Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Farmstay Пінка для вмивання з центеллою Cica Farm Nature Solution Foam Cleanser
Rom&nd Сонцезахисний крем для обличчя Zero Sun Clean
Rom&ndСонцезахисний крем для обличчя Zero Sun CleanСанскрін 🔆
50 мл, No.01 Fresh+1 розміри
13.95 €
27.90 € / 100 ml
2 відгуки
Coxir Антивікова сироватка з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Serum
Medicube Пінка для вмивання обличчя Red Foam Cleanser
MedicubeПінка для вмивання обличчя Red Foam CleanserПіни
230 мл+1 розміри
20.50 €
8.91 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Бальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip Balm
EsfolioБальзам для губ з екстрактом юдзу Pure Skin Coconut Yuja Lip BalmДогляд для Губ
10 г
3.87 €
38.70 € / 100 g
1 відгуки
Enough Живильний крем для обличчя Premium Rich Gold Intensive Pro Nourishing Cream
Mary & May Глиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
20.52 €
16.42 € / 100 g
34 відгуки
iUNIK Нічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKНічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
60 мл
10.63 €
17.72 € / 100 ml
43 відгуки
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
COSRX Сонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+
COSRXСонцезахисний крем для обличчя Aloe Soothing Sun Cream SPF 50+Санскрін 🔆
50 мл
12.77 €
25.54 € / 100 ml
106 відгуки
Mary & May Глиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
16.95 €
13.56 € / 100 g
18 відгуки
Farmstay Заспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Mask
FarmstayЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
16.38 €
6.55 € / 100 ml
2 відгуки
Tirtir Ензимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirЕнзимний бальзам для вмивання Hydro Boost Enzyme Cleansing BalmБальми
120 мл+1 розміри
28.99 €
21.16 €
17.63 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
1 відгуки
Eqqualberry Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Swimming Pool Ampoule
Fraijour Очищуюча ензимна пудра для обличчя Pro Moisture Enzyme Powder Wash
FraijourОчищуюча ензимна пудра для обличчя Pro Moisture Enzyme Powder WashПілінги
1 г * 30 in+1 розміри
14.64 €
48.80 € / 100 g
9 відгуки
Cell Fusion C Охолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling Mask
Cell Fusion CОхолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling MaskТканинні Маски
27 г * 5 шт+1 розміри
15.29 €
11.33 € / 100 g
5 відгуки
Genabelle Омолоджуючий тонер з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Toner
Haruharu Wonder Гіалуроновий тонер із екстрактом чорного рису Black Rice Hyaluronic Toner
Pyunkang Yul Заспокійлива тканинна маска Calming Mask Pack
Pyunkang YulЗаспокійлива тканинна маска Calming Mask PackТканинні Маски
10 мл * 10 шт+1 розміри
14.83 €
5.93 € / 100 ml
9 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica Serum
MedicubeСироватка для обличчя з екзосомами центелли Exosome Cica SerumСироватки
30 мл
26.03 €
20.82 €
69.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.76 €
2 відгуки
Frudia Крем, що інтенсивно зволожує для обличчя з чорницями Blueberry Hydrating Intensive Cream
FrudiaКрем, що інтенсивно зволожує для обличчя з чорницями Blueberry Hydrating Intensive CreamКреми
55 г+1 розміри
27.99 €
19.97 €
36.31 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.94 €
30 відгуки
Haruharu Wonder Спрей для обличчя з екстрактом чорного бамбука Black Bamboo Mist
Torriden Педи для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Multi Pad
TorridenПеди для обличчя Dive In Low Molecular Hyaluronic Multi PadПеди
80 шт
22.95 €
14.34 € / 100 ml
7 відгуки
Enough Тканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine Mask
EnoughТканинна маска з морським колагеном Ultra X10 Collagen Pro Marine MaskТканинні Маски
25 г * 10 шт+1 розміри
8.06 €
3.22 € / 100 g
9 відгуки
SEOUL 1988 Крем з муцином равлика 93% і екстрактом рису Cream : Snail Mucin 93% + Rice
Torriden Очищуюча вода Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Cleansing Water
TorridenОчищуюча вода Dive In Low Molecular Hyaluronic Acid Cleansing WaterОчищувальна Вода
400 мл
17.00 €
4.25 € / 100 ml
3 відгуки
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsСироватка для обличчя з колагеном Collagen Reedle Shot 100Сироватки
50 мл+2 розміри
32.57 €
65.14 € / 100 ml
7 відгуки
Fraijour Підтягуючий крем для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cream
Medipeel Тканинна маска з ліфтинг-ефектом Derma Maison Mesorepair Regeneration Mask
MedipeelТканинна маска з ліфтинг-ефектом Derma Maison Mesorepair Regeneration MaskТканинні Маски
30 мл * 5 шт+1 розміри
27.57 €
23.43 €
15.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.35 €
Medipeel Ліфтинг-есенція для обличчя Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence Pro
MedipeelЛіфтинг-есенція для обличчя Peptide 9 Volume Lifting All In One Essence ProЕсенції
100 мл
40.58 €
28.05 €
28.05 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.79 €
8 відгуки
Medipeel Зволожувальна сироватка для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox Ampoule
Heimish Ніжна кремова пінка для догляду за проблемною шкірою Matcha Biome Amino Acne Cleansing Foam

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами