Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin Концентрований крем для шкіри навколо очей CU Dr. Solution Capsule Tone-Up Eye Cream
Cu Skin Антивікова емульсія для обличчя CU: Vitamin U Ampoule Emulsion
Cu SkinАнтивікова емульсія для обличчя CU: Vitamin U Ampoule EmulsionЕмульсії
130 мл
51.86 €
39.89 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Антивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule Toner
Cu SkinАнтивіковий тонер для обличчя CU: Vitamin U Ampoule TonerТонери
130 мл
42.83 €
32.95 € / 100 ml
2 відгуки
Tony Moly Міст для обличчя Triple Collagen Total Tension Mist
Tony MolyМіст для обличчя Triple Collagen Total Tension MistМісти
110 мл
20.78 €
18.89 € / 100 ml
1 відгуки
Haruharu Wonder Крем-стік для обличчя Black Bamboo Daily Soothing Sun Shield
Haruharu WonderКрем-стік для обличчя Black Bamboo Daily Soothing Sun ShieldСанскрін 🔆
20 г
17.42 €
87.10 € / 100 g
6 відгуки
Dr. Ceuracle Тонер для обличчя 5α Control Clearing Toner
Dr. CeuracleТонер для обличчя 5α Control Clearing TonerТонери
120 мл
21.11 €
17.59 € / 100 ml
5 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayТканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask SheetТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.21 €
5.26 € / 100 ml
1 відгуки
Cu Skin Сироватка для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier Ampoule
Cu SkinСироватка для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier AmpouleАмпули
50 мл
32.26 €
64.52 € / 100 ml
6 відгуки
Neogen Відлущувальні педи для обличчя Dermalogy Lemon Bright PHA Gauze Peeling
Neogen Відлущувальні педи для обличчя Dermalogy Green Tea Moist PHA Gauze Peeling
Enough Крем для обличчя з вітамінами Premium Real Vita 8 Complex Pro Bright Up Cream
Tony Moly Сироватка для обличчя Wonder Ceramide Mochi Ampoule
Tony MolyСироватка для обличчя Wonder Ceramide Mochi AmpouleАмпули
100 мл
17.40 €
17.40 € / 100 ml
7 відгуки
Skin1004 Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator Kit
Skin1004Антивікова маска для обличчя Zombie Beauty Zombie Pack & Activator KitНабори
3.5 мл * 8 шт
19.95 €
71.25 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Сироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing Ampoule
FarmstayСироватка для обличчя Peptide9 Super Vitalizing AmpouleАмпули
100 мл
19.26 €
19.26 € / 100 ml
3 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica Farm Regenerating Solution Toner
Village 11 Factory Відлущувальний тонер для обличчя B Skin Formula Toner
Village 11 Factory Тканинна маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Active Clean Sheet Mask Tea Tree
Village 11 Factory Сироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth Serum
Village 11 FactoryСироватка для обличчя з ретинолом Miracle Youth SerumСироватки
50 мл
21.62 €
43.24 € / 100 ml
11 відгуки
Missha Гідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence Mask
MisshaГідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
5.97 €
19.90 € / 100 g
3 відгуки
Medipeel Антивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours Toner
MedipeelАнтивіковий тонер для обличчя Cell Toxing Dermajours TonerТонери
250 мл
18.70 €
7.48 € / 100 ml
7 відгуки
Skin79 Ампула для обличчя Water Biome Hydra Ampoule
Skin79Ампула для обличчя Water Biome Hydra AmpouleАмпули
50 мл
11.35 €
22.70 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Живильна есенція Chogongjin Geumsul Jin Boosting Essence
MisshaЖивильна есенція Chogongjin Geumsul Jin Boosting EssenceЕсенції
90 мл
35.67 €
39.63 € / 100 ml
2 відгуки
Mary & May Кремова есенція для обличчя Vegan Blackberry Complex Cream Essence
Medipeel Зволожуючі гідрогелеві патчі з пептидами Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Tony Moly Пінка для вмивання з чорницями Clean Dew Blueberry Foam Cleanser
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.93 €
3.14 €
10.47 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.14 €
3 відгуки
Village 11 Factory Крем для обличчя Miracle Youth Cream
Village 11 FactoryКрем для обличчя Miracle Youth CreamКреми
50 мл
24.18 €
48.36 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai Berry
MizonЗволожуюча маска для обличчя Joyful Time Essence Mask Acai BerryТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.12 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.39 €
Heimish Патчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye Patch
HeimishПатчі для очей Bulgarian Rose Hydrogel Eye PatchПатчі
84 г / 60 шт
13.66 €
16.26 € / 100 g
11 відгуки
Purito Seoul Набір для догляду за обличчям Wonder Releaf Centella Mini Kit Unscented
Purito SeoulНабір для догляду за обличчям Wonder Releaf Centella Mini Kit UnscentedНабори
30 мл, 15 мл, 15 мл
12.81 €
21.35 € / 100 ml
8 відгуки
Neogen Емульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair Emulsion
NeogenЕмульсія з пробіотиками Dermalogy Probiotics Youth Repair EmulsionЕмульсії
100 мл
19.12 €
19.12 € / 100 ml
10 відгуки
Tony Moly Омолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance Cream
Tony MolyОмолоджувальний крем для обличчя Red Retinol Radiance CreamКреми
50 мл
71.86 €
53.90 €
107.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 53.87 €

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами