Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Антиейдж /Зморшки

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
6.27 €
4.39 €
12.54 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.38 €
Mary & May Антиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex Serum
Mary & MayАнтиоксидантна сиворотка Idebenone + Blackberry Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
10.55 €
35.17 € / 100 ml
8 відгуки
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
2.21 €
11.05 € / 100 g
4 відгуки
Frudia Тканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaТканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry WineТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.70 €
8.50 € / 100 ml
14 відгуки
Missha Емульсія для зрілої та сухої шкіри Chogongjin Youngan Jin Emulsion
Some By Mi Інтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating Serum
Some By MiІнтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating SerumСироватки
30 мл+1 розміри
20.00 €
66.67 € / 100 ml
34 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.91 €
3.13 €
10.43 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.13 €
3 відгуки
Frudia Антивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing Mask
FrudiaАнтивікова тканинна маска з екстрактом гранату Pomegranate Nutri-Moisturizing MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.17 €
1.70 €
8.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.31 €
6 відгуки
CKD Низькомолекулярна маска для обличчя з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Pore & Elasticity Mask
Centellian24 Крем-бустер для шкіри навколо очей з полінуклеотидами 360º Shot PDRN Lifting Eye Cream
Немає в наявності
Medicube Колагенова гелева маска з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Gel Mask
Немає в наявності
VT Cosmetics Крем-бустер для ліфтингу шкіри навколо очей PDRN Reedle Shot Eye Lifter
Немає в наявності
Neogen Концентрована сироватка з вітаміном С Dermalogy Real Vitamin C Serum
Немає в наявності
COSRX Олія для обличчя з ретинолом The Retinol 0.5 Oil
Немає в наявності
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Немає в наявності
Biodance Патчі для повік з колагеном і пептидами Collagen Peptide Eye Patches
Немає в наявності
Ma:nyo Крем концентрований з біфідобактеріями Bifida Biome Concentrate Cream
Знято з виробництва
Arocell Крем для шиї Super Neck Cream
Немає в наявності
Arocell Набір ампул для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ex Kit
Немає в наявності
Arocell Ампула для обличчя з ефектом ботоксу Botulcare Ampoule
Немає в наявності
Arocell Маска для обличчя з колагеном Super Collagen Wrapping Mask
Немає в наявності
Farmstay Сет масок для обличчя Trip To Korea Mask 12 Combo Pack
FarmstayСет масок для обличчя Trip To Korea Mask 12 Combo PackТканинні Маски
23 мл * 12 шт
2 відгуки
Немає в наявності
Medicube Крем для шкіри навколо очей з пептидами та полінуклеотидами PDRN Pink Peptide Eye Cream
Немає в наявності
Sungboon Editor Крем-сироватка для обличчя з колагеном Deep Collagen Power Boosting Cream In Serum
Немає в наявності
Lebelage Очищуюча пінка для вмивання з колагеном Collagen Regeneration Cleansing Foam
Немає в наявності
Belif Міні-набір сироваток для обличчя Super Drops Discover Glowing Skin Mini Kit
Немає в наявності
Vegreen Інтенсивна ампула для обличчя з вітаміном С Intensive Vitamin C 20% Ampoule
Немає в наявності
Medipeel Набір для догляду за шкірою з пептидним комплексом Peptide 9 Volume Bio Tox Trial Kit
Немає в наявності
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Nourishing Peptide Mask Sheet
Немає в наявності
Elizavecca Відновлювальна сироватка для обличчя Hell Pore Bifida Pure Ample
Немає в наявності
LUVUM Супер-поживна антивікова сироватка для обличчя Slow Aging Super Food Oil Serum
Немає в наявності
Dear, Klairs Живильна сироватка з екстрактом клену Maple Energy Infusing Serum
Немає в наявності

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами