Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Arencia Очищуючий засіб для обличчя Calendula Rice Mochi Cleanser
Arencia Очищувальний засіб для обличчя Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
PO:DL Ампула для обличчя з колагеном Bam Collagen Unbeli - Bubble Ampoule
Arencia Очищуючий засіб для обличчя Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
Round Lab Сонцезахисний зволожуючий стік для обличчя Birch Juice Moisturizing Sun Stick
Round Lab Сонцезахисний зволожуючий кушон для обличчя Birch Juice Moisturizing Sun Cushion
Haruharu Wonder Крем для обличчя з керамідами і чорним рисом Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing Cream
Haruharu WonderКрем для обличчя з керамідами і чорним рисом Black Rice 5 Ceramide Barrier Moisturizing CreamКреми
50 мл
20.59 €
14.02 €
28.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.03 €
4 відгуки
Haruharu Wonder Сироватка для обличчя з ретинолом і чорним рисом Black Rice Night Knight Retinol Serum
Tony Moly Зволожуючий крем для обличчя Floria Nutra Energy 100 Hours Cream
COSRX Есенція для обличчя Hyaluronic Acid Hydra Power Essence
COSRXЕсенція для обличчя Hyaluronic Acid Hydra Power EssenceЕсенції
100 мл
15.74 €
15.74 € / 100 ml
2 відгуки
Dear, Klairs Освіжаючі педи для обличчя з вітамінами Freshly Juiced Vitamin Skin Prep Pads
Cu Skin Крем для зони навколо очей з ретинолом Clean-Up Retinol Activator For Eye 0,1%
Dear, Klairs Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsЕсенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence TonerТонери
180 мл
22.87 €
14.53 €
8.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.02 €
Skin1004 Набір сонцезахисних засобів для обличчя з центеллою Madagascar Centella Sunsational Kit
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
16 відгуки
kkul Маска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet Mask
kkulМаска для обличчя Relaxation Station Make a Wish Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.24 €
4.96 € / 100 ml
10 відгуки
VT Cosmetics Висвітлююча ампула для обличчя G2 Brightning Ampoule
VT CosmeticsВисвітлююча ампула для обличчя G2 Brightning AmpouleАмпули
30 мл
22.60 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.42 €
VT Cosmetics Легкий сонцезахисний крем Airy Suncream
VT CosmeticsЛегкий сонцезахисний крем Airy SuncreamСанскрін 🔆
50 мл
21.18 €
17.00 €
34.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.62 €
VT Cosmetics Зволожуючий крем для обличчя Glucamune Cream
VT CosmeticsЗволожуючий крем для обличчя Glucamune CreamКреми
100 мл
22.03 €
17.00 €
17.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
1 відгуки
VT Cosmetics Зволожуюча есенція для обличчя Glucamune Essence
VT CosmeticsЗволожуюча есенція для обличчя Glucamune EssenceЕсенції
100 мл
20.27 €
15.72 €
15.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.72 €
1 відгуки
VT Cosmetics Ампула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow Ampoule
VT CosmeticsАмпула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow AmpouleАмпули
100 мл
28.19 €
22.01 €
22.01 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.94 €
2 відгуки
VT Cosmetics Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100
VT CosmeticsКрем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100Креми
50 мл
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.01 €
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.99 €
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і муцином равлика Snail Reedle Shot 100B
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700
VT CosmeticsСироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
48.49 €
36.12 €
120.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 35.17 €
1 відгуки
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя H3 Hydro Ampoule
VT Cosmetics Зволожуюча маска для обличчя Glucamune Mask
VT CosmeticsЗволожуюча маска для обличчя Glucamune MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.81 €
1.36 €
5.91 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.36 €
1 відгуки
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT CosmeticsДвоетапна маска зі спікулами і гіалуроновою кислотою Hydrop Reedle Shot 100 2Step Hydrogel MaskКолагенові Маски
1.5 г, 33 г / 1 шт
5.95 €
4.08 €
12.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.30 €
1 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна маска зі спікулами і центеллою Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і полінуклеотидами PDRN Reedle Shot 100
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Red Booster Reedle Shot 100
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 700
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами і колагеном Collagen Reedle Shot 300
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300
VT CosmeticsСироватка-бустер зі спікулами Hydrop Reedle Shot 300Сироватки
50 мл
30.17 €
60.34 € / 100 ml
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами