Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Althea Бар'єрний крем для обличчя 147 Barrier Cream
Dr. AltheaБар'єрний крем для обличчя 147 Barrier CreamКреми
50 мл
17.50 €
35.00 € / 100 ml
95 відгуки
Beauty of Joseon Подарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland Set
Beauty of JoseonПодарунковий набір для догляду за обличчям Rice Wonderland SetНабори
50 мл, 30 мл, 150 мл, 150 мл, 1 шт
65.84 €
42.80 €
11.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 42.65 €
7 відгуки
Mizon Гель-крем з равликовим екстрактом Snail Recovery Gel Cream
COSRX Легкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light Cream
COSRXЛегкий крем для обличчя Full Fit Propolis Light CreamКреми
65 мл
22.90 €
35.23 € / 100 ml
6 відгуки
Lebelage Сонцезахисний крем для обличчя Moisture Aloe Sun Cream SPF50+ Pa+++
LebelageСонцезахисний крем для обличчя Moisture Aloe Sun Cream SPF50+ Pa+++Санскрін 🔆
70 мл+1 розміри
9.04 €
6.33 €
9.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.32 €
23 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.77 €
8.85 € / 100 g
5 відгуки
Round Lab Ніжний гель для вмивання Birch Juice Cleanser
Round LabНіжний гель для вмивання Birch Juice CleanserПіни
150 мл
11.95 €
7.97 € / 100 ml
45 відгуки
Pyunkang Yul Тонер для обличчя Essence Toner
Pyunkang YulТонер для обличчя Essence TonerТонери
100 мл+2 розміри
10.00 €
10.00 € / 100 ml
302 відгуки
Some By Mi Крем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye Cream
Some By MiКрем для шкіри навколо очей Retinol Intense Advanced Triple Action Eye CreamКреми для Очей
30 мл
21.88 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.28 €
33 відгуки
Esfolio Зволожуючий гель з алое вера Moisture Soothing Gel Aloe Vera 100%
COSRX Гель-пінка для вмивання обличчя Low pH Good Morning Gel Cleanser
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 300Сироватки
50 мл+2 розміри
27.60 €
55.20 € / 100 ml
45 відгуки
NINE LESS Сироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 відгуки
NINE LESS Сироватка з 10% азелаїновою кислотою A-Control 10% Azelaic Acid Serum
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic Acid
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic AcidТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.71 €
19.53 € / 100 ml
2 відгуки
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
12.35 €
24.70 € / 100 ml
254 відгуки
Skin1004 Сет для очищення шкіри з центеллою Madagascar Centella Double Cleansing Duo
Esfolio Тканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate Mask
EsfolioТканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.52 €
6.08 € / 100 ml
Torriden Зволожуюча есенція для губ Solid In Lip Essence
TorridenЗволожуюча есенція для губ Solid In Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.71 €
70.09 € / 100 ml
22 відгуки
Frudia Крем-есенція з ультразахистом від сонця Ultra UV Shield Sun Essence
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.34 €
17.58 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Есенція для губ Cellmazing Lip Essence
TorridenЕсенція для губ Cellmazing Lip EssenceДогляд для Губ
11 мл
7.48 €
68.00 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Гель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%
The SaemГель для обличчя Jeju Fresh Aloe Soothing Gel 99%Гелі
300 мл+1 розміри
6.69 €
2.23 € / 100 ml
33 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 300 2-Step Mask
Dear, Klairs Заспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming Cream
Dear, KlairsЗаспокійливий крем для обличчя Midnight Blue Calming CreamКреми
60 г+1 розміри
34.78 €
23.71 €
39.52 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
8 відгуки
Frudia Зволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaЗволожуючий бальзам для губ Blueberry Hydrating Honey Lip BalmДогляд для Губ
10 мл+1 розміри
5.61 €
56.10 € / 100 ml
100 відгуки
Medipeel Крем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye Cream
MedipeelКрем для шкіри навколо очей з пептидами Peptide 9 Volume Lif-Tox Eye CreamКреми для Очей
20 мл
18.68 €
11.47 €
57.35 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
8 відгуки
Tirtir Молочний тонер для обличчя Milk Skin Toner
TirtirМолочний тонер для обличчя Milk Skin TonerТонери
150 мл+1 розміри
20.50 €
13.67 € / 100 ml
24 відгуки
ANUA Сироватка для обличчя Peach 70 Niacin Serum
ANUAСироватка для обличчя Peach 70 Niacin SerumСироватки
30 мл
18.98 €
63.27 € / 100 ml
50 відгуки
Medicube Експрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick Mask
MedicubeЕкспрес-маска для обличчя Deep Vita C Daily Quick MaskТканинні Маски
350 г / 30 шт
29.29 €
20.50 €
5.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.27 €
1 відгуки
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами