Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Fraijour Сироватка для шкіри навколо очей з екстрактом женьшеню Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum
Medipeel Патчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye Patch
MedipeelПатчі для зони навколо очей Red Lacto Collagen Eye PatchПатчі
1.6 г * 60 шт
20.03 €
20.86 € / 100 g
2 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
3.43 €
2.12 €
6.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.10 €
4 відгуки
Missha Ампульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
31.90 €
106.33 € / 100 ml
5 відгуки
The Skin House Антивіковий крем із колагеном проти зморшок Wrinkle Collagen Cream
VT Cosmetics Моделююча маска зі спікулами і колагеном Reedle Shot Ex Collagen Modeling Pack
VT CosmeticsМоделююча маска зі спікулами і колагеном Reedle Shot Ex Collagen Modeling PackЗмивні Маски
25 г
3.94 €
2.72 €
10.88 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.72 €
2 відгуки
Farmstay Сироватка-ролер для шкіри навколо очей Black Snail Premium Rolling Eye Serum
Esfolio Сироватка для обличчя з пептидами Peptide Energy Ampoule
EsfolioСироватка для обличчя з пептидами Peptide Energy AmpouleАмпули
30 мл
6.80 €
22.67 € / 100 ml
36 відгуки
Esfolio Тканинна маска для обличчя з екстрактом червоного женьшеню Pure Skin Red Ginseng Essence Mask Sheet
Esfolio Маска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
19 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Black Snail All-In-One Cream
FarmstayКрем для обличчя Black Snail All-In-One CreamКреми
100 мл
17.13 €
11.47 €
11.47 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.39 €
29 відгуки
APLB Ампульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з ретинолом і коензимом Q10 Coenzyme Q10 Retinol Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.49 €
12.14 €
30.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.14 €
Esfolio Антивікова ампула з екстрактом бакучіолу Bakuchiol Wrinkle Ampoule
Cu Skin Крем для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Eye Cream
Cu SkinКрем для шкіри навколо очей CU: Vitamin U Eye CreamКреми для Очей
16 г
28.04 €
175.25 € / 100 g
8 відгуки
Needly Тонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning Ampoule
NeedlyТонізуюча сироватка для обличчя Vita C Glow Toning AmpouleАмпули
30 мл
16.39 €
54.63 € / 100 ml
4 відгуки
Medipeel Набір ліфтинг-засобів для обличчя Peptide-Tox Bor Multi Care Kit
MedipeelНабір ліфтинг-засобів для обличчя Peptide-Tox Bor Multi Care KitНабори
30 мл, 30 мл, 30 мл, 50 г
34.41 €
24.58 € / 100 ml
23 відгуки
Mizon Зміцнюючий колагеновий крем Collagen Power Firming Enriched Cream
Coxir Антивікова емульсія для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Emulsion
VT Cosmetics Ліфтинг-сироватка для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Serum
Coxir Крем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye Cream
CoxirКрем для зони навколо очей Black Snail Collagen All In One Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.85 €
42.83 € / 100 ml
6 відгуки
Mizon Нічна антивікова маска з равликовим екстрактом Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
39.52 €
131.73 € / 100 ml
4 відгуки
Esfolio Крем для обличчя з екстрактом кокосу Super-Rich Coconut Perfecting Cream
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
Fraijour Крем для шкіри навколо очей з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Eye Cream
Medipeel Маска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping Mask
MedipeelМаска-плівка для обличчя Red Lacto Collagen Wrapping MaskЗмивні Маски
70 мл
37.66 €
24.56 €
35.09 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.69 €
27 відгуки
Medipeel Омолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial Set
MedipeelОмолоджувальний набір для догляду за обличчям Cell Toxing Dermajours Essencial SetНабори
100 мл, 50 г, 10 г, 30 мл, 30 мл
52.61 €
23.91 € / 100 ml
4 відгуки
Numbuzin Тонер-сироватка для супер-сяйва обличчя No.3 Super Glowing Essence Toner
Medipeel Ліфтинг-крем для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Cream
Farmstay Тканинна маска Real Calamansi Essence Mask
FarmstayТканинна маска Real Calamansi Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
3 відгуки
Esfolio Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Moisture Collagen Essence Cream
SEOUL 1988 Крем з ретинолом і ферментами рису Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
Elizavecca Сироватка для обличчя Milky Piggy Hyaluronic Acid Pure 100
ElizaveccaСироватка для обличчя Milky Piggy Hyaluronic Acid Pure 100Сироватки
200 мл
24.93 €
12.46 € / 100 ml
3 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя з ретинолом Bio Solution Pore Tightening Retinol Mask Sheet

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами