Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLB Крем для обличчя з пептидами і азелаїновою кислотою Azelaic Acid Peptide Facial Cream
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold Mask
EsfolioГідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
1.41 €
5.04 € / 100 g
Celimax Крем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye Cream
CelimaxКрем для повік з екстрактом плодів ноні The Real Noni Ultimate Eye CreamКреми для Очей
20 мл
17.06 €
85.30 € / 100 ml
2 відгуки
VT Cosmetics Висвітлюючий крем для обличчя з вітаміном С Reedle Shot Vita-Light Cream
The Saem Зволожуючий крем для повік з коренем льону Urban Eco Harakeke Deep Moisture Eye Cream
Numbuzin Педи для сяйва обличчя No.3 Radiance Glowing Jumbo Essence Pad
NumbuzinПеди для сяйва обличчя No.3 Radiance Glowing Jumbo Essence PadЕсенції
190 мл / 70 шт
14.96 €
7.87 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Ceuracle Крем для шкіри навколо очей з екстрактом прополісу Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
APLB Ампульна сироватка з гіалуроновою кислотою і скваланом Squalane Hyaluronic Acid Ampoule Serum
APLBАмпульна сироватка з гіалуроновою кислотою і скваланом Squalane Hyaluronic Acid Ampoule SerumСироватки
40 мл
13.49 €
11.47 €
28.68 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.47 €
2 відгуки
The Skin House Киснева маска з муцином равлика та деревним вугіллям Black Snail Bubble Mask
Some By Mi Тонер з галактомісісом Galactomyces Glutathione Glow Milky Toner
Medipeel Ампула з пептидами Peptide 9 Vitanol Ampoule Pro
MedipeelАмпула з пептидами Peptide 9 Vitanol Ampoule ProАмпули
30 мл
30.16 €
100.53 € / 100 ml
3 відгуки
Kwailnara Висвітлюючий тонер з екстрактом рису Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraВисвітлюючий тонер з екстрактом рису Brightening Milk Rice Essence TonerТонери
200 мл
15.32 €
11.49 €
5.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.45 €
3 відгуки
COSRX Есенція для обличчя Two In One Poreless Power Liquid
COSRXЕсенція для обличчя Two In One Poreless Power LiquidТонери
100 мл
24.45 €
15.89 €
15.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.87 €
5 відгуки
Lebelage Тонер для обличчя Vitamin C Pure Toner
LebelageТонер для обличчя Vitamin C Pure TonerТонери
120 мл
20.30 €
16.92 € / 100 ml
Coxir Тонер для сяяння шкіри з вітаміном C Vita C Bright Toner
CoxirТонер для сяяння шкіри з вітаміном C Vita C Bright TonerТонери
150 мл
15.95 €
10.63 € / 100 ml
6 відгуки
Tirtir Антивікова сироватка для обличчя SOS Serum
TirtirАнтивікова сироватка для обличчя SOS SerumСироватки
50 мл
23.08 €
46.16 € / 100 ml
2 відгуки
Esfolio Крем для обличчя 3HA Clear Cream
EsfolioКрем для обличчя 3HA Clear CreamКреми
50 г
12.08 €
24.16 € / 100 g
2 відгуки
Medicube Пілінг-педи для обличчя Red Succinic Peeling Pad
MedicubeПілінг-педи для обличчя Red Succinic Peeling PadПеди
155 г / 70 шт
16.95 €
10.94 € / 100 g
5 відгуки
Cell Fusion C Крем для обличчя Glass Skin Tone-Up Cream
Cell Fusion CКрем для обличчя Glass Skin Tone-Up CreamКреми
50 мл
22.27 €
44.54 € / 100 ml
1 відгуки
Cell Fusion C Сироватка для обличчя Glass Skin Serum
Cell Fusion CСироватка для обличчя Glass Skin SerumСироватки
30 мл
35.41 €
118.03 € / 100 ml
VT Cosmetics Сет висвітлюючих масок-педів для обличчя Skin Pack Luminous
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Coconut Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Coconut Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.21 €
0.97 €
4.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.97 €
6 відгуки
Missha Нічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Fitness
MisshaНічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin FitnessНічні Маски
10 г
2.78 €
27.80 € / 100 g
3 відгуки
APLB Ампульна сироватка з ніацинамідом та кофеїном Caffeine Niacinamide Ampoule Serum
Celimax Крем від пігментації Pore + Dark Spot Brightening Cream
CelimaxКрем від пігментації Pore + Dark Spot Brightening CreamКреми
35 мл
17.95 €
51.29 € / 100 ml
13 відгуки
Esfolio Вітамінна ампульна сироватка Vitamin Brightening Ampoule
EsfolioВітамінна ампульна сироватка Vitamin Brightening AmpouleАмпули
30 мл
5.60 €
18.67 € / 100 ml
3 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.26 €
5.04 € / 100 ml
9 відгуки
APLB Крем для повік з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Eye Cream
Medipeel Набір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial Kit
MedipeelНабір засобів для обличчя з колагеном Red Lacto Collagen Skin Care Trial KitНабори
30 мл, 15 мл, 15 мл, 15 мл
14.87 €
19.83 € / 100 ml
2 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами