Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
Some By Mi Маска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask
Some By MiМаска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet MaskЗмивні Маски
1 г * 10 шт
10.94 €
109.40 € / 100 g
4 відгуки
Abib Маска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
AbibМаска для губ з полінуклеотидами PDRN Collagen Lip Mask Glazed JellyДогляд для Губ
11 г
15.55 €
141.36 € / 100 g
9 відгуки
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Eqqualberry Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
Medipeel Маска для обличчя з центеллою і полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл * 5 шт+1 розміри
10.75 €
9.77 € / 100 ml
Nacific Заспокійлива сироватка для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Calming Serum
Nacific Заспокійливий крем для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Barrier Cream
Nacific Заспокійливий тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN First Toner
COSRX Інтенсивна вітамінна сироватка для обличчя 5 PDRN Collagen Intense Vitalizing Serum
COSRX Заспокійливий тонер для обличчя 5 PDRN B5 Vital Soothing Toner
Milk Touch Бальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip Balm
Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ
15 г, Berry Tart+2 розміри
14.88 €
99.20 € / 100 g
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.39 €
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
8.94 €
5.42 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Ампула для обличчя Salmon PDRN Ampoule
Cell Fusion CАмпула для обличчя Salmon PDRN AmpouleАмпули
2 мл * 28 шт+1 розміри
174.23 €
311.12 € / 100 ml
Medicube Гель для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Gel
KAINE Відновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINEВідновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing TonerТонери
300 мл
24.11 €
19.97 €
6.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
2 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
16.00 €
12.80 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Регенеруючий крем з бакучіолом CU Dr.Solution PDRN Bakuchiol Cream 100
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Medicube Тонер з полінуклеотидами і центеллою PDRN Pink Cica Soothing Toner
MedicubeТонер з полінуклеотидами і центеллою PDRN Pink Cica Soothing TonerТонери
250 мл
24.92 €
16.20 €
6.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.12 €
11 відгуки
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
5.62 €
4.78 €
12.92 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.76 €
2 відгуки
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.80 €
14.12 € / 100 g
21 відгуки
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 5 шт+1 розміри
25.76 €
257.60 € / 100 ml
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum
Medicube Колагенова гелева маска з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Gel Mask
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами