Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Жирний Блиск /Пори

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Frudia Пілінг-гель з ензимами авокадо Avocado Enzyme Relief Peeling Gel
Village 11 Factory Масло-пінка для вмивання обличчя Miracle Youth Double Cleanser
Tony Moly Омолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital Toner
Tony MolyОмолоджувальний тонер для обличчя Red Retinol Revital TonerТонери
120 мл
52.15 €
44.33 €
36.94 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 44.17 €
Mizon Тонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh Toner
MizonТонер для проблемної шкіри Good Bye Blemish Fresh TonerТонери
120 мл
16.57 €
13.81 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска із екстрактом винограду Fresh To Go Grape Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска із екстрактом винограду Fresh To Go Grape Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.77 €
8.85 € / 100 g
5 відгуки
Mizon Очищуючий бальзам з центелою та гіалуроновою кислотою Cicaluronic Cleansing Balm
Missha Пінка для вмивання обличчя Artemisia Pack Foam Cleanser
MisshaПінка для вмивання обличчя Artemisia Pack Foam CleanserПіни
150 мл
21.84 €
13.10 €
8.73 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.10 €
Some By Mi Маска для обличчя Retinol Intense Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Retinol Intense Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
21.50 €
6.14 € / 100 ml
12 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Beta Panthenol Repair Starter KitНабори
30 мл, 30 мл, 10 мл, 20 мл
17.95 €
19.94 € / 100 ml
6 відгуки
COSRX Заспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming Pad
COSRXЗаспокійливі диски для обличчя One Step Green Hero Calming PadПеди
135 мл / 70 шт
16.50 €
12.22 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Super Matcha Pore Care Starter KitНабори
42 мл, 42 г, 30 мл, 10 мл
15.92 €
12.84 € / 100 ml
13 відгуки
Needly Очищувальний бальзам для обличчя Mild Cleansing Balm
NeedlyОчищувальний бальзам для обличчя Mild Cleansing BalmБальми
120 мл
25.07 €
16.57 €
13.81 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
5 відгуки
Dr. Ceuracle Гель для вмивання 5α Control Melting Cleansing Gel
Dr. CeuracleГель для вмивання 5α Control Melting Cleansing GelГелі
150 мл
27.63 €
18.42 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Гідрофільна олія для обличчя Lactosoy Sebum&Blackhead Cleansing Oil
Ma:nyo Крем для обличчя Galactomy Essence Cream
Ma:nyoКрем для обличчя Galactomy Essence CreamКреми
50 мл
23.55 €
47.10 € / 100 ml
6 відгуки
Missha Зволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron Ampoule
MisshaЗволожуюча ампула Super Aqua Ultra Hyalron AmpouleАмпули
47 мл
18.67 €
39.72 € / 100 ml
1 відгуки
iUNIK Очищаюча пінка Centella Mild Cleasing Foam
iUNIKОчищаюча пінка Centella Mild Cleasing FoamПіни
120 мл
11.05 €
9.21 € / 100 ml
14 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 Serum
COSRXСироватка для обличчя з вітаміном C The Vitamin C 13 SerumСироватки
20 мл
17.30 €
86.50 € / 100 ml
12 відгуки
Needly Очищаючий гель для обличчя Mild Cleansing Gel
NeedlyОчищаючий гель для обличчя Mild Cleansing GelГелі
235 мл
15.50 €
6.60 € / 100 ml
37 відгуки
Farmstay Зволожуючий крем для обличчя з колагеном Collagen Super Aqua Cream
Benton Гель-пінка з саліциловою кислотою AC BHA Foam Cleansing
Missha Гідрофільна олія з ефектом захисту від пилу Super Off Cleansing Oil Dust Off
Purito Seoul Сироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol Serum
Purito SeoulСироватка для обличчя Timeless Bloom Bakuchiol SerumСироватки
30 мл
22.56 €
75.20 € / 100 ml
11 відгуки
Mizon Пінка для вмивання Cicaluronic Low Ph Cleanser
MizonПінка для вмивання Cicaluronic Low Ph CleanserПіни
120 мл
13.51 €
11.26 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Тонер для обличчя Beta Panthenol Repair Toner
Some By MiТонер для обличчя Beta Panthenol Repair TonerТонери
150 мл
13.52 €
9.01 € / 100 ml
16 відгуки
Some By Mi Тонер для звуження пор з чаєм матча Super Matcha Pore Tightening Toner
Petitfee & Koelf Пілінг-педи для обличчя Comforting Cica Pad
Petitfee & KoelfПілінг-педи для обличчя Comforting Cica PadПеди
250 мл / 80 шт
18.72 €
7.49 € / 100 ml
2 відгуки
Purito Seoul Тонер з центелою для гіперчутливої шкіри обличчя Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Mizon Точковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink Spot
MizonТочковий засіб від прищів Good Bye Blemish Pink SpotТочковий Догляд
19 мл
15.00 €
78.95 € / 100 ml
28 відгуки
Some By Mi Гель для вмивання з чаєм матча Super Matcha Pore Clean Cleansing Gel
Tony Moly Пластир від чорних точок для носа Egg Pore Nose
Tony MolyПластир від чорних точок для носа Egg Pore NoseТканинні Маски
1 шт
1.58 €
1.26 €
63.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.26 €
15 відгуки
Mary & May Тонер з чайним деревом для обличчя Vegan Cica Tea Tree AHA PHA Blemish Toner
Skin1004 Гель-крем для обличчя Madagascar Centella Poremizing Light Gel Cream
Some By Mi Маска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiМаска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.75 €
1.53 €
7.65 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.38 €
11 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами