Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Веганський

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Needly Міцелярна вода для очищення шкіри Mild Micellar Cleansing Water
NeedlyМіцелярна вода для очищення шкіри Mild Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
390 мл
9.77 €
2.51 € / 100 ml
9 відгуки
Purito Seoul Тонер з центелою для гіперчутливої шкіри обличчя Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito Seoul Заспокійливий тонер з азіатською центеллою Wonder Releaf Centella Toner
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.20 €
6.00 € / 100 g
3 відгуки
Purito Seoul Зволожуюча сиворотка для відновлення шкіри Wonder Releaf Centella Serum Unscented
Benton Тонер для обличчя з алое та саліциловою кислотою Aloe BHA Skin Toner
Mary & May Тонер з чайним деревом для обличчя Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Pyunkang Yul Відновлюючий бальзам Calming Moisture Repair Balm
Pyunkang YulВідновлюючий бальзам Calming Moisture Repair BalmКреми
30 мл
7.60 €
25.33 € / 100 ml
14 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Aloe Soothing Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Aloe Soothing Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.30 €
6.50 € / 100 g
1 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiМаска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.75 €
1.53 €
7.65 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.38 €
11 відгуки
Frudia Себорегулюючий тонер для обличчя з виноградом Green Grape Pore Control Toner
FrudiaСеборегулюючий тонер для обличчя з виноградом Green Grape Pore Control TonerТонери
195 мл
17.00 €
11.47 €
5.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.39 €
23 відгуки
Purito Seoul Глибокоочисна пінка з центелою та зеленим чаєм From Green Deep Foaming Cleanser
Jumiso Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
iUNIK Маска для обличчя з центеллою Centella Family Calming Mask
iUNIKМаска для обличчя з центеллою Centella Family Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
21.34 €
8.54 € / 100 ml
Nooni Веганська маска для губ Vegan Lip Mask
NooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ
12 г, Appleberry+1 розміри
12.05 €
100.42 € / 100 g
TOCOBO Водостійкий сонцезахисний стік з вітамінним комплексом Vita Waterproof Sun Stick
TOCOBO Охолоджуючий сонцезахисний стік з центеллою Cica Cooling Sun Stick
TOCOBOОхолоджуючий сонцезахисний стік з центеллою Cica Cooling Sun StickСанскрін 🔆
18 г+1 розміри
13.52 €
75.11 € / 100 g
3 відгуки
TOCOBO Сонцезахисний стік для обличчя Cotton Soft Sun Stick
TOCOBOСонцезахисний стік для обличчя Cotton Soft Sun StickСанскрін 🔆
19 г+1 розміри
15.57 €
81.95 € / 100 g
Frudia Освітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning Pad
FrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди
210 мл / 70 шт+1 розміри
16.79 €
8.00 € / 100 ml
AXIS-Y Олійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip Oil
AXIS-YОлійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip OilДогляд для Губ
4.5 г, Chilled Berry+2 розміри
9.84 €
246.00 € / 100 g
Dr. Althea Сонцезахисний зволожуючий крем Aqua Glowing Sunscreen
Dr. AltheaСонцезахисний зволожуючий крем Aqua Glowing SunscreenСанскрін 🔆
45 мл
20.23 €
14.36 €
31.91 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.85 €
3 відгуки
Purito Seoul Відновлювальний крем з пантенолом Mighty Bamboo Panthenol Cream
Dr. Althea Очищуючий бальзам для обличчя Pore Refresh Grinding Cleansing Balm
KAINE Відновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINEВідновлюючий тонер для обличчя Lavender PDRN Revitalizing TonerТонери
300 мл
24.11 €
19.97 €
6.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
2 відгуки
KAINE Заспокійливий зволожуючий крем для обличяя Green Calm Aqua Cream
Dear, Klairs Тонер для обличчя Supple Preparation Facial Toner
Dear, KlairsТонер для обличчя Supple Preparation Facial TonerТонери
180 мл
17.42 €
9.68 € / 100 ml
8 відгуки
RETURNU Зміцнююча тканинна маска для обличчя Deep Comfort Facial Sheet Mask
RETURNUЗміцнююча тканинна маска для обличчя Deep Comfort Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.15 €
11.32 € / 100 g
RETURNU Бальзам для очищення шкіри обличчя Pore Shooter Gommage Cleansing Balm
A'pieu Крем для обличчя Madecassoside Tetrasome Cica Cream
Dear, Klairs Лосьйон для обличчя і тіла Supple Preparation All-Over Lotion
Dear, KlairsЛосьйон для обличчя і тіла Supple Preparation All-Over LotionЕмульсії
250 мл
25.42 €
10.17 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Пінка для очищення обличчя Gentle Black Facial Cleanser
Eqqualberry Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Swimming Pool Ampoule

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами