Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLB Тонер для обличчя з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Facial Toner
APLB Тонер-педи з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Toner Pad
APLB Очищуючий бальзам з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Cleansing Balm
Medipeel Освіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh Mask
MedipeelОсвіжаюча маска з екстрактом троянди Derma Maison Black Rose Fresh MaskЗмивні Маски
230 г
72.09 €
57.67 €
25.07 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.11 €
1 відгуки
Cell Fusion C Сонцезахисна база під макіяж Clear Tone-Up Sun Base
Esfolio Живильний крем для обличчя з прополісом Propolis Facial Cream
Medipeel Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Layer Mooltox Wrapping Mask
Missha Есенційний лосьйон для обличчя Time Revolution The First Essence Lotion 5X
Tony Moly Пінка для вмивання з ацеролом Clean Dew Acerola Foam Cleanser
The Saem Емульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe Emulsion
The SaemЕмульсія для обличчя Jeju Fresh Aloe EmulsionЕмульсії
155 мл
14.33 €
9.25 € / 100 ml
6 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lemon Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.69 €
8.05 € / 100 ml
2 відгуки
UIQ Есенція для обличчя Biome Barrier Treatment Essence
UIQЕсенція для обличчя Biome Barrier Treatment EssenceЕсенції
150 мл
21.68 €
14.45 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Зволожуюча емульсія для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Emulsion
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з муцином равлика Snail Mucus Moisture Cream
By Wishtrend Сироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol Serum
By WishtrendСироватка з бакучіолом Pore Smoothing Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
26.26 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
2 відгуки
KAINE Сет міні-засобів для очищення обличчя Mini Cleanser Set
Tirtir Есенція для обличчя з колагеном Collagen Core Glow Essence
TirtirЕсенція для обличчя з колагеном Collagen Core Glow EssenceЕсенції
120 мл
37.60 €
30.08 €
25.07 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 29.98 €
Ma:nyo Ампула з біфідобактеріями 3Dx Bifida Infusion Shot Ampoule 3Dx
TIAM Сироватка для обличчя Vita B3 Source
TIAMСироватка для обличчя Vita B3 SourceСироватки
40 мл
17.24 €
43.10 € / 100 ml
TIAM Порозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 Serum
TIAMПорозвужуюча сироватка для обличчя Pore Minimizing 21 SerumСироватки
40 мл
19.22 €
48.05 € / 100 ml
1 відгуки
CKD Тонізуюча сироватка зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Toning Shot Serum
CKDТонізуюча сироватка зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Toning Shot SerumСироватки
30 мл
25.22 €
20.18 €
67.27 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.10 €
1 відгуки
CKD Низькомолекулярна сироватка з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Pumping Ampoule
CKDНизькомолекулярна сироватка з колагеном і ретинолом Retino Collagen Small Molecule 300 Collagen Pumping AmpouleАмпули
30 мл
30.61 €
26.02 €
86.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 25.93 €
Dr. Ceuracle Тонер-педи з екстрактом чайного дерева Tea Tree Purifine Toner Pad
Beplain Очищуючий бальзам з вітаміном С Vita C Cleansing Balm
BeplainОчищуючий бальзам з вітаміном С Vita C Cleansing BalmБальми
100 мл
23.99 €
16.79 €
16.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.74 €
Cell Fusion C Освітлююча вітамінна сироватка Radiance Vita Ampoule
Cell Fusion CОсвітлююча вітамінна сироватка Radiance Vita AmpouleАмпули
30 мл
39.01 €
35.11 €
117.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 34.98 €
Cell Fusion C Освітлюючий вітамінний тонер Radiance Vita Toner
Cell Fusion C Гель для вмивання обличчя Radiance Vita Cleansing Gel
Cell Fusion CГель для вмивання обличчя Radiance Vita Cleansing GelГелі
200 мл
24.75 €
12.38 € / 100 ml
1 відгуки
Esfolio Зволожуючий тонер з колагеном Moisture Collagen Essence Toner
La'dor Сонцезахисний стік з олією таману Tamanu Oil Sunstick
Dr. Ceuracle Нічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep Mask
Dr. CeuracleНічна маска з екстрактом комбучі Vegan Kombucha Tea Sleep MaskНічні Маски
100 г
39.08 €
29.31 €
29.31 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.16 €
1 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами