Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Needly Зволожувальний сонцезахисний крем для обличчя Vegan Sun Moisture
Mizon Зволожуючий гель-крем для обличчя Cicaluronic Gel Treatment
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Real Vitamin C Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Real Vitamin C AmpouleАмпули
30 мл+1 розміри
44.84 €
40.36 €
134.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 28.66 €
4 відгуки
Haruharu Wonder Олія для обличчя з екстрактом чорного рису Black Rice Facial Oil
Purito Seoul Ферментована есенція з ніацинамідом 3% Fermented Complex 94 Boosting Essence
Benton Сироватка для обличчя з екстрактом зеленого чаю Deep Green Tea Serum
Mizon Есенція для обличчя Skin Power Original First Essence
MizonЕсенція для обличчя Skin Power Original First EssenceЕсенції
210 мл
23.95 €
11.40 € / 100 ml
7 відгуки
Missha Крем проти старіння під очі Chogongjin Youngan Jin Eye Cream
MisshaКрем проти старіння під очі Chogongjin Youngan Jin Eye CreamКреми для Очей
30 мл
54.80 €
182.67 € / 100 ml
iUNIK Заспокійливий тонер із екстрактом чайного дерева Tea Tree Relief Toner
Mizon Гідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel Patch
MizonГідрогелеві патчі з колагеном Collagen Eye Gel PatchПатчі
90 г / 60 шт
17.42 €
19.36 € / 100 g
2 відгуки
Pyunkang Yul Гель-лосьйон для обличчя ATO Moisturizing Soothing Gel Lotion
The Skin House Сироватка для обличчя Wrinkle Supreme Serum
The Skin HouseСироватка для обличчя Wrinkle Supreme SerumСироватки
50 мл
26.08 €
52.16 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial KitНабори
10 мл, 10 мл
13.90 €
69.50 € / 100 ml
9 відгуки
Elizavecca Сироватка для глибокого зволоження шкіри обличчя Hell-Pore Galactomyces Premium Ample
ElizaveccaСироватка для глибокого зволоження шкіри обличчя Hell-Pore Galactomyces Premium AmpleАмпули
50 мл
11.47 €
6.71 €
13.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.59 €
12 відгуки
Needly Гідрофільна олія для обличчя Mild Deep Cleansing Oil
NeedlyГідрофільна олія для обличчя Mild Deep Cleansing OilОлії
240 мл
14.51 €
6.05 € / 100 ml
33 відгуки
Needly Ампульна сироватка для обличчя Cicachid Soothing Ampoule
NeedlyАмпульна сироватка для обличчя Cicachid Soothing AmpouleАмпули
30 мл
18.61 €
62.03 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Крем для зони навколо очей Calendula Relief Eye Cream
FarmstayКрем для зони навколо очей Calendula Relief Eye CreamКреми для Очей
50 мл
10.52 €
21.04 € / 100 ml
2 відгуки
Neogen Мульти-відновлюючий крем Dermalogy Probiotics Youth Repair Cream
Missha Нічна сироватка для обличчя Time Revolution Night Repair Ampoule 5X
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Light
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream LightСанскрін 🔆
50 мл
12.23 €
24.46 € / 100 ml
15 відгуки
Benton Ферментована есенція для лиця Fermentation Essence
BentonФерментована есенція для лиця Fermentation EssenceЕсенції
100 мл
22.95 €
22.95 € / 100 ml
14 відгуки
Coxir Антивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye Cream
CoxirАнтивіковий крем для шкіри навколо очей Black Snail Collagen Eye CreamКреми для Очей
30 мл
11.96 €
39.87 € / 100 ml
18 відгуки
Pyunkang Yul Заспокійливий тонер Calming Deep Moisture Toner
Pyunkang YulЗаспокійливий тонер Calming Deep Moisture TonerТонери
150 мл
7.48 €
4.99 € / 100 ml
22 відгуки
Frudia Себорегулююча сироватка для обличчя Green Grape Pore Control Serum
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face MaskТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
20.41 €
17.35 €
10.84 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.35 €
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
12.32 €
14.67 € / 100 g
3 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Moisture Cream
Skin1004 Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha Foam
Skin1004Пінка для вмивання Madagascar Centella Tea-Trica Bha FoamПіни
125 мл
11.74 €
9.39 € / 100 ml
17 відгуки
Purito Seoul Сонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch Sunscreen
Purito SeoulСонцезахисний крем для обличчя Daily Soft Touch SunscreenСанскрін 🔆
60 мл
19.40 €
32.33 € / 100 ml
24 відгуки
Skin1004 Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening Toner
Skin1004Тонер для обличчя Madagascar Centella Hyalu-Cica Brightening TonerТонери
210 мл+1 розміри
14.02 €
6.68 € / 100 ml
12 відгуки
Round Lab Зволожувальний тонер для обличчя Birch Juice Toner
Round LabЗволожувальний тонер для обличчя Birch Juice TonerТонери
300 мл
19.19 €
6.40 € / 100 ml
11 відгуки
Skin1004 Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream Plus
Skin1004Сонцезахисний крем з центелою Madagascar Centella Air-Fit Suncream PlusСанскрін 🔆
50 мл
15.50 €
31.00 € / 100 ml
12 відгуки
Mizon Крем для обличчя Cicaluronic Moisturizer
MizonКрем для обличчя Cicaluronic MoisturizerКреми
50 мл
21.16 €
42.32 € / 100 ml
4 відгуки
Mizon Багатофункціональний крем для області навколо очей та губ Only One Eye Cream For Face
Pyunkang Yul Заспокійливий зволожуючий міст Calming Moisture Mist

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами