Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Neogen Крем із набором потрійних пробіотиків Dermalogy Probiotics Relief Cream
Pyunkang Yul Балансуючий гель для обличчя Balancing Gel
Pyunkang YulБалансуючий гель для обличчя Balancing GelГелі
60 мл
20.66 €
34.43 € / 100 ml
12 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Aloe Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Aloe Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
8.38 € / 100 ml
Round Lab Заспокійливий тонер для обличчя Mugwort Toner
Round LabЗаспокійливий тонер для обличчя Mugwort TonerТонери
300 мл
22.56 €
14.87 €
4.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.63 €
25 відгуки
Some By Mi Гель для вмивання з чаєм матча Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel
Beauty of Joseon Освіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming Mask
Beauty of JoseonОсвіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.92 €
7.68 € / 100 ml
38 відгуки
Petitfee & Koelf Олія для губ Super Volume Lip Oil
Petitfee & KoelfОлія для губ Super Volume Lip OilДогляд для Губ
3 г
8.93 €
297.67 € / 100 g
18 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask Ceramide
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask CeramideТканинні Маски
28 мл / 1 шт
2.37 €
8.46 € / 100 ml
8 відгуки
Skin79 Сонцезахисний стік Water Wrapping Moist Cool Sun Stick SPF 50+
Skin79Сонцезахисний стік Water Wrapping Moist Cool Sun Stick SPF 50+Санскрін 🔆
23 г
13.10 €
56.96 € / 100 g
12 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Blueberry Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Blueberry Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
1.32 €
6.29 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.32 €
1 відгуки
Pyunkang Yul Відновлюючий бальзам Calming Moisture Repair Balm
Pyunkang YulВідновлюючий бальзам Calming Moisture Repair BalmКреми
30 мл
7.60 €
25.33 € / 100 ml
14 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Aloe Soothing Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Aloe Soothing Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.30 €
6.50 € / 100 g
1 відгуки
Skin1004 Гель-крем для обличчя Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream
Elizavecca Крем для обличчя з ретинолом Milky Piggy EGF Elastic Retinol
Some By Mi Набір мініатюр кислотних засобів для проблемної шкіри Aha-Bha-Pha 30 Days Miracle Ac S.O.S Kit
Pyunkang Yul Зволожуюча сироватка для обличчя Moisture Serum
Pyunkang YulЗволожуюча сироватка для обличчя Moisture SerumСироватки
100 мл
14.04 €
14.04 € / 100 ml
35 відгуки
Pyunkang Yul Зволожуюча есенція в ампулі Moisture Ampoule
Pyunkang YulЗволожуюча есенція в ампулі Moisture AmpouleАмпули
100 мл
14.63 €
14.63 € / 100 ml
12 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.76 €
1.41 €
6.71 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.41 €
2 відгуки
Farmstay Зволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist Serum
FarmstayЗволожувальна сироватка з колагеном Water Full Moist SerumСироватки
250 мл
11.47 €
4.59 € / 100 ml
11 відгуки
Missha Сонцезахисний крем All Around Safe Block Essence Sun SPF 45
MisshaСонцезахисний крем All Around Safe Block Essence Sun SPF 45Санскрін 🔆
50 мл
14.33 €
11.81 €
23.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.20 €
11 відгуки
Frudia Себорегулюючий тонер для обличчя з виноградом Green Grape Pore Control Toner
FrudiaСеборегулюючий тонер для обличчя з виноградом Green Grape Pore Control TonerТонери
195 мл
17.00 €
11.47 €
5.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.39 €
23 відгуки
Purito Seoul Глибокоочисна пінка з центелою та зеленим чаєм From Green Deep Foaming Cleanser
Mizon Тканинна маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Snail
MizonТканинна маска для обличчя Joyful Time Essence Mask SnailТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.61 €
7.00 € / 100 g
10 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Red Ginseng
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Red GinsengТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
10 відгуки
Cu Skin Тонер для обличчя Clean-Up AV Free Purifying Toner
Cu SkinТонер для обличчя Clean-Up AV Free Purifying TonerТонери
200 мл+1 розміри
28.63 €
14.31 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin Serum
VT CosmeticsСироватка для обличчя з астаксантином і вітаміном С Vitamin C Astaxanthin SerumСироватки
30 мл+1 розміри
21.18 €
17.76 €
59.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.76 €
Jumiso Сироватка для обличчя з вітамінним комплексом All Day Vitamin Brightening & Balancing Facial Serum
iUNIK Маска для обличчя з центеллою Centella Family Calming Mask
iUNIKМаска для обличчя з центеллою Centella Family Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
21.34 €
8.54 € / 100 ml
Nooni Веганська маска для губ Vegan Lip Mask
NooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ
12 г, Appleberry+1 розміри
12.05 €
100.42 € / 100 g
Nooni Набір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil Set
NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ
4 г * 2 шт, Appleberry, Applecherry+1 розміри
19.43 €
242.88 € / 100 g
The Saem Інтенсивна маска для обличчя із золотом та ікрою Beaute De Royal 24K Gold & Caviar Intense Gel Mask
The Saem Інтенсивна маска для обличчя з діамантами і муцином равлика Beaute De Royal Diamond & Snail Intense Gel Mask
The SaemІнтенсивна маска для обличчя з діамантами і муцином равлика Beaute De Royal Diamond & Snail Intense Gel MaskТканинні Маски
35 г * 10 шт+1 розміри
40.06 €
30.05 €
8.59 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.05 €
Numbuzin Тонуюча сонцезахисна сироватка для обличчя No.3 No Filter Tone-Up Sun Serum
NumbuzinТонуюча сонцезахисна сироватка для обличчя No.3 No Filter Tone-Up Sun SerumСанскрін 🔆
50 мл, No.01 Blur+1 розміри
18.97 €
37.94 € / 100 ml
1 відгуки
Numbuzin Охолоджуюча заспокійлива маска для обличчя No.4 Icy Soothing Sheet Mask
Numbuzin Пом'якшувальна маска для обличчя для очищення пор No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами