Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Ma:nyo Пілінг-гель для обличчя Galactomy Enzyme Peeling Gel
Ma:nyoПілінг-гель для обличчя Galactomy Enzyme Peeling GelПілінги
75 мл
12.00 €
16.00 € / 100 ml
21 відгуки
Cu Skin Крем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier Cream
Cu SkinКрем для обличчя CU Dr. Solution Bifida Barrier CreamКреми
50 мл
41.48 €
82.96 € / 100 ml
17 відгуки
Mary & May Вітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening Mask
Mary & MayВітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening MaskТканинні Маски
30 шт / 400 г
18.32 €
13.17 €
3.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.17 €
4 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
16.00 €
12.80 € / 100 ml
1 відгуки
RETURNU Вітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet Mask
RETURNUВітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.15 €
11.32 € / 100 g
Rawquest Тканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black Mask
RawquestТканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black MaskТканинні Маски
28 мл * 5 шт+1 розміри
12.08 €
7.85 €
5.61 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.85 €
6 відгуки
Rawquest Ампульна сироватка з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Ampoule
Sungboon Editor Маска для обличчя Active Marine Astaxanthin Mask
Sungboon EditorМаска для обличчя Active Marine Astaxanthin MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
38.45 €
30.76 €
13.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.66 €
1 відгуки
Dear, Klairs Зволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water Cream
Dear, KlairsЗволожуючий крем для обличчя Midnight Blue Clearing Water CreamКреми
50 г+1 розміри
21.54 €
43.08 € / 100 g
4 відгуки
Tirtir Зволожуючий крем для обличчя з керамідами Ceramic Cream
TirtirЗволожуючий крем для обличчя з керамідами Ceramic CreamКреми
100 мл+1 розміри
50.71 €
38.25 €
38.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 31.40 €
2 відгуки
Lebelage Вітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask Pack
LebelageВітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
10.92 €
4.37 € / 100 ml
1 відгуки
COSRX Крем антивіковий для обличчя проти зморшок з ретинолом The Retinol 0.3 Cream
APLB Сонцезахисний крем з ретинолом і вітамінами С та Е Retinol Vitamin C Vitamin E Sunscreen
APLB Крем для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Facial Cream
Medicube Крем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeКрем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0Креми
50 мл
23.02 €
46.04 € / 100 ml
12 відгуки
Round Lab Зволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye Cream
Round LabЗволожуючий крем навколо очей 1025 Dokdo Eye CreamКреми для Очей
30 мл
12.66 €
42.20 € / 100 ml
2 відгуки
Mizon Набір для обличчя з муцином равлики для комплексного зволоження Snail Miniature Set Of Four
APLB Тканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
13.49 €
5.40 € / 100 ml
9 відгуки
Lebelage Тонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution Mask
LebelageТонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.56 €
6.21 €
2.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
13 відгуки
Medipeel Набір засобів для обличчя з освітлювальним ефектом Glutathione Multi Care Kit
MedipeelНабір засобів для обличчя з освітлювальним ефектом Glutathione Multi Care KitНабори
30 мл, 30 мл, 30 мл, 50 г
47.86 €
35.90 €
21.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 35.77 €
3 відгуки
Fraijour Пінка для обличчя з колагеном і ретинолом Retin-Collagen 3D Core Cleansing Foam
LALARECIPE Освітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C Cream
LALARECIPEОсвітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C CreamКреми
50 мл
38.00 €
30.40 €
60.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 30.39 €
5 відгуки
Haruharu Wonder Крем для обличчя Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate Cream
Haruharu WonderКрем для обличчя Centella Phyto & 5 Peptide Concentrate CreamКреми
30 мл+1 розміри
18.61 €
62.03 € / 100 ml
6 відгуки
Esfolio Нічна крем-маска Collagen Jelly Pack
EsfolioНічна крем-маска Collagen Jelly PackНічні Маски
100 г
5.23 €
5.23 € / 100 g
10 відгуки
Cell Fusion C Педи для обличчя Cooling Pad
Cell Fusion CПеди для обличчя Cooling PadПеди
180 мл / 70 шт
17.95 €
9.97 € / 100 ml
4 відгуки
The Saem Стік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye Stick
The SaemСтік для шкіри навколо очей Iceland Hydrating Eye StickКреми для Очей
11 г
13.70 €
124.55 € / 100 g
81 відгуки
TIAM Тонер для обличчя В5 Vita B5 Toner
TIAMТонер для обличчя В5 Vita B5 TonerТонери
180 мл
14.90 €
8.28 € / 100 ml
1 відгуки
Enough Живильний крем для обличчя Premium Rich Gold Intensive Pro Nourishing Cream
Medipeel Заспокійлива пілінг-маска з ефектом детоксу Herbal Peel Tox Pro
Coxir Сироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright Serum
CoxirСироватка для сяйва шкіри з вітаміном C Vita C Bright SerumСироватки
50 мл
15.95 €
31.90 € / 100 ml
15 відгуки
Genabelle Омолоджуючий крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Cream
Mary & May Глиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
16.95 €
13.56 € / 100 g
18 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами