула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow AmpouleАмпули
100 мл
28.19 €
22.01 €
22.01 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.94 €
2 відгуки
VT Cosmetics Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100
VT CosmeticsКрем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100Креми
50 мл
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.01 €
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і полінуклеотидами PDRN Reedle Shot 100
Medicube Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Purito Seoul Відновлюючий тонер для обличчя з полінуклотидами Oat PDRN Gentle Refining Toner
APLB Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Cu Skin Регенеруюча сироватка з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Ampoule 100
Eqqualberry Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
Some By Mi Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiСироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair SerumСироватки
50 мл
16.15 €
32.30 € / 100 ml
6 відгуки
Medipeel Ампульна сироватка для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
Centellian24 Активна сироватка для обличчя з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Active Serum
Medipeel Сироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
MedipeelСироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic SerumСироватки
50 мл
28.64 €
18.62 €
37.24 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.55 €
VT Cosmetics Зміцнююча ампула для обличчя R5 Firming Ampoule
VT CosmeticsЗміцнююча ампула для обличчя R5 Firming AmpouleАмпули
30 мл
24.55 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.40 €
2 відгуки
Medipeel Тонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Toner
MedipeelТонер для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot TonerТонери
130 мл
24.58 €
18.91 € / 100 ml
2 відгуки
Medipeel Заспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
MedipeelЗаспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing AmpouleАмпули
50 мл
25.69 €
17.98 €
35.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.46 €
1 відгуки
Medipeel Сироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol Serum
MedipeelСироватка з бакучіолом, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Bakuchiol SerumСироватки
50 мл
28.64 €
20.23 €
40.46 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
1 відгуки
Medipeel Заспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
MedipeelЗаспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing CreamКреми
80 мл
23.48 €
16.57 €
20.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами